18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cyganie z dworca we Wrocławiu

Koniukoniakonio • 2015-01-31, 14:38
Dzisiaj na dworcu we Wrocławiu-czekając na autobus-postanowiłem posilić się moją ulubioną fasolką po bretońsku. Kiedy zacząłem degustacje tej wspaniałej potrawy,podeszła do mnie cyganka (na moje oko 25l) i poprosiła,żebym kupił jej fasolkę,albo oddał swoją. Oczywiście jej odmówiłem po tym,jak zobaczyłem że ma na sobie nowiuśką bluzę adidasa z kolekcji "firebird"-warta jakieś 200zł. Natychmiast zostałem zbluzgany i opluty,a wtedy już powiedziałem jej,że skoro stać ją na takie ciuchy,to dlaczego miałaby nie mieć na miskę fasolki? "Nooo, chyba że zapie**oliłaś bluzę w jakimś sklepie, jak to ma w zwyczaju twoje plemie"
Przywaliła buraka i odeszła. To jednak nie koniec!
Pasożyt polował w restauracji dalej,aż trafił na starszą kobietę,którą urzekła sztucznymi łzami.
Kobieta kupiła jej schabowego z kartoflenzami...
Finał historii z baru "podróżnik" zagiął czasoprzestrzeń.
Cyganka siada przy stoliku, po czym wyciąga telefon przypominający samsunga "galaxy" i dzwoni.
Po chwili wpada pie**olony cygan pod krawatem i wpie**ala wspomnianego schaboszczaka.
No ,k***a,zabić,spalić,utopić! :snajper2:




materiał własny.

boss.

2015-01-31, 18:04
Koniukoniakonio napisał/a:

@boss. Zapraszam do spotkania oko w oko i wszystko będziesz mógł mi wypłakać. Wręcz nalegam na jakiś kontakt,wymieńmy się nr tel.,adresami,cokolwiek. Czekam na odpowiedź i gwarantuje Ci że zwątpisz zasrańcu.



O internetowy gangster.Spakuj dzieciaku tornister na poniedziałek do szkoły i idź się wypłacz mamie w rękaw że w internetach dokuczają ci.p*zda z ciebie do kwadratu.

Koniukoniakonio

2015-01-31, 18:26
boss. napisał/a:



O internetowy gangster.Spakuj dzieciaku tornister na poniedziałek do szkoły i idź się wypłacz mamie w rękaw że w internetach dokuczają ci.p*zda z ciebie do kwadratu.



Boss,nie jestem żadnym gangsterem,ale skoro oceniasz mnie jako internetowego kozaka,to chciałbym ci udowodnić,że tak nie jest i mogę się z tobą spotkać i wytłumaczyć. Wtedy bedziesz mał pole do popisu.

Ap...........or

2015-01-31, 18:55
Koniukoniakonio napisał/a:

@Boss
Jest jeszcze jedna mozliwosc:
To Ty byłeś na tym dworcu i jadłeś fasolkę,a tutaj wystąpił błąd matrixa i to ja o tym napisałem.

@boss-koński zwisie wkurzyłeś mnie i jak myślisz ze specjalnie zakłądałęm konto na sadolu zeby robić w ch*ja takich pustogłowych matołów jak Ty,to będę dalej pisał pierdoły i powiem Ci,że jesteś zbutwiały kondon i perdolnąłbym Cie w morde i miałbyś zlamany nos.



Czyżby rozdwojenie jaźni? :krejzi:

kenzol

2015-01-31, 19:05
Gdyby koleś zwyczajnie, kulturalnie odmówił cygance, to tamta nie zareagowałaby w ten sposób. Często spotykam cyganów we Wrocławiu i zdarza się że podchodzą i żebrzą, ale zwyczajne ich olanie albo zdecydowana odpowiedź "NIE" załatwia sprawę. Koleś musiał coś dołożyć jeszcze od siebie, że cygankę wk***ił...nie mogło być inaczej.

~Beny

2015-01-31, 20:40
W moim mieście, jak siedzisz i coś konsumujesz na ogródkach, to mendy potrafią podejść, zapytać o żarcie i patrząc ci w oczy wsadzić w to twoje żarcie palec.

Kiedyś ktoś mi powiedział, że cyganie strasznie boją się przeklęcia przez inną osobę.

mati1507951

2015-01-31, 22:18
Nie bywam w dużych miastach, więc nie wiem jak to bywa, ale słyszałem że na wrocławskim rynku do restauracji wbijają cyganki, wkradają klientom palce do zupy i pytają czy będą jeszcze ją jedli. Może ktoś potwierdzić?

~Beny

2015-01-31, 22:22
@up, nie tylko we Wrocku. Takie coś, to jest prawdziwy ból dupy większości właścicieli restauracji, bo klienci później niechętnie wracają do takiego miejsca.

KrisCFC

2015-02-01, 00:12
Musiałeś w ch*j długo tam czekać,że zdążyłeś zobaczyć jak przychodzi ktoś i wpie**ala kotleta... coś zmyślasz... ;)

mati1507951 napisał/a:

Nie bywam w dużych miastach, więc nie wiem jak to bywa, ale słyszałem że na wrocławskim rynku do restauracji wbijają cyganki, wkradają klientom palce do zupy i pytają czy będą jeszcze ją jedli. Może ktoś potwierdzić?



O k***a... wylałbym im tą zupę na łeb mówiąc "masz nażryj się dz**ko"!

P.S. Tak, macie rację...ch*ja bym zrobił... :(

Koniukoniakonio

2015-02-01, 04:52
k***a,jak czekasz na busa 2h to gdzies musisz sie podziać.JA nie mam 15 lat zeby napie**alac zmyslone historyjki na sadolu i walic konia za kazde dostane piwo.To moj pierwszy i jedyny material tutaj ,wiec to Ty nie pie**ol głupot.

lm65

2015-02-01, 11:48
trzeba było napluć suce w twarz i do talerza

konop720

2015-02-01, 14:32
kto normalny wpie**ala fasolkę po bretońsku na przystanku?