18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oozyxak0o

2013-07-20, 21:08
Polak doj***ł Polakowi. Koniec świata. Jak wyobrażasz sobie III Wojnę Światową? Będziesz zabijać swoich rodaków? Szacun!

tranzystor

2013-07-20, 21:37
Prawdę powiedziawszy, to gość zbytnio nie odbiega pisownią i stylem od większości polskich młodych "inżynierów" po dziennych, o zaocznych nie wspomnę. Ale połowa się śmieje, że ktoś ma zawodowe..... :-|

rew123321

2013-07-20, 22:49
[quote="adam_one"] Nie każdy urodził się elokwentny, inteligentny i z umysłem osoby, której nauka nie sprawiała problemu. Gość który pilnuje monitoringu, sprząta Twój garaż, sprzedawca w sklepie to wszystko ludzie którzy zamiast siedzieć na dupie i czerpać zasiłki wybrali pracę za grosze i moim zdaniem są bardziej oważni i należy im się za to wielki szacunek./quote]
tylko dlaczego tacy ludzie rządzą tym krajem; kontrolują moje PITy; wlepiają mandaty i wydają wyroki zamiast sprzątać mój garaż?

ki...........lu

2013-07-20, 22:59
Jeśli komuś zależy na pracy to ją w końcu znajdzie, ch*j że będzie zarabiał 400 złotych leząc pod mostem w kartonie no ale k***a znalazł prace nie?!

korinogaro

2013-07-21, 01:15
Muszę powiedzieć że y i j ma gość całkiem ładne.

Psilocke

2013-07-21, 09:51
@ luxik
Nie pochwalam ani nie promuję debilizmu. Stwierdzam po prostu, że niektórzy nie mieli w życiu szansy. Urodzili się w nędzy, w zapomnianym kawałku kraju, mający sk***iałych rodziców lub cokolwiek co zamknęło im drogę do świata. Jednak część z takich ludzi potrafi rzeczy jakich nie umieją profesorowie na uniwerkach, starają się przeżyć to życie jakie dostali.
Pomimo tego, że mamy XXI w to nadal nie każdy ma możliwości edukacji i nauki. Jeśli całe życie przeżylibyście na wiosce, gdzie wszyscy tak mówią to wątpię czy wasze wypowiedzi byłyby elokwentniejsze. Ba znam ludzi mieszkających od urodzenia w Warszawie. Chodzili do szkół no i w końcu wielkie miasto a ja w ich wypowiedziach słyszę np: "choć ze mnom" i inne takie.
Najgorszym błędem nie tylko nas ale wszystkich ludzi jest ocenianie ludzi po tym jak wyglądają i jak mówią.

Tak jestem zagorzałym zwolennikiem czystości i poprawności polskiej mowy (języka), jednak nie marginalizuję ludzi, którzy popełniają błędy. Wyjątkiem są tu gówniarze piszący swoje wypociny w internecie gdzie im się k***a nie chce nawet pisowni sprawdzić automatem z przeglądarki. To jest dla mnie debilizm.

Plackowy

2013-07-22, 18:34
Składnia leży, ale gość ma ładny charakter pisma za co ma u mnie propsy ;D