18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cywilizacja zachodnia vs islam

Alien_12 • 2013-06-14, 20:17
Muzyka: Sabaton - In The Name Of God
Zarówno utwór jak i filmik traktują o dżihadzie, pokazują bezsens takiej wojny. Parę soczystych pie**olnięć, trochę ujęć ,,zza kulis" itd.

Jest jeden błąd (WTC i dżihad, WTF), ale reszta OK.

jacekmatys

2013-06-14, 20:42
Sabaton jest! Piwko jest !!!!

Polecam tę nutę, niech się wreszcie gimbaza obudzi.

zygmuntor

2013-06-14, 20:54
Up. A ja polecam ten utworek Sabatonu wychwalający Wehrmacht (napisy PL)

źródło: youtube watch?v=SLnq95KWAxA

rockface123

2013-06-14, 21:55
Sabaton wychwala polaków i niemców tutaj jak widać nie pochwala islamistów, ale pewnie nagra zaniedługo coś w refrenie

Islam Fuck yeah! x3

słucham metalu ale sabaton to już nie to co kiedys, to teraz pitu pitu którym jarają sie gimbuchy tym całym uprajzing

Atreyu

2013-06-14, 23:04
Sabaton wychwala Niemców, Polaków, Rosjan, Finów, Amerykanów... wszystko jak leci. ;)

darklamb93

2013-06-15, 01:05
W "Wehrmacht" wcale nie wychwala niemcow (celowo z malej pisane :) ), postrzega ich jako ofiary propagandy, sluzacych na smyczy...zreszta luudzie...tekst wystarczy czytac zanim sie cos slucha.

LICH0

2013-06-16, 00:09
Sabaton jest zajebisty!!! Zna Polską historię lepiej niż większość z Was.


SethNecromancer

2013-06-16, 00:11
Ja tam nic nie sugeruje ALE w tym utworze macie sugestię jak sobie poradzić z religią pokoju


Atreyu

2013-06-16, 00:14
A bo tylko "Wehrmacht" mają... "Ghost Division" jest o niemieckich pancerniakach, "Panzerkampf" o Rosjanach, "Uprising" o Polakach w powstaniu, Primo Victoria o Amerykanach lądujących w Normandii...

Niektórzy do dziś myślą że to zespół śpiewający głównie o Polakach [przez "40:1"], ale oni śpiewają o wszystkich jak leci i o każdej stronie frontu II WŚ.

Synter

2013-06-16, 00:20
Właśnie sobie uświadomiłem, że prawie wszystkie ich utwory brzmią tak samo i prawie wszystkie są o tym samym. Choć mają kilka fajnych kawałków.

Hrodgar

2013-06-16, 00:27
@darklamb93: ta k***a, ofiary propagandy, które mordowały Polaków, nie patrząc na wiek czy płeć, bo dla nich wszyscy Słowianie byli ścierwem. pie**olone wybieranie sk***ysyństwa niemców. :nazimaja: :evil:

Blizzard93

2013-06-16, 01:33
Sabaton śpiewa o żołnierzach na różnych frontach, niezależnie czy byli po dobrej czy złej stronie, bo po jednej i drugiej wykazywali się bohaterstwem i odwagą. Poczytajcie sobie o Ghost Division, sk***ysyny wchodziły we Francuzów jak w masło ;)

Pampude

2013-06-16, 02:34
A niech i k***a śpiewają o Meksykańcach czy żółtkach czy indiańcach. Ważne że to co śpiewają ma sens. Rzygać mi się chce jak wszędzie w tv i radiach leca kawałki jak z serii r*channy: "Parasolka, olka, olka, a a a" (w wolnym tłumaczeniu". Czy inny szajs, nie mający sensu i merytorycznego przesłania.

Muzyka Sabatonu to najlepsze dla mnie nuty podczas jazdy samochodem :D Noga przy nich zawsze troszkę ciężka, a i na trasie jakoś czas lepiej leci :)

umcumcpolowka

2013-06-16, 04:31
Pampude, jakbym miał tego słuchać prowadząc to byś moje zdjęcie na 1szych stronach gazet widział ozdobione napisem "psychopata przejechał 17 osób"

Kofeina101

2013-06-16, 06:43
Tak swoją drogą, 2:37- nie ma to jak zgranie, no ale cóż ciapaci to ciapaci nie można za dużo wymagać

No i 2:00 fajny headshot :amused:

Co do tematu ciapatych
Ang na poziomie komunikatywnym
http://www.liveleak.com/view?i=d5c_1371241790

Materiał o ciapatych z krajów "zachodu" którzy pojechali do Syrii walczyć w imie allaha i pewnie kiedyś wrócą (miejmy nadzieje że nie, 1 z filmu dostał headshota od snajpera, drugi także padł ale jak to nie wiem)