18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański shopping

wastek • 2018-07-24, 14:42
Szkoda że nie złapałem jak młody złodziej wychodził ze środka :-/


kilo_jablek

2018-07-24, 23:35
dziewczynka już wyczaiła bagno i udeptuje

djted

2018-07-24, 23:50
Ahh wy j***ne polaczki cebulaczki... Sami wypie**alacie te ciuchy a pózniej patrzycie i macie pretensje jak ktos je bierze... Jpdl.....

panta_rhei

2018-07-25, 00:13
A szczęśliwsze te cygany niż wy wszyscy co w nowych sra&emach i innych gównach się odziewacie. Ponosi jeden z drugim pare razy, wyjebie bo nie uszanuje, potem taki cygan to weźmie i już dupa boli, że chodzi w tym samym a za darmo. Niby do biednych to rzeczy, a ch*j wie gdzie to trafia.

ksiadz_pedofil

2018-07-25, 00:23
nawet specjalną drabinkę mają dorobioną. sk***esyny

Xumme

2018-07-25, 01:02
az kusi zeby jebnac w ta grupke mołotowem i nagrac jak sie k***a rozbiegaja i dra ryje ze cos ich boli

panta_rhei

2018-07-25, 06:47
@up, lepiej poczekać, aż wejdą do środka.

Wiewór

2018-07-25, 07:48
"Cygan to złodziej i tak już zostanie.
Pan Jezus w biblii ma to napisane."

FransFr

2018-07-25, 08:14
_RottenFetus_ napisał/a:

A mnie co innego rozpie**ala, dziwi. Jak to k***a jest, że polskie państwo, sądy, kuratorkum, czy ch*j wie kto tam jest odpowiedzialny za kontrolowanie dzieci w rodzinach na to pozwala.
Jeszcze k***a rozumiem, jakby to była kwestia paru gmin, bo fani AS Romy przekupiliby paru urzędników i żyliby sobie tą swoją patologią. Ale k***a nie, tak w całym kraju jest, że po mimo tego że dzieci żyją w skrajnie złych warunkach, nie chodzą do szkół, są analfabetami, a małe dziewczynki wychodzą za mąż i potem są gwałcone przez staruchów, nikt losem tych dzieci się nie interesuje i ich nie odbiera.

Wyobraźcie sobie sytuacje, że w polskiej rodzinie żyją sobie patole, kradną, dzieci nie puszczają do szkoły i wszczynają awantury. Szanse na pozbawienie rodzicielstwa są ogromne. A teraz popatrzcie, że u cyganów takie rzeczy są normą.

Nawet ch*j z losem tych dzieci, bo i tak ziemia jest przeludniona, ale chodzi o jakość całego społeczeństwa. Czy przypadkiem nie o to chodzi, żeby jako społeczeństwo się rozwijać, a jedną z konieczności wtedy jest, podciąganie i pomaganie patolom, tudzież ich dzieciom, żeby margines wyeliminować w sposób prawidłowy (kula w łeb nie pomaga na niziny społeczne, wręcz przeciwnie, tylko je rozkręca).



Odpowiedź jest prozaicznie prosta, przerośnięty socjalizm słabego międzynarodowo państwa zawsze tak wygląda, na dobitkę jeszcze demokracja parlamentarna.

Gdyby zorganizować "odstrzał" patologii w postaci głęboko zakrojonej liberalizacji gospodarki i wypie**oleniu z 85-90% przepisów prawnych to wtedy by się okazało że niektórzy jednak pracować potrafią, a jeszcze inni najzwyczajniej by znikneli (czyt. zdechli z głodu, zapili/zajarali się na śmierć albo sp***olili za granicę).

