18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna i tępa

żmij • 2022-08-29, 17:02
Nie wiem, jak skomentować taki stek bzdur :idzwch*j: :rzygi2:




Edit: Uwaga! Podaję uniwersalną właściwość białej kultury w trzech słowach:

Ojciec utrzymujący rodzinę


Szach-mat, czarna krowo bezkropkowa.

mazga50

2022-08-29, 22:10
k***a, jaki wkład w dorobek Świata i kulturę - warkoczyki na łbie. No k***a, szacun.
A tę białą p*zdę jak spotkam gdzieś, to jej takiego kopa w piździsko zasadzę. ,żeby się nie mogło już rozmnożyć.

A teraz info dla czarnych szmat - na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Albo ciężką pracą, albo osiągnięciami, albo talentem. Czarne smoliste gówno nie ma u mnie żadnego szacunku, bo nawet nie zachowują się jak ludzie. To zwierzęta, szczególnie w grupie,

to...........10

2022-08-29, 23:52
żmij napisał/a:

Myślisz, że sami wpadliby na pomysł, że można kamieniem o kamień napie**alać?



Tak, osiołku, narzędzia kamienne ludzie wytwarzali na długo przed tym, zanim ludzkość wyszła z Afryki.
Ukończ jakąś szkołę, albo może, bo ja wiem, chociaż ze cztery klasy, zanim zaczniesz pie**olić na forum :D

aniajon

2022-08-29, 23:53
Czasami fajnie zobaczyć dno ludzkiej myśli. Tak z ciekawości. :)
Można gdzieś zobaczyć więcej tego zoo?

opółnocyuciebie

2022-08-29, 23:54
Słychać, że czarnula już sporo białych kiełbas oj***ła w swoim życiu. Jakby odezwała się do mnie takim glosem, to zabił bym ją śmiechem

Sztruks

2022-08-29, 23:56
Dwie pie**olniete k***y... czyli moja kobieta ma pachnąca cipeczkę to jest rasistką bo takiej czarnej śmierdzi z p*zdy i jej też powinno j***ć filetem dobrze rozumie?

Axikor

2022-08-30, 00:02
A połowa czarnych bab nosi peruki z gładkimi włosami i co nikt nie płacze, że zawłaszczenie z rasy białej. Japie**ole, hatfu co za gówno.

Sosna84

2022-08-30, 00:07
Ma ktoś link do oryginału, żeby tam małpie napisać jak bardzo nie myśli od pokoleń?

aniajon

2022-08-30, 00:13
Ale ta czerwona liże czarnej dupe... Aż się rzygać chce od tego lizusostwa..

Parkometr

2022-08-30, 01:16
Dzięki takim materiałom można dojść do wniosku:

Czarni stworzyli kulturę,
Biali jedyne co temu światu przynieśli to kolonializm i rasizm.

Te dwie idiotki zgwałciły właśnie historię, socjologię i logikę. Ogólnie rzecz biorąc zgwałciły wiedzę i to w rasistowski sposób, bo poniżając białych.

W pracy mam podobne idiotki, więc nie myślcie, że można je do czegokolwiek przekonać argumentami. Dla nich logika jest tym czym dla orangutana fizyka kwantowa.

Całe to ich niedoj***ne zoo w pigułce -jedna powie: "biali mężczyźni przynieśli zło światu" - druga odpowie "wow, ale ty mądrze gadasz. Jaka ty jesteś otwarta na świat".

BigLebovsky

2022-08-30, 02:09
Nie wiem która z nich głupsza.

J-23

2022-08-30, 03:10
mwaski napisał/a:

Tak, osiołku, narzędzia kamienne ludzie wytwarzali na długo przed tym, zanim ludzkość wyszła z Afryki.
Ukończ jakąś szkołę, albo może, bo ja wiem, chociaż ze cztery klasy, zanim zaczniesz pie**olić na forum



A co tam dalej po tych kamieniach hahaha
Ty to mógłbyś usiąść z nimi jako trzeci i wziąć udział w tej "pouczającej dyskusji' hahaha

BigLebovsky napisał/a:

Nie wiem która z nich głupsza.



Ta z różem na łbie. Ta druga to przebiegła i cwana.

agrest_j

2022-08-30, 05:34
Co tam knujecie smoluchy?
Nie mogę słuchać tego pie**olenia.

boowa1986

2022-08-30, 08:21
Jakieś napisy do tego gówna? Bo ni ch*ja nic nie rozumiem. Chociaż i nie wiem czy chcę.

jasypan

2022-08-30, 09:15
Różowe k***isko reprezentuje lewactwo w całej okazałości. Niedoj***ne umysłowo stworzenia. k***a jak można być tak zj***nym i jeszcze być z tego dumnym?

squach

2022-08-30, 09:30
Wyłączyłem po sekundzie tą sepleniącą sp***olinę tego świata. Jest jednak jedne plus, ta 1 sekunda nadal utrwala mnie w przekonaniu żebym nadal ich ignorował i nie szanował.