18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwana sucz

~Velture • 2023-05-10, 11:38
Duże doświadczenie ma w takich sprawach już :amused:

(polecam ściszyć)


Igorek95

2023-05-10, 12:52
Babka miała w torebce zapasowy telefon na taki wypadek. Widząc takie akcje trochę doceniam tę naszą Polskę :shock:

flejtuch

2023-05-10, 12:59
Pewnie na tym co schowała ma filmy jak się r*cha z typem z innej bandy XD

Will70

2023-05-10, 13:34
Przynajmniej wie w jakim kraju żyje.
W Polsce ludziska oddają swoje pieniądze i jeszcze głosują na złodziei.... :mrgreen:

gaahaa7

2023-05-10, 14:27
Dokładnie tak samo zrobiłem w Meksyku, w kieszeni spodni miałem stary zepsuty telefon na wypadek kradzieży, a w ukrytej wewnętrznej kieszeni prawdziwy. Gdy na ulicy chcieli mnie okraść zabrali tylko ten niedziałający :)

grudzin7

2023-05-10, 14:29
Will70 napisał/a:

Przynajmniej wie w jakim kraju żyje.
W Polsce ludziska oddają swoje pieniądze i jeszcze głosują na złodziei....



Niestety tak się składa, że większość tych, którzy głosują na tych złodziei nie jest zbyt bystra, więc i niezbyt dużo zarabiają i niezbyt dużo oddają. Za to ci, którzy są ogarnięci i do czegoś w życiu doszli muszą płacić i płakać, bo są w mniejszości.

Najsmutniejsza w tym wszystkim jest prawda, że jako społeczeństwo dajemy się robić w bambuko i zgodnie z zasadą "dziel i rządź" polaryzujemy się i idziemy w kierunku paskudnego systemu Stanów zjednoczonych, który hucznie (i błędnie) okrzyknięty demokracją tak naprawdę pozwala na wybór jednej z zaledwie dwóch możliwych opcji... które ostatecznie i tak dogadują się ze sobą za zamkniętymi drzwiami :roll:

Vinyl

2023-05-10, 14:34
@up misza spokój bo jeszcze wyrobisz w jednym poście tygodniowy limit i Ci oficer prowadzący będzie musiał w kiblu popuścić wentyla w sytuacji braku papieru do wydrukowania rubli.

W Polscy zaś: akumulacja kapitału, nadganiamy powoli co wyrządził nam komunizm.
PKB już ponad 600 mld USD

devadro

2023-05-10, 14:49
Will70 napisał/a:

Przynajmniej wie w jakim kraju żyje.
W Polsce ludziska oddają swoje pieniądze i jeszcze głosują na złodziei....



Nie prawda, nikt już nie głosuje na PO chyba że lewaki a co do tego to nie mam informacji.

Will70

2023-05-10, 15:06
grudzin7 napisał/a:

Niestety tak się składa, że większość tych, którzy głosują na tych złodziei nie jest zbyt bystra, więc i niezbyt dużo zarabiają i niezbyt dużo oddają. Za to ci, którzy są ogarnięci i do czegoś w życiu doszli muszą płacić i płakać, bo są w mniejszości.
Najsmutniejsza w tym wszystkim jest prawda, że jako społeczeństwo dajemy się robić w bambuko i zgodnie z zasadą "dziel i rządź" polaryzujemy się i idziemy w kierunku paskudnego systemu Stanów zjednoczonych, który hucznie (i błędnie) okrzyknięty demokracją tak naprawdę pozwala na wybór jednej z zaledwie dwóch możliwych opcji... które ostatecznie i tak dogadują się ze sobą za zamkniętymi drzwiami



Wszystko prawda. Tylko te biedaki umysłowe i ekonomiczne najbardziej dostają po dupie. Ale tego nie widzą. Nim gruby schudnie, chudy zdechnie.

devadro napisał/a:

Nie prawda, nikt już nie głosuje na PO chyba że lewaki a co do tego to nie mam informacji.



PO ma wiele za uszami, i sam chętnie bym Donkowi wygarnął ich ciemnotę I nieudolność. Ale przy tym burdelu który stworzyła mafia pisu, PO to przedszkolaki.

Vinyl

2023-05-10, 15:24
@up dobre te przedszkolaki afery kręcili, samo Amber Gold to roczny budżet takiego Olsztyna, za PiSu nie było sfery która byłaby warta choćby jedną dwudziestą tego

*afery

XavierX

2023-05-10, 15:25
Plot twist: ona wcześniej ukradła ten telefon, ale Brazylia jak to Brazylia na każdego złodzieja znajdzie się większy złodziej

rafalxp

2023-05-10, 15:28
Za to teraz samo TVP ŁAJNO ma większy budżet na wciskanie kitu niż cała kasa która ma Olsztyn.

Vinyl

2023-05-10, 15:32
@up boli cię że Polska kultura jest w końcu finansowana nie?
Boli dupa że seriale są teraz o jagiellonach a nie o Turkach?
3ba wydawać na kulturę bo Niemcy już nam wciskają że to oni byli największą ofiarą nazistów

britishcomedy

2023-05-10, 15:36
Igorek95 napisał/a:

Babka miała w torebce zapasowy telefon na taki wypadek. Widząc takie akcje trochę doceniam tę naszą Polskę



W Ameryce południowej, za parę groszy możesz kupić atrapę telefonu. W tym przypadku się opłaciło.