18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański shopping

wastek • 2018-07-24, 14:42
Szkoda że nie złapałem jak młody złodziej wychodził ze środka :-/


jholy

2018-07-24, 14:46
Nie wierzę ... :o Posprzątały po sobie...

Eth

2018-07-24, 14:46
A nawet jak cos zostalo, to uj***ne gownem... :roll:

Lyck

2018-07-24, 14:48
heh, Sam mam kolezankę z wiochy, dawała wszystkim do okoła ( mimo meza i dzieci daje dalej), bedąc za granicą, zarabiajac normalnie, i tak pchała sie w takie kontenery, teraz mąż ktory wali przypałowe przekrety, ale mu to przechodzi wozi jej dupe passatem CC i bujają się po wakacjach, obwieszeni złotem, życie jest dziwne

Cz...........as

2018-07-24, 16:04
Nic nadzwyczajnego, ot grupa samic zebrała się przy paśniku aby zdobyć nowe łachy.

_R...........s_

2018-07-24, 16:51
A mnie co innego rozpie**ala, dziwi. Jak to k***a jest, że polskie państwo, sądy, kuratorkum, czy ch*j wie kto tam jest odpowiedzialny za kontrolowanie dzieci w rodzinach na to pozwala.
Jeszcze k***a rozumiem, jakby to była kwestia paru gmin, bo fani AS Romy przekupiliby paru urzędników i żyliby sobie tą swoją patologią. Ale k***a nie, tak w całym kraju jest, że po mimo tego że dzieci żyją w skrajnie złych warunkach, nie chodzą do szkół, są analfabetami, a małe dziewczynki wychodzą za mąż i potem są gwałcone przez staruchów, nikt losem tych dzieci się nie interesuje i ich nie odbiera.

Wyobraźcie sobie sytuacje, że w polskiej rodzinie żyją sobie patole, kradną, dzieci nie puszczają do szkoły i wszczynają awantury. Szanse na pozbawienie rodzicielstwa są ogromne. A teraz popatrzcie, że u cyganów takie rzeczy są normą.

Nawet ch*j z losem tych dzieci, bo i tak ziemia jest przeludniona, ale chodzi o jakość całego społeczeństwa. Czy przypadkiem nie o to chodzi, żeby jako społeczeństwo się rozwijać, a jedną z konieczności wtedy jest, podciąganie i pomaganie patolom, tudzież ich dzieciom, żeby margines wyeliminować w sposób prawidłowy (kula w łeb nie pomaga na niziny społeczne, wręcz przeciwnie, tylko je rozkręca).

Hrabia Drapula

2018-07-24, 17:05
co za j***ny charakter, kraść i j***ć się, j***ć że by były bachory które też będą wysyłać na złodziejstwo i tak od wieków przewodzi im święta trójca j***nie,kradzież i socjal
z drugiej strony jak by taki jeden zmutował i wpadł na pomysł "będę pracował" kto go zatrudni, jak on pracując w warsztacie nawet by powietrze z opon zapie**olił

Ca...........on

2018-07-24, 17:15
@_RottenFetus_ Mówisz, jakbyś nie rozumiał, że kryzys jest masełkiem na chlebek demokratów.

~Velture

2018-07-24, 17:29
3 razy obejrzałem i nie wiem o ch*j chodzi.
Wrzucają ciuchy do środka a nie wyjmują...

Essent

2018-07-24, 18:00
@Up Wrzucają z powrotem bo przebrali co lepsze :kawa:

dashadow

2018-07-24, 18:25
@2up opis przeczytaj, jest powiązany z filmem

StaryIdiota

2018-07-24, 20:10
_RottenFetus_, ponieważ cygańskich smrodów nikt nie chce, a polskie dzieci można sprzedać Niemcowi.

krasnal_hałabała

2018-07-24, 20:27
Mam kolegę który jak zobaczy taki kontener na ciuchy to podchodzi do niego, otwiera i pluje do środka albo zdejmuje gacie, sra sobie na rękę i wrzuca wysrane gówno do środka.

Ciekawy człowiek, mówię wam.

~Velture

2018-07-24, 22:12
Essent napisał/a:

@Up Wrzucają z powrotem bo przebrali co lepsze :kawa:


No i ch*j. Niech sobie biorą.

Te ciuchy nie trafiają do biednych tylko do lumpeksów są sprzedawane a ludzie debilnie wierzą, że to zbiórka dla potrzebujących.

Jakby to trafiało to potrzebujących to bym się wk***ił ale skoro trzepią na tym hajs przez ludzką niewiedzę to mam wyj***ne równo.

woytasw

2018-07-24, 22:35
Program kosmiczny albo maszyna do teleportacji.