Kolejną przyczyną jest durny system edukacyjny gdzie masz ~10 przedmiotów z czego żaden poza matematyką fizyką, polskim, historią nie jest potrzebny na etapie szkoły podstawowej, a jeśli jakiś rodzic życzy sobie mieć grajka to dopłaca za dodatkowy przedmiot. Wogóle to powinno się znieść publiczne szkoły podstawowe (bo tak ch*ja uczą, i uczący też ch*ja się tak naprawdę znają), skutkiem czego liczba nauczycieli będzie się sama dostosowywać do warunków demograficznych a nie że na żołdzie państwa i on musi coś robić, a dodatkowo zaoszczędzi się ogromne środki na sprzęt do publicznych techników, politechnik i innych szkół od średniej wzwyż żeby sprawić żeby te szkoły coś dawały, żeby młodzi chcieli do nich chodzić, żeby to było k***A CIEKAWE a nie dobijające.

~Velture

2018-07-25, 09:14
panta_rhei napisał/a:

Niby do biednych to rzeczy, a ch*j wie gdzie to trafia.


Do lumpeksów jest sprzedawane.
Dlatego pisałem, że zwisa mi koło ch*ja czy ktoś to rozkrada czy nie bo 99% osób wrzucając tam myśli, że to idzie dla biednych i potrzebujących a w rzeczywistości firma na tym zarabia odsprzedając ciuchy do lumpeksów.

I w sumie niech te cygany sobie biorą to może chociaż ładniej dla oka będą wyglądać :wyj***ne:

gustav665

2018-07-25, 12:24
dziewczynka se chodzi po twarzy młodszej siostry i se coś śpiewa a matki nie reagują... masakra..

camson

2018-07-25, 15:27
Już lepiej jak te cygańskie k***y zabiorą te ciuchy dla swoich dzieciaków, niż jak te same szmaty pod pretekstem zbiórki dla jakichś fundacji trafiają do różnego rodzaju fatałachów, czy szmateksów i jeszcze ktoś na tym zarabia.

_R...........s_

2018-07-25, 19:39
@FransFr

Cytat:

przerośnięty socjalizm słabego międzynarodowo państwa zawsze tak wygląda, na dobitkę jeszcze demokracja parlamentarna.


Jaki k***a socjalizm chłopie? Przecież cyganiątka w ch*ju go mają, oni od wieków w ten sposób żyją, w ch*ju maja pomoc państwa, co widać czasem po budynkach które dostają, czy po pomocy materialnej. Ich kultura działa w ten sposób, że proste cyganiątka sobie żyją w tych swoich taborach, czasem coś sprzedadzą, czasem kogoś okantują sprzedając tombakowe złoto, a czasem ukradną, ale głównie żyją z żebrania. Potem i tak spora część kasy wędruje do tych ich króla czy ki ch*j wie jak się ta zwie ta ich wyższa kasta. Oni żyją w wymarzonym państwie korwina, zero podatków, zero obowiązkowej służby zdrowia, edukacji, zero opieki państwa nad nimi. Wiadomo, jak jest okazja i któryś myśli, to ściągnął jakiś socjal, ale przeważnie wiąże się to z kontrolami mopsu czy podobnego organu.

Cytat:

Gdyby zorganizować "odstrzał" patologii w postaci głęboko zakrojonej liberalizacji gospodarki i wypie**oleniu z 85-90% przepisów prawnych to wtedy by się okazało że niektórzy jednak pracować potrafią, a jeszcze inni najzwyczajniej by znikneli (czyt. zdechli z głodu, zapili/zajarali się na śmierć albo sp***olili za granicę). .



Więc jak to k***a jest, że w takiej np słowacki jest ich od ch*ja, a jeszcze więcej w podobnych krajach bloku wschodniego, gdzie bieda aż piszczy, socjalu brak, a oni i tak nie pracują? Jak zlikwidujesz prawa pracownicze i prawa zwykłych jednostek, to zrobi się nic więcej, jak tylko większa dzicz. W końcu dla większości oznaczać to będzie brak długoterminowej stabilizacji, więc i brak lepszych perspektyw, więc i większą desperacje, a co za tym idzie przestępczość i chęć szybkiego dorobienia się chociażby kradzieżami będzie czymś bardzo popularnym... jak w krajach gdzie takie zmiany zostały wprowadzone, np somalii.

