18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cyganie z dworca we Wrocławiu

Koniukoniakonio • 2015-01-31, 14:38
Dzisiaj na dworcu we Wrocławiu-czekając na autobus-postanowiłem posilić się moją ulubioną fasolką po bretońsku. Kiedy zacząłem degustacje tej wspaniałej potrawy,podeszła do mnie cyganka (na moje oko 25l) i poprosiła,żebym kupił jej fasolkę,albo oddał swoją. Oczywiście jej odmówiłem po tym,jak zobaczyłem że ma na sobie nowiuśką bluzę adidasa z kolekcji "firebird"-warta jakieś 200zł. Natychmiast zostałem zbluzgany i opluty,a wtedy już powiedziałem jej,że skoro stać ją na takie ciuchy,to dlaczego miałaby nie mieć na miskę fasolki? "Nooo, chyba że zapie**oliłaś bluzę w jakimś sklepie, jak to ma w zwyczaju twoje plemie"
Przywaliła buraka i odeszła. To jednak nie koniec!
Pasożyt polował w restauracji dalej,aż trafił na starszą kobietę,którą urzekła sztucznymi łzami.
Kobieta kupiła jej schabowego z kartoflenzami...
Finał historii z baru "podróżnik" zagiął czasoprzestrzeń.
Cyganka siada przy stoliku, po czym wyciąga telefon przypominający samsunga "galaxy" i dzwoni.
Po chwili wpada pie**olony cygan pod krawatem i wpie**ala wspomnianego schaboszczaka.
No ,k***a,zabić,spalić,utopić! :snajper2:




materiał własny.

BYNIO123

2015-01-31, 14:47
za to na tym waszym dworcu autobusowym z każdej strony menelik proszący o fajkę albo 50 groszy
ale wolałbym temu menelowi kupić jabola niż tym darmozjadom żreć dawać.

man_of_steel

2015-01-31, 14:52
Ja bym się jej powiedział: "Dobra, ale najpierw pobawisz się moimi fasolkami".

ch*jowo by było, jakby zamiast niej przyszedł się nimi pobawić jej kolega :szczerbaty:

boss.

2015-01-31, 14:53
ch*j prawda.Cyganie nie wiedzą co to wstyd.Nie bała się cie opluć a zawstydziła się tekstem o bluzie?
Było tak,są trzy możliwości:wpie**alałeś swoje żarcie,podeszła cyganka i jej grzecznie oddałeś swoją michę albo przekonałeś że jesteś biedny i naprawdę głodny i nie stać cię na drugą porcie bądź nie podeszła do ciebie w ogóle i pierwszą część historyjki zmyśliłeś kłamczuszku

Koniukoniakonio

2015-01-31, 15:10
@Boss
Jest jeszcze jedna mozliwosc:
To Ty byłeś na tym dworcu i jadłeś fasolkę,a tutaj wystąpił błąd matrixa i to ja o tym napisałem.

@boss-koński zwisie wkurzyłeś mnie i jak myślisz ze specjalnie zakłądałęm konto na sadolu zeby robić w ch*ja takich pustogłowych matołów jak Ty,to będę dalej pisał pierdoły i powiem Ci,że jesteś zbutwiały kondon i perdolnąłbym Cie w morde i miałbyś zlamany nos.

boss.

2015-01-31, 15:10
@Koniukoniakonio
Idąc twoim matrixowym tokiem rozumowania to w takim razie ty byłeś tą cyganką a dokładniej rzecz biorąc cygańskim transwestytą

Radysh

2015-01-31, 15:12
W mojej rodzinnej miejscowości, żule czają się pod spożywczakami i "minimarketami".
Z dobroci serca, rzucę czasem jednemu czy drugiemu złotówkę lub dwie.

Ale ostatnio poznałem fajną dziewczynę i po jakimś tam czasie,
zmówiliśmy się, że pojedziemy do mojej starszej na w/w zadupie.

Dojechaliśmy, robimy zakupy w takim minimarkecie co to mydło i powidło
ale koszyki są itd., itp.

Wypełzamy z mm a tu żul się podtacza.

- Kolego, królu! Radysh! Poratuj piątką, no z księżniczką jesteś!

k***a, jakby mi ktoś w pysk dał. Nie wiedziałem co powiedzieć.
Rzuciłem coś, że nie mam drobnych a ten mi k***a.

- Szkoda, że nie podbiłem szybciej to byś mi chocia berbeluchę kupił.

Dostał soczyste, wypie**alaj! A ja sam sobie obiecałem, że choćby
jedna k***a menelska z drugą, z głodu zdychała nie dam ni grosza.




boss.

2015-01-31, 15:16
@Koniukoniakonio
Dowartościowałeś się cymbałku?Tyle twoje co sobie popiszesz.Nie rusza mnie to bo doskonale wiem że jedyne co możesz sobie złamać to ołówek w szkole.Jak to mówią kozak w necie p*zda w świecie.

Sinecod

2015-01-31, 15:19
Kiedyś jak szedłem z kumplem, przed nami wyrósł Menel (z dużej bo niektórzy są naprawdę zajebiści, tylko no w życiu im się nie poukładało a każdy który nimi gardzi może skończyć tak samo) i otwarcie krzyczał że na wódkę zbiera. Więc z dwojga złego lepiej dać takiemu Menelowi (nie menelowi-nierobowi który woli siedzieć na dupie i nic nie robić a na moje sugestie że może warto by poszukać pracy odpowiedział "no chyba cię popie**oliło") i niech się cieszy że napije się niż paść to kurestwo cygańskie które jest jak gołębie- zlatują się, sępią o coś do żarcia a i tak cię osrają.

HO...........OR

2015-01-31, 16:21
"Natychmiast zostałem zbluzgany i opluty"- no i po takim czymś powinieneś zaj***ć tej k***ie z liścia w ryj a nie z takim j***nym zerem jeszcze dyskutować. Jak dla mnie wystraszyłeś się tej zawszonej łajzy.

Koniukoniakonio

2015-01-31, 17:23
@boss. Zapraszam do spotkania oko w oko i wszystko będziesz mógł mi wypłakać. Wręcz nalegam na jakiś kontakt,wymieńmy się nr tel.,adresami,cokolwiek. Czekam na odpowiedź i gwarantuje Ci że zwątpisz zasrańcu.

Hereticus

2015-01-31, 17:35
Ci cyganie i menele pod dworcem we Wrocławiu są naprawdę wk***iający.
Niewykonalnym jest, żeby usiąść tam na parę minut na ławce i ci nie zawracali dupy.

Wojtas385

2015-01-31, 17:47
I najlepsze, że cały czas na tym dworcu są te same osoby, zupełnie jakby mieli wyłączność.

Hereticus

2015-01-31, 17:59
Z tego co zauważyłem, to oni są tam zorganizowani między sobą. I możliwe, że mają tam wyłączność zwalczając konkurencje ulicznymi metodami.
Taka zorganizowana przestępcza siatka żebraków :-)

antek100

2015-01-31, 18:04
trzeba było k***ie napluć na tego kotleta, chociaż pewnie i tak by wpie**olili :kupa: