18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwana sucz

~Velture • 2023-05-10, 11:38
Duże doświadczenie ma w takich sprawach już :amused:

(polecam ściszyć)


OdbytBiskupa

2023-05-10, 16:15
Vinyl napisał/a:

@up boli cię że Polska kultura jest w końcu finansowana nie?
Boli dupa że seriale są teraz o jagiellonach a nie o Turkach?
3ba wydawać na kulturę bo Niemcy już nam wciskają że to oni byli największą ofiarą nazistów


A mnie boli ch*jowa jakość tej niby kultury. Bo to za moje pieniądze z podatków.

Vinyl

2023-05-10, 16:22
@up ty swoje podatki płacisz dla Putina w Rosji, więc nie bardzo nas (Polaków) obchodzi twoje zdanie

Siriuz

2023-05-10, 16:29
grudzin7 napisał/a:

Niestety tak się składa, że większość tych, którzy głosują na tych złodziei nie jest zbyt bystra, więc i niezbyt dużo zarabiają i niezbyt dużo oddają. Za to ci, którzy są ogarnięci i do czegoś w życiu doszli muszą płacić i płakać, bo są w mniejszości.
Najsmutniejsza w tym wszystkim jest prawda, że jako społeczeństwo dajemy się robić w bambuko i zgodnie z zasadą "dziel i rządź" polaryzujemy się i idziemy w kierunku paskudnego systemu Stanów zjednoczonych, który hucznie (i błędnie) okrzyknięty demokracją tak naprawdę pozwala na wybór jednej z zaledwie dwóch możliwych opcji... które ostatecznie i tak dogadują się ze sobą za zamkniętymi drzwiami



Nie do końca. Obciążenia podatkowe są największe właśnie po stronie słabo zarabiających. Realnie u nas są podatki regresywne. Wszędzie są potworzone furtki podatkowe, które umożliwiają osobom lepiej zarabiającym redukcję podatków nawet do poziomu 1%. Zobacz na czym np polegała optymalizacja na spółkę komandytową na Malcie. Przy czym często są to rozwiązania kosztowne, które nie opłacają się poniżej pewnego progu dochodów. Poza tym koszty życia dla wszystkich są identyczne, ZUS jest identyczny, więc im mniej ktoś zarabia tym większy jest to procent jego dochodów. Gospodarkę generalnie budują małe i średnie przedsiębiorstwa. Duże są pasożytami, które wedle mantry rządzących "dają pracę". Natomiast żeby nie było, że pochwalam podatki - uważam to za zwykłe złodziejstwo. Jedynie prostuję to co napisałeś.

Z pierwszą częścią natomiast się zgadzam. Do wygrania każdych wyborów wystarczy w zasadzie przekonać 30% głosujących. Te 30% nie koniecznie jest najgłupsza, ale na pewno podatna na manipulacje. Konformistyczna, uległa, służalcza, szukająca poklasku i afirmacji. Tacy ludzie np potrafią studiować po kilka kierunków, robić dyplomy itp, bo to daje im walidację, że coś osiągnęli. Mogą więc być bardzo dobrze wykształceni, ale i tak będą jak tygrys bronić systemu, wokół którego budowali poczucie własnej wartości. Oni zawsze zagłosują za hasłami "progresywnymi", "wykształconymi", "światowymi", "europejskimi", "demokratycznymi" itp. To część budowania ich tożsamości. Każdy kto będzie szarpał za te struny owinie sobie ich wokół palca i dokładnie w ten sposób działają lewackie media. Resztę owija się wokół wartości tradycyjnych i tak mamy w garści 80% społeczeństwa które zawsze pójdzie za POPiSem i tym co zobaczą w telewizorze. To są po prostu socjotechniki, które mają budować ułudę demokracji i sprawiedliwości, gdy tymczasem wszystko sprowadza się w zasadzie do nowoczesnego i wyrafinowanego feudalizmu.


ProVVe

2023-05-10, 16:52
Igorek95 napisał/a:

Babka miała w torebce zapasowy telefon na taki wypadek. Widząc takie akcje trochę doceniam tę naszą Polskę



W Chicago maja w samochodzie zapasowy portfel jakby bambus na światłach podskoczył z klamka

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-05-10, 18:23
Ten fejkowy telefon powinien mieć w sobie jakiś ładunek wybuchowy z opóźnionym zapłonem.

viader80

2023-05-10, 21:30
Will70 napisał/a:

Przynajmniej wie w jakim kraju żyje.
W Polsce ludziska oddają swoje pieniądze i jeszcze głosują na złodziei....



Tak głupiego wpisu to jeszcze nie czytałem. Siedzisz na sadisticu, codziennie mordy, kradzierze, deskoterapie, śmierć bez powodu na ulicach z krajów ameryki południowej, a ty jeszcze narzekasz że w Polsce żyjesz.

