18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwiczenia Kalisteniczne Od Poczatkujacych Po Zaawansowane

sooortiero • 2015-05-23, 16:34
Filmik zawiera ponad 100 cwiczen z wykorzystaniem wlasnej masy ciala (kalistenika) w moim wypadku cwicze street workout 2 lata.
Duzo osob pisalo do mnie po wstawieniu tu filmiku z moimi umiejetnosciami jak dochodzilem, jakie cwiczenia na poczatek.
Na tym filmiku sa przedstawione propozycje cwiczen dynamicznych (wystepuje ruch). Zapraszam do komentowania i subskrybowania. Mam nadzieje ze moglem komus pomoc, piszcie propozycje i co nastepnym razem zmienic :P POZDRO SWIRKI :D

.Piotrek

2015-05-23, 21:24
NieWiemZeWiem napisał/a:



Gorsze od osób, które ćwiczą strikte te ćiwczenia na siłowni, zupełnie inna praca mięśni itp. ale za pewie i tak wyniki będą dobre.

Moim zdaniem osoba ze streeta po roku by wycisneła 70kg na klate, gdy osoba z czystej siłki 90kg na kalte. Mówie o osobach, które rok trenowały a wcześniej grały tylko w piłke lub coś.


Po roku na siłce(przedtem zero sportu, alkohol i 122kg sadła) zrzuciłem po 7 i pół miesiąca 40kg i zacząłem robić mase. Wyciskanie skoczyło z 30kg na 105kg, przysiad z 20kg(sama sztanga) na 150, martwy z 50 na 200kg, tak więc rok treningu masowego i 90kg to raczej smutny wynik.
Kalistenicy niby są fajni, ale wyglądają jak johny bravo - duże plecy, barki i łapy a nóźki jak u małej dziewczynki.

andreez91

2015-05-23, 22:00
ja zacząłem łączyć siłownię z streetworkoutem przez zimnnnne miesiące siłka a jaksie zrobi ciepło street leci i człowiek jakoś wygląda bo sam treet robi typowego bociana a o nogach nie wolno zapominać

eMCeONe

2015-05-23, 22:06
Wbijasz się w ledżinsy, ludzie pytają się Ciebie jak dochodzisz, mówisz do bandy zwyrodnialców świrki... k***a może Ty portale pomyliłeś. My chcemy krwi, mięsa, chorych filmów czyli jednym słowem SADOLA.

biglog

2015-05-23, 22:12
Elektronik pozdrawia. :D

sorra18

2015-05-23, 23:39
Dziwnych masz kumpli skoro pytaja jak dochodzisz.

Fret

2015-05-23, 23:54
Pozdrowienia dla Elektronika :D

NeverWalkAlone

2015-05-24, 00:52
SW znakomicie wchodzi w mięśnie ale do czasu. Trzeba rzucać ciężarami panowie

NieWiemZeWiem

2015-05-24, 01:00
.Piotrek napisał/a:


Po roku na siłce(przedtem zero sportu, alkohol i 122kg sadła) zrzuciłem po 7 i pół miesiąca 40kg i zacząłem robić mase. Wyciskanie skoczyło z 30kg na 105kg, przysiad z 20kg(sama sztanga) na 150, martwy z 50 na 200kg, tak więc rok treningu masowego i 90kg to raczej smutny wynik.
Kalistenicy niby są fajni, ale wyglądają jak johny bravo - duże plecy, barki i łapy a nóźki jak u małej dziewczynki.



wszystko zalezy od treningu,diety i pracy jaka ktos wykonał.

Dlatego ja cwicze i streeta i osobno siłka na nogi, do tego pływam co sobotę.

Co do 90kg nie mówiłem o sobie a wiec super wyniki na masie to mało efektowne chwalenie, utrzymaj siłę na redkucji.
Ja na redukcji z 120kg x 4 po schudnieciu 10 kg siła została na 113kg x 6 razy. Życiówek na raz nie robiłem - uważam za bezsens

Piesgrzybiarz

2015-05-24, 03:43
Kura piwko za zajawkę :) naparzaj dalej

Mnie filmik zainspirował, trzeba od dzisiaj zacząć się więcej ruszać bo 8 kg i oponka same nie zejdą :/

nobas

2015-05-24, 09:55
czemu to teraz wszyscy nazywaja j***nym streetworkoutem a nie kalistenika?

Nikczemny_Płód

2015-05-24, 10:31
@UP

Bo to pojęcia poniekąd już zamienne, gdyż najczęściej sport ten uprawiasz na polu, w pobliżu ulic :D

Jednak uważam, że samo SW powinno się uzupełniać siłownią, treningiem typu rwania i podrzuty, ciągi.

kubczyk

2015-05-24, 13:31
Jak mnie wk***ia to pie**olenie jednych z drugimi. Siłownia be, streetworkout tak. Streetworkout be siłownia tak. Nie można jednego z drugim łączyć i być takim dzikiem jak Ross? :-)


Nikczemny_Płód

2015-05-24, 15:08
@UP

Hej, ale przecież czołowi zawodnicy kalisteniki ćwiczą sporo na siłowni ;)

KolekcjonerDobrego

2015-05-25, 20:39
u kolego tak trzymać pod wrażeniem jestem, pamiętam jak za małolata na placu zabaw był taki sprzęt rodem z CCCP, czasami nawet się na tym ćwiczyło: drabiki, drążki do podciągania - niski i wysokie, kółko na łańcuchu, dwa koła na łańcuchach łańcuch, drążek na łańcuchu itp dziś to może zacznie wracać a nie "siłownie" zewnętrzne ;)