18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniaczki vs policja

uszatok • 2016-01-23, 14:32
Niedawno widziałem tutaj filmik z gościem, który źle zaparkował i kłócił się ze strażą miejską. Oto kompilacja takich sytuacji z udziałem amerykańskich policjantów. Jak widać inaczej tam sobie radzą z niesfornymi obywatelami. Wymagający angielski na poziomie wystarczającym do zrozumienia filmiku :D

zbawca

2016-01-24, 01:11
źle patrzycie na sprawę w Polsce musisz ślepo wykonać polecenie policjanta bo tak chce. w stanach nie może cie zatrzymać bez powodu (przynajmniej tak było przed 9/11) wszyscy pytają czy są aresztowani. oni porostu się upominają o swoje prawa

Black Pitt

2016-01-24, 01:32
KrisCFC slavek4664 KubsonMon imek Matan_M Kislowy_wampir
Jesteście małymi ch*jkami parkingowymi?
Nawet w naszej policyjnej PL pies musi mieć podstawę do kontroli, którą musi podać.
To że ktoś ma pałę i klamę za paskiem nie czyni go bogiem, nawet rutynowa kontrola trzeźwości musi być uzasadniona.
To że lubicie być dymani nie oznacza że jest to obowiązujące prawo.

kaelem

2016-01-24, 01:52
Nasze psy opie**ala się za eufemizmy... Tam co drugi jest zboczonym klientem Mc'Donalda, więc o co, k***a chodzi?! Policjanci są z KFC. Czaicie?

F1le

2016-01-24, 02:51
Spodobało mi się. Bardzo proszę o więcej.

djroofer

2016-01-24, 03:04
Mieszkam w USA więc wiem jak to wygląda. Po pierwsze oni nie są żadnymi cwanakami, tylko ludźmi którzy znają swoje prawa. Po drugie policja w USA nie może cię zatrzymać jeżeli nie popełniłes wykroczenia, a już nie mówiąc o kontrola ch przygranicznych bo amerykanie nie muszą odpowiadać na pytania imigracyjne. Po trzecie nie ma prawa przeszukać twojego samochodu bez twojej zgody, nawet jak popełniłes wykroczenie lub nawet jesteś aresztowany. W tym przypadku nawet pies nie pomoze bo do przeszukania twojego samochodu potrzebna jest zgoda prokuratora.
Dlaczego niektórzy stawiają opór policji zamiast grzecznie okazać dokumenty płaszczyc się do policjanta itd.
1) znają swoje prawa
2) nagrywając te zdarzenia mają dowód
3) jeśli policjant działa niezgodnie z prawem lub procedurami Ty jesteś niewinny nawet jak popełniłes przestępstwo.
4) za niezgodne z prawem zachowanie lub aresztowanie dostajesz wysokie odszkodowanie.
To nie Polska.

Loaloa

2016-01-24, 03:55
@up
No dobra. A czy według ciebie koleś, który chce wejść na salę sądową i odpie**ala manianę typu "nie mam imienia i nazwiska i nie jestem osobą, nie urodziłem się w USA, tylko w Ameryce" też zna swoje prawa czy może jest jebnięty? A laska, która zaparkowala tuż obok znaku zakazującego parkowania na drodze pożarowej i jeszcze głupio dowc*pkuje, że przecież nie ma żadnego pożaru też zna swoje prawa, czy może jest niewyobrażalnie tępa i próbuje odwracać kota ogonem.

Pytam tylko, bo z jednej strony powszechnie wiadomo, że amerykańscy stróże prawa są "trigger happy", ale z drugiej strony jak się poogląda z jakimi zjebami muszą się użerać, to coraz mniej mnie dziwi, że im czasem nerwy puszczają i napie**alają pałami w te puste łby.

bloodwar

2016-01-24, 09:04
No k***a jak widze kolesia choćby ten z pierwszego filmiku który pie**oli "Przekraczanie prędkości jest przestepstwem? Nie jest! A nie jadę samochodem tylko podróżuje, podróżowanie bez prawa jazdy nie jest zabronione" to mam wrażenie, że bym zapie**olił na miejscu i zakopał gdzieś na poboczu zamiast się użerać z wystawianiem mu mandatu :)

imek

2016-01-24, 09:56
Loaloa i bloodwar tak, macie racje.. Ale Djroofer i tak stwierdzi, ze oni tylko znają swoje prawa.

