18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwiczenia Kalisteniczne Od Poczatkujacych Po Zaawansowane

sooortiero • 2015-05-23, 16:34
Filmik zawiera ponad 100 cwiczen z wykorzystaniem wlasnej masy ciala (kalistenika) w moim wypadku cwicze street workout 2 lata.
Duzo osob pisalo do mnie po wstawieniu tu filmiku z moimi umiejetnosciami jak dochodzilem, jakie cwiczenia na poczatek.
Na tym filmiku sa przedstawione propozycje cwiczen dynamicznych (wystepuje ruch). Zapraszam do komentowania i subskrybowania. Mam nadzieje ze moglem komus pomoc, piszcie propozycje i co nastepnym razem zmienic :P POZDRO SWIRKI :D

Ikuloqs

2015-05-23, 16:46
19 lat, tak trzymaj chłopie ! Piwko i szacunek się należy.

Mietekwkasku

2015-05-23, 16:52
nastepnym razem zmien fryzure hehehe nie spoko ode mnie tez szacun za dyscypline i sile ducha. jebac typowa silke dla plantacji kurczakow. Zamiast piwka ode mnie serek homogenizowany.

Nikczemny_Płód

2015-05-23, 17:06
Zajebiście. Goń Franka Medrano ;)


Sam bardz ocenię wiele cwiczeń z SW.

Pr...........em

2015-05-23, 17:33
Super, tylko k***a mogłeś nie spać na polskim (albo nie robić tych durnych ćwiczeń akurat) i nauczyć się polskiej składni...

CiociaPestka

2015-05-23, 17:50
Wciągu 3 miesięcy od 16 do 30kg potrafię trzymać na rękę wyprostowaną też, liczy się?(wyprostowane ręce przy wchodzeniu na schody) niby żaden street workout, ale wykonywane na wnoszeniu zakupów na 5 piętro po schodach he. Panie kreska (@UP), wolisz być polonistą, czy wyglądać jak na faceta przystało?

NieWiemZeWiem

2015-05-23, 17:51
Siema,
Zacząłem 3 tygodnie temu streetworkout z tego względu, że przez siłownie lecze barki i w ogóle stałem się sztywny. Chce wrócić do mojej sprawności i wszechstronności.

Treningi robie takie:
podciąganie nadchwytem 5 x 2 serie (30-45 s przerwy między seriami)
30-45s przerwa
Podciąganie nadchwytem wąskim 5x 5 serie (30-45 s przerwy między seriami)
30-45 s przerwy
podciąganie podchwytem 6 x 2 serie (30-45 s przerwy między seriami)
10 pompek na piłkach (ręce i nogi opieram na 3 piłkach) x 2 serie przerwy jak wyżej
30-45 s przerwy
10 ruchów na klatkę z linkami na bramce x 2 serie, przeryw jak wyzej
przerwa 30-45s
Pike Push-Ups 10 x 2 serie, przerwa miedzy seriami jak wyzej
brzuszki 15 x 2 serie duze obciazenie (maszyna dobra, taka że linkami trzymam przy klacie i robie brzuszki)
przerwa 30-45 s
brzuszki w zwisie, chwytam się drążka, chwytam stopami 3kg i przyciągam lekko ugięte nogi 15 razy 2 serie

Koniec 1 cyklu
----------------------------------------------

Robie dwa takie cykle, narazie.
Pamętać trzeba że leczę barki i troche nawet przy tym mi przeszkadzają.
Masz jakieś stronki www, ktore polecasz?
Zestaw cwiczen, ktore lekko zmodyfikowałem ale wzialem ze streetworkout polska. Stara stronka lub rzadko aktualizowana...

Mogłem wyciskać 120 kg 4 razy ale w podciaganiu zawsze byłem p*zda, po przerwie jebły te barki ale nadal cwiczyłem. Zaczalem je leczyc i przechodze na zabawę z włanym ciałem ale mam słabe uchwyty.
188cm wzrost, w formie rok temu miałem 102kg 10% tkanki tłuszczowej, bicek 46cm.
Jebły barki, wjechało lenistwo itp. Waga 3 miesiące temu 104kg, 16% tkankit luszczoewj.
Teraz jest 100kg, tkanka nieznana ale nadal sie utrzymuje, bicek 43cm...Myślę i tak dobrze jak na nic nie robienie przez rok, jedynie może raz na tydzień poszedłem na siłkę i zrobiłem obwodówkę.
Więc pie**ole siłkę wchodze na streeta ale chce rozsądnie to zrobić.

rojson95

2015-05-23, 18:46
Trzymaj tak dalej, świetna robota.
P.S. ZSE Radom rządzi.

Colinovsky

2015-05-23, 18:51
kura1997, to ja mam pytanko do Ciebie. Wszyscy tak mówią, że kalistenika rozwija siłę, więc powiedz mi, wiesz może jakie masz wyniki siłowe w takich podstawowych ćwiczeniach z siłowni? Mam tu na myśli przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na ławce płaskiej, wiosłowanie, wyciskanie żołnierskie? Jestem po prostu ciekaw jak to u Ciebie wygląda po tak długim treningu.

NieWiemZeWiem

2015-05-23, 19:26
Colinovsky napisał/a:

kura1997, to ja mam pytanko do Ciebie. Wszyscy tak mówią, że kalistenika rozwija siłę, więc powiedz mi, wiesz może jakie masz wyniki siłowe w takich podstawowych ćwiczeniach z siłowni? Mam tu na myśli przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na ławce płaskiej, wiosłowanie, wyciskanie żołnierskie? Jestem po prostu ciekaw jak to u Ciebie wygląda po tak długim treningu.



Gorsze od osób, które ćwiczą strikte te ćiwczenia na siłowni, zupełnie inna praca mięśni itp. ale za pewie i tak wyniki będą dobre.

Moim zdaniem osoba ze streeta po roku by wycisneła 70kg na klate, gdy osoba z czystej siłki 90kg na kalte. Mówie o osobach, które rok trenowały a wcześniej grały tylko w piłke lub coś.

Dragonov

2015-05-23, 20:46
"Duzo osob pisalo do mnie po wstawieniu tu filmiku z moimi umiejetnosciami jak dochodzilem, jakie cwiczenia na poczatek." Polecam na początek Lisę Ann.

B3b3ch

2015-05-23, 20:47
A nie można ćwiczyć w domu tylko na dworzu zaraz?

qhasz

2015-05-23, 21:06
piękna sprawa, ja jestem na etapie montażu drążka na sufit, szukałem właśnie takich ćwiczeń, od poniedziałku zabieram się do roboty

CP...........Pn

2015-05-23, 21:08
dzięki !
mistrzu dzięki Tobie, zyskałem na kolejnych ćwiczeniach. wykorzystam ten materiał a film już pobrany ^^

oldman

2015-05-23, 21:17
Wydaje mi się, że większość ćwiczeń na drążku angażuje triceps i u ludzi zajmujących się kalenistyką te mięśnie są najbardziej rozwinięte, nawet widać dysproporcje w stosunku do innych mięśni.
Jak to jest z ćwiczeniami na różne partie ciała - da się ćwiczyć wszystkie mięśnie?