18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański Nnja-kradziej

baronturbina • 2022-01-15, 16:41
Tym razem cyganeria z Wrocławia, zaprzyjaźniła się z kontenerem PCK. Wejdą wszędzie jak karaluchy.


sikorski

2022-01-15, 19:16
I tak to wlasnie jest za Pisu. Biedne cyganskie dzieci zeby sie ubrac musza krasc ubrania z kontenerow PCK.
Za Tuska tak nie bylo...

Alpin

2022-01-15, 19:25
Co za ścierwa

H4mm3R

2022-01-15, 19:27
Cyganie w shopping parku :mrgreen:

baronturbina

2022-01-15, 19:34
Jacek86s napisał/a:

Baronturbina, wypierz tą pościel przed użytkiem


Napisz raz jeszcze po polsku. Potem idź na targ z braćmi tombak sprzedawać.

Masz chicior żeby lepiej szło


Payan

2022-01-15, 19:36
Ktoś oddaje ciuchy potrzebującym, stara się, układa w kostkę, a tu takie gówno przyjdzie, zajebie. W moim mieście, gdzie mieszkam, to samo. Kilka razy podchodzili do jednego kontenera, za każdym razem syf zostawiali, rozpierolone ubrania obok, w końcu wk***ili się, zabrali kontener, nie ma go.

radek225

2022-01-15, 19:37
Mzimu napisał/a:

o k***a, ja takie filmy oglądałem już z 20 lat temu. PKB Polski poszło kilka razy do góry, a ci szmaciarze dalej gmerają w śmietnikach. Zero rozwoju, ambicji czy chęci wydostania się z kulturowego syfu.



Zainteresuj się historią cyganów. Oni mentalnie są 1500 lat za nami. Od momentu wygonienia ich z Indii wędrują od państwa do państwa, gdzie kradną, zrobią syf i przenoszą się dalej. Są jak ludzkie wszy, jak nowotwór. Zrobią spustoszenie wokół siebie i idą dalej. Nigdy nie pracowali, i pracować nie będą, bo tak mają wpajane od szczenięcia i taką mają mentalność. Nawet jak skolonizujemy układ słoneczny i pobliskie gwiazdy, gdy opuścimy planetę Ziemię, cyganie zostaną razem ze szczurami i będą razem z nimi przetrząsać śmietniki i plądrować opuszczone przed wiekami ludzkie miasta i osady. Dla mnie oni stoją niżej niż szczury, bo szczury roznoszą zarazki, pchły i choroby, ale szczur na widok człowieka ucieka. Ci nie uciekają, a wręcz przeciwnie. Przyklei się do Ciebie, by powróżyć, zaj***ć Ci portfel, klucze do auta, telefon i jeszcze drobne z kieszeni. Nawet za komuny, gdzie był przymus pracy ten j***ny podgatunek ludzki załatwiał sobie lewe zwolnienia i orzeczenia lekarskie, by nie pracować. Nigdy się nie zmienią, ani nic ich nie zmieni.

baronturbina

2022-01-15, 19:40
radek225 napisał/a:

Zainteresuj się historią cyganów. Oni mentalnie są 1500 lat za nami. Od momentu wygonienia ich z Indii wędrują od państwa do państwa, gdzie kradną, zrobią syf i przenoszą się dalej. Są jak ludzkie wszy, jak nowotwór. Zrobią spustoszenie wokół siebie i idą dalej. Nigdy nie pracowali, i pracować nie będą, bo tak mają wpajane od szczenięcia i taką mają mentalność. Nawet jak skolonizujemy układ słoneczny i pobliskie gwiazdy, gdy opuścimy planetę Ziemię, cyganie zostaną razem ze szczurami i będą razem z nimi przetrząsać śmietniki i plądrować opuszczone przed wiekami ludzkie miasta i osady. Dla mnie oni stoją niżej niż szczury, bo szczury roznoszą zarazki, pchły i choroby, ale szczur na widok człowieka ucieka. Ci nie uciekają, a wręcz przeciwnie. Przyklei się do Ciebie, by powróżyć, zaj***ć Ci portfel, klucze do auta, telefon i jeszcze drobne z kieszeni. Nawet za komuny, gdzie był przymus pracy ten j***ny podgatunek ludzki załatwiał sobie lewe zwolnienia i orzeczenia lekarskie, by nie pracować.


Święte słowa. Jeszcze jedna refleksja się nasuwa a w zasadzie pytanie. Jak oni musieli być brudni i upodleni że ich z Indii wyj***li?

Nexus69

2022-01-15, 19:56
Radek225 prosze :

andrzejrobert75

2022-01-15, 19:59
Cygański dyskont z używaną odzieżą.

ququa

2022-01-15, 20:11
baronturbina napisał/a:

Święte słowa. Jeszcze jedna refleksja się nasuwa a w zasadzie pytanie. Jak oni musieli być brudni i upodleni że ich z Indii wyj***li?




Od nosze dziwne wrażenie, że nie lubisz ich jak...... niegdysiejszy "poligon" psów

baronturbina

2022-01-15, 20:14
ququa napisał/a:

Od nosze dziwne wrażenie, że nie lubisz ich jak...... niegdysiejszy "poligon" psów


Doskonała dedukcja Quaqua! Rozgryzłeś mnie :-D

Lobo24

2022-01-15, 20:33
A mi [po prostu szkoda.

ritu4l

2022-01-15, 20:59
Możecie się czepiać tych romskich gówien, ale polecą na skargę do króla cyganów i już nie będzie tak wesoło. Ponoć jak dotąd pokonał go nikt :-)

jawox

2022-01-15, 21:06
Obywatelu pamiętaj!

Cygan bez rąk - godnym zaufania

Mokebe

2022-01-15, 21:18
Lepiej by sobie oni wzięli, niż by te ciuchy w lumpeksie wylądowały. Szanuje cyganów, sprytne bestie