Cytat:

Kolejną przyczyną jest durny system edukacyjny gdzie masz ~10 przedmiotów z czego żaden poza matematyką fizyką, polskim, historią nie jest potrzebny na etapie szkoły podstawowej, a jeśli jakiś rodzic życzy sobie mieć grajka to dopłaca za dodatkowy przedmiot. .



Przedmioty przekazujące podstawową wiedzę o świecie, takie jak matematyka, fizyka, przyroda, historia, i poprawiające zdrowie są potrzebne. Do tego polski, żeby dzieciak nie był analfabetą. Reszta dla chętnych za własny hajs, a niektóre nawet usunąć ze szkoły, np religię. Więc tutaj się częściowo zgadzamy.

Chociaż ja widze znacznie większy problem nie w tym czego się uczy, a w tym jak się uczy i jak ocenia ucznia. Jakoś od rocznika 1990, czy późniejszego pojawiła się w klasach 1-3 nowa waloryzacja pracy ucznia, czyli zamiast ocen dostają słoneczka, czy inne chmurki. Później mentalność nauczycieli jest podobna. Wmawia się dzieciom że są zdolne, mądre, że prawie wszystko potrafią, i że k***a super są. To zniechęca do ciężkiej pracy, i wypiera krytyczne myślenie, bo dzieci zamiast zastanawiać się, gdzie popełniły błąd i co mogą poprawić, uczy się że powinny być zadowolone z każdego gówna które wysrają. A potem mamy takich dorosłych jakich mamy, i to nie tylko nasz problem, ale całego zachodniego świata. Temat rzeka, nie chce mi się rozpisywać.

Cytat:

Wogóle to powinno się znieść publiczne szkoły podstawowe


Nie wiem czy chcesz żyć w społeczeństwie analfabetów i debili, ale mi nie po drodze z takimi ludźmi, i nie mam nic przeciwko żeby z moich podatków hajs szedł na szkoły. Miliardy są wydawane bezmyślnie na armię urzędników, kościół i polityków, od nich zacząłbym oszczędzanie.

Cytat:

zaoszczędzi się ogromne środki na sprzęt do publicznych techników, politechnik i innych szkół od średniej wzwyż


Tak nie działa budżet państwa, to że w jednej części danej gałęzi zaoszczędzisz nie znaczy że potem wydasz to na coś potrzebniejszego. Wtedy urzędnicy i politycy dostają premię, a kasa idzie na jakieś gównocele, jak kolejna świątynia, dofinansowanie propagandowej telewizji czy jakąś lipną fundację powiązaną z politykami.

Cytat:

żeby sprawić żeby te szkoły coś dawały, żeby młodzi chcieli do nich chodzić, żeby to było k***A CIEKAWE a nie dobijające.


Powiem tak, z doświadczenia, do tego potrzeba nauczycieli z pasją, i przyjaznych warunków kształcenia i nauczania. O co chodzi? O to, żeby ktoś taki po studiach dostawał się do szkoły, i nie musiał od razu użerać się z podstarzałą dyrekcją, i co gorsza ze stadem mamusiek, które wielce oburzone, bo powiedziało się ich dziecku że jednak za słabo potrafi, by dać mu pozytywną ocenę. Powodów jest jeszcze kilka, dla których młodzi z pasją nie chcą zostawać nauczycielami, czy na doktoratach, ale kolejny główny to zabawne pieniądze w porównaniu z tym co można zarobić w przemyśle. Mam paru kolegów którzy tak zostali, i k***a nie wiem jak za takie pieniądze myślą żyć, taki ciul jak ja, trójkowy student, a przepaść zarobków między nami jest ogromna.

brylant1412

2018-07-26, 19:11
Odziałowy w więzieniu pyta się cygana.Słuchaj cygan została kiełbasa z kolacji chcesz -pewnie mogę wziość..Na drugi dzień pyta się odziałowy wy cygan chcecie może kotlety bo zostały -pewnie że tak.Na trzeci dzień się pyta może cygan chcecie schabowych bo zostały-pewnie wezmę.na czwarty dzień się pyta cygana cygan może peronke posprzątacie.A cygan co to ku@wa tylko cygan i cygan..