k***a jak nie masz nic na sumieniu to wolisz odpie**alać maniane i zostać wyciągniętym z samochodu przez zamknięte drzwi przez dwóch policjantów? Czy dac papiery i po kilku minutach odjechać?
Poza tym samo zatrzymanie juz wydaje mi sie spowodowane jakimś podejrzeniem, co? A nie z tego ze nie mieli co robic..
Jak typek od zioła. Policjant mowi mu ze czuje marychę - jest powód? Jest. A ten drze jape HELP HELP HELP jak jakas p*zda..

yippe_ki_yay

2016-01-24, 11:21
Ha, jeden z nie wielu razy gdzie Loaloa napisał coś mądrego :D

@djroofer
A powiedz mi, znasz każde prawo stanowe? Bo właśnie ono dotyczy działań i procedur funkcjonariuszy dla konkretnego stanu w jakim przyszło im pełnić obowiązki w przeciwieństwie do służb federalnych, które mają własne prawo rozciągającego się na całe terytorium USA.

Thauglorimorgor

2016-01-24, 11:21
Trochę naprostuję: to są tak zwani "wolni obywatele", free inhabitants czy coś tam, uważają się za wolnych czyli, że żadne prawo ziemskie ich nie tyczy. Co z tego, że urodzili się w Ameryce, rodzice Amerykanie, amerykańska szkoła - oni Amerykanami nie są, należą do matki ziemi czy inny ch*j i uważają się za nietykalnych. Tak samo było z filmikiem gdzie laska darła japę, że policjant ją gwałci (w YouTube wpiszcie sobie Crazy Feminist Arrested - trochę mylny tytuł, bo nie o feminizm chodzi tylko o to co tutaj:)

Samudaripen

2016-01-24, 13:00
Black Pitt napisał/a:

KrisCFC slavek4664 KubsonMon imek Matan_M Kislowy_wampir
Jesteście małymi ch*jkami parkingowymi?
Nawet w naszej policyjnej PL pies musi mieć podstawę do kontroli, którą musi podać.
To że ktoś ma pałę i klamę za paskiem nie czyni go bogiem, nawet rutynowa kontrola trzeźwości musi być uzasadniona.
To że lubicie być dymani nie oznacza że jest to obowiązujące prawo.


Oni mają wszyscy podstawy do kontroli, o co ci chodzi?

SirMajkel

2016-01-24, 13:28
najwięcej cwaniakują ci co maja cos na sumieniu i w takich wypadkach jestem za porządnym pałowaniem a jak ktoś cwianiakuje bo udaje kozaka to tym bardziej :)

KubsonMon

2016-01-24, 13:57
Black Pitt napisał/a:

KrisCFC slavek4664 KubsonMon imek Matan_M Kislowy_wampir
Jesteście małymi ch*jkami parkingowymi?
Nawet w naszej policyjnej PL pies musi mieć podstawę do kontroli, którą musi podać.
To że ktoś ma pałę i klamę za paskiem nie czyni go bogiem, nawet rutynowa kontrola trzeźwości musi być uzasadniona.
To że lubicie być dymani nie oznacza że jest to obowiązujące prawo.


Rozumiem że masz jakąś traumę związaną z policją, a na klacie JP na 50% bo więcej się boję.
Weź sp***alaj k***a, jeżeli byli proszeni żeby okazać dokumenty to po ch*j mędrkują, wyjąłby dokumenty i na tym by się skończyło.
Po za tym zauważ głupia pało że jednak mogło dojść do jakiegoś naruszenia prawa, nie widzisz filmiku przed rozmową z psem bo p*zda z kamerą już tego ci nie pokaże aby przekaz był jednostronny - równie dobrze mógł jeden z drugim jakieś wykroczenie odj***ć i dlatego policjant chcę sprawdzić dokumenty.

hrabia9933

2016-01-24, 14:08
zasługuje na 2000 piw :D

longinus

2016-01-24, 15:04
gdzie ich prawo do noszenia broni? wystarczy kilka kul w głowę wykunującego swoje obowiązki policjanta i można jechać dalej