Folur

2023-05-10, 21:33
grudzin7 napisał/a:

Niestety tak się składa, że większość tych, którzy głosują na tych złodziei nie jest zbyt bystra, więc i niezbyt dużo zarabiają i niezbyt dużo oddają. Za to ci, którzy są ogarnięci i do czegoś w życiu doszli muszą płacić i płakać, bo są w mniejszości.
Najsmutniejsza w tym wszystkim jest prawda, że jako społeczeństwo dajemy się robić w bambuko i zgodnie z zasadą "dziel i rządź" polaryzujemy się i idziemy w kierunku paskudnego systemu Stanów zjednoczonych, który hucznie (i błędnie) okrzyknięty demokracją tak naprawdę pozwala na wybór jednej z zaledwie dwóch możliwych opcji... które ostatecznie i tak dogadują się ze sobą za zamkniętymi drzwiami



Większość polaków taka jest: biedna i głupia. Dlatego masz jakiś pomysł żeby to zmienić? EDUKACJA!! leży i kwiczy. Niby bezpłatna, publiczna, ale nie znaczy ze lepsza niż USA.

zipi

2023-05-11, 03:53
Will70 napisał/a:

Wszystko prawda. Tylko te biedaki umysłowe i ekonomiczne najbardziej dostają po dupie. Ale tego nie widzą. Nim gruby schudnie, chudy zdechnie.
PO ma wiele za uszami, i sam chętnie bym Donkowi wygarnął ich ciemnotę I nieudolność. Ale przy tym burdelu który stworzyła mafia pisu, PO to przedszkolaki.



debil. przecież w 80% PO głosuje tak samo jak PIS jak chodzi o grabierz polaków, jeszcze Lewica się przyłącza jak chcą doj***ć jakieś wyższe podatki, a ty piszczysz ze trzeba znowu PO dać szanse ? jesteś debilem i niech mi ręce uschnął, bedziesz j***ny przez PIS i PO do konca swojego życia, bo nawet 10% konfederacji tu nie pomoze z takim myśleniem Polaków.

kris1978

2023-05-11, 08:18
grudzin7 napisał/a:

Niestety tak się składa, że większość tych, którzy głosują na tych złodziei nie jest zbyt bystra, więc i niezbyt dużo zarabiają i niezbyt dużo oddają. Za to ci, którzy są ogarnięci i do czegoś w życiu doszli muszą płacić i płakać, bo są w mniejszości.
Najsmutniejsza w tym wszystkim jest prawda, że jako społeczeństwo dajemy się robić w bambuko i zgodnie z zasadą "dziel i rządź" polaryzujemy się i idziemy w kierunku paskudnego systemu Stanów zjednoczonych, który hucznie (i błędnie) okrzyknięty demokracją tak naprawdę pozwala na wybór jednej z zaledwie dwóch możliwych opcji... które ostatecznie i tak dogadują się ze sobą za zamkniętymi drzwiami



Siema ogarnięty bystrzaku. Mam pytanie, czy do tego co doszedłeś, doszedłeś legalnymi drogami? Po drodze nie było żadnych łapówek i układów? Bo taka właśnie była i jest polska układów. To wciąż się nie zmieniło. I żaden z tych ogarniętych tym się nie chwali, psia jego mać.

Siriuz

2023-05-11, 11:21
kris1978 napisał/a:

I żaden z tych ogarniętych tym się nie chwali, psia jego mać.



W rzeczy samej, ludzie którzy dorobili się czegoś uczciwie chętnie o tym opowiadają,

remik93

2023-05-12, 01:55
Will70 napisał/a:

Przynajmniej wie w jakim kraju żyje.
W Polsce ludziska oddają swoje pieniądze i jeszcze głosują na złodziei....



o jak mnie wk***iłeś tym wpisem. Jak możesz ty debilu, sądząc po nicku już ponad piędziesięcioletni i twoi plusujący porównywać państwo w którym baba jest przygotowana do napadu w autobusie bo to standard do naszego państwa? Czy ty się z ch*jem na łby pozamieniałeś? To waszej j***nie pisu już wam na łby siadło i mózgi wam zjada. moda k***a nastała. a ci najbardziej oporowi jeszcze powiedzą że kaczyński z ruskimi trzyma. No nic mnie tak aktualnie w polskim społeczeństwie nie rozpie**ala. A jak mi ktoś powie, że jestem pisiorem to łamie nogi.

Will70

2023-05-13, 01:38
remik93 napisał/a:

o jak mnie wk***iłeś tym wpisem. Jak możesz ty debilu, sądząc po nicku już ponad piędziesięcioletni i twoi plusujący porównywać państwo w którym baba jest przygotowana do napadu w autobusie bo to standard do naszego państwa? Czy ty się z ch*jem na łby pozamieniałeś? To waszej j***nie pisu już wam na łby siadło i mózgi wam zjada. moda k***a nastała. a ci najbardziej oporowi jeszcze powiedzą że kaczyński z ruskimi trzyma. No nic mnie tak aktualnie w polskim społeczeństwie nie rozpie**ala. A jak mi ktoś powie, że jestem pisiorem to łamie nogi.




Ty k***a szma***cu możesz mi skoczyć. Mam w dupie twoje zj***ne emocjonalne rozterki. Jesteś j***nym pisiorem. I wal się na ryj, szmaciarzu.

Disi81

2023-05-16, 00:51
Will70 napisał/a:

Ty k***a szma***cu możesz mi skoczyć. Mam w dupie twoje zj***ne emocjonalne rozterki. Jesteś j***nym pisiorem. I wal się na ryj, szmaciarzu.



Polak Polakowi Polakiem

metyoo

2023-05-21, 19:34
teraz już wiecie dlaczego latynoski mają duże dupy?