18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański Nnja-kradziej

baronturbina • 2022-01-15, 16:41
Tym razem cyganeria z Wrocławia, zaprzyjaźniła się z kontenerem PCK. Wejdą wszędzie jak karaluchy.


Angevil

2022-01-15, 21:55
Nagrywający jak nie zadzwonił na policję przed rozpoczęciem nagrania to znaczy że pomagał tym brudasów i śmierdzielom i jest taki sam jak oni.

kubol

2022-01-15, 22:18
To kontenery powinny byc podpiete pod 380V

baronturbina

2022-01-15, 22:20
kubol napisał/a:

To kontenery powinny byc podpiete pod 380V


Wysokie napięcie jedynie. Zwęgleniu by to uległo wraz ze swoimi pacholętami.

Mr.Martin

2022-01-15, 22:38
Nic specjalnego

ruddie

2022-01-15, 22:40
A przypie**alali się do Adolfa.

Córka_Spawacza

2022-01-15, 22:45
radek225 napisał/a:

Zainteresuj się historią cyganów. Oni mentalnie są 1500 lat za nami. Od momentu wygonienia ich z Indii wędrują od państwa do państwa, gdzie kradną, zrobią syf i przenoszą się dalej. Są jak ludzkie wszy, jak nowotwór. Zrobią spustoszenie wokół siebie i idą dalej. Nigdy nie pracowali, i pracować nie będą, bo tak mają wpajane od szczenięcia i taką mają mentalność. Nawet jak skolonizujemy układ słoneczny i pobliskie gwiazdy, gdy opuścimy planetę Ziemię, cyganie zostaną razem ze szczurami i będą razem z nimi przetrząsać śmietniki i plądrować opuszczone przed wiekami ludzkie miasta i osady. Dla mnie oni stoją niżej niż szczury, bo szczury roznoszą zarazki, pchły i choroby, ale szczur na widok człowieka ucieka. Ci nie uciekają, a wręcz przeciwnie. Przyklei się do Ciebie, by powróżyć, zaj***ć Ci portfel, klucze do auta, telefon i jeszcze drobne z kieszeni. Nawet za komuny, gdzie był przymus pracy ten j***ny podgatunek ludzki załatwiał sobie lewe zwolnienia i orzeczenia lekarskie, by nie pracować. Nigdy się nie zmienią, ani nic ich nie zmieni.



Masz kurewsko dobre podejście do tematu. Moja wiara w ludzi została przywrócona! Dobry wpis

Kriski

2022-01-15, 23:44
Czasem kusi mnie żeby postawić taki kontener + 10 metrów dól z wapnem w sąsiedztwie posesji.
Tylko brakuje mi trochę kasy na Brise

vivalaespana

2022-01-16, 00:47
Mam cicha nadzieje ze trafiaja rowniez na kontenery do ktorych chore pojeby potrafia wrzucac ludzkie ekstrementy i martwe zwierzeta. Mialem okazje pracowac w firmie ktora oprozniala takie kontenery. Nie polecam. :-P

majmarek

2022-01-16, 01:52
czy operator mógłby trzymać kamerę w ręce. niewalącej konia?

Tetrix

2022-01-16, 01:57
Ale skad tyle nienawisci? Przeciez tego nie zjedza przed innymi a i tak mialo to dla nich pojsc. pewnie zaniosa swoim czy cos... Nie to zeby sympatyzowal bo na podworku mielismy bande co tylko by kaieniami rzucala ale nie okradaja sklepow przynajmniej jak BLM ha tfu

:catfacepalm:

Toperson1

2022-01-16, 06:50
Lolekmko11 napisał/a:

I jak tu nie być rasistą? Byl taki ziomek Adi on wiedział co robić



Ziomek Adi?
Ten twój ziomek równie brzydzil sie cyganami , jak i Polakami. Szkoda n, że ten twoj ziomek twoich dziadków nie dopadł to by takie scierwo jak ty nie chodziło po ziemii.
No ja pie**ole, ziomek Adi...

:evil:

Exclip

2022-01-16, 10:04
U nnie kolo roboty mam jest sklep spizywczy, gdzie ich nie wpuszczaja, bo nawet matce z bobasem sok w butelce z wozka podj***li w sklepie. Sk***ysyny

Rozjebie

2022-01-16, 12:19
Toperson1 napisał/a:

Ziomek Adi?
Ten twój ziomek równie brzydzil sie cyganami , jak i Polakami. Szkoda n, że ten twoj ziomek twoich dziadków nie dopadł to by takie scierwo jak ty nie chodziło po ziemii.
No ja pie**ole, ziomek Adi...



Po równo to nie..
Żydzi i cyganie nadawali sie tylko do gazu, a ze Słowian chciał zrobić podludzi pracujących dla Niemców

zarazor

2022-01-16, 16:13
k***a a ja od małego myślę, że ludzie sa tacy dobroduszni i te ubrania się nie mieszczą do tych pojemników już to obok zostawiają i menele przychodzą i rozpie**alają te torby a to te k***y wyciągają ubrania ze środka.

quack

2022-01-16, 19:26
Do gazu z tym ścierwem. Co ładniejsze dziewczęta jako niewolnice seksualne po wcześniejszym odkażeniu. Reszta na kompost.