18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pezet

2013-07-19, 16:05
Gościu piszący ten życiorys chyba nie był w szkole prymasem

Onyx1

2013-07-20, 10:45
@up no w czasie nauki podstawowej ciężko już być "prymasem"


ogólnie gość zaprezentował najdłuższe zdanie jakie widziałem w życiu :-D

KoniecZartow

2013-07-20, 14:11
hejcior napisał/a:

Dla czego brak elementarnej wiedzy porównuje się z wrodzoną elokwencją i wyjątkowymi umiejętnościami czy talentami. Ja pie**ole SZKOŁA PODSTAWOWA nie jest zbyt wygórowaną instytucją. Czy naprawdę tak ciężko przyswoić sobie, że pisze się "budowlanką" a nie "budowlankom"?
I skoro taka osoba ma świadomość własnego kretynizmu to powinien dać to do napisania komuś, kto umie to robić. Trudna sytuacja życiowa nikogo nie tłumaczy z braku szarych komórek.

A tak na marginesie....czy ten charakter pisma ma choć cień szansy należeć do tego półgłówka bez szkoły? Nie sądzę.
Więc cały temat do wyj***nia.



On tak przyswoil wiedze jak i ty. Dla czego? Dla tego :idzwch*j:

Razem sobie chlopaki na wagary chodziliscie :lol:

presscot

2013-07-20, 20:10
CV Komorowskiego na stanowisko Prezydent RP.

fine666

2013-07-20, 20:13
A co wy k***a myśleliście, że koleś z doktoratem jakiś esej napiszei na stanowisko w supermarkecie? :homer:

Mikul58

2013-07-20, 20:24
Błędy rażą w oczy. Chłop, mimo wszystko, chce utrzymać rodzinę i chce pracować. Jak jest pracowity i praca nie wymaga "wkładu językowego" to uważam, że powinien dostać tę robotę.

Psilocke

2013-07-20, 20:25
pie**olenie.
Osobiście znam gościa, który potrafi rozłożyć i złożyć cały samochód na części. Traktory, kombajny, ogólnie cała mechanika dla niego to jak dla Was sranie. Bez wysiłku i od tak.
Koleś jednocześnie ma problemy z tym żeby się poprawnie podpisać, charakter pisma jak 5 latka, wypowiedzi "kulkom", "nogom" itd. na porządku dziennym i co?
Mieszka w wiosce gdzie nawet diabeł się nie wybierze, żeby dobranoc powiedzieć. Ze dwa lata temu dopiero telekomunikacja tam dotarła.
Ma żonę i dwójkę dzieci. Codziennie dowozi je ponad 30 km do szkoły. Odłożył już na ich studia, choć mają dopiero 9 i 11 lat.
Jest debilem ale jednocześnie dobrym mężem i ojcem.
Jeśli powodem dla którego można się z niego śmiać są jego wypowiedzi no to gratuluję "ynteligencji" tym śmiejącym się.

Cysiek91

2013-07-20, 20:31
"odpowieć". Rozj***ł.

szuleq

2013-07-20, 20:34
up@
ciota


Jak bym mial firme i dostal bym takie CV to przysiegam na boga ze zatrudnil bym szybciej niz ten co by mi na kompie wydrukowal jakies gowno z wlasna fotka.

jazda123

2013-07-20, 20:37
Materiał własny.

MonroeHutchen

2013-07-20, 20:40
wk***iają mnie dzisiejsi nastolatkowie, którzy mają podane na tacy wszystko od urodzenia od bogatych rodziców i wyśmiewają się z ludzi, którzy mieli mniej szczęścia i próbują coś robić ze swoim życiem

luxik1988

2013-07-20, 20:42
@ Psilocke

Masz w tym sporo racji, ale czy nic poza pieniędzmi naprawdę się nie liczy? Co z tego, że facet ma kupę forsy skoro np. jadąc na wakacje do Tunezji nie będzie wiedział w którym miejscu na kuli ziemskiej się znajduje. Pieniądze dają Ci stabilność i są w życiu ważne, ale światopogląd także, bo człowiek ma jeszcze inne potrzeby poza jedzeniem, piciem, spaniem, r*chaniem i sraniem. Pomyśl sobie kim byś był, gdybyś był w ten sposób ograniczony. Pomyśl sobie jak szeroką wiedzę mógłby zdobyć ten człowiek w dziedzinie mechaniki, gdyby tylko nie jego ograniczenia. Może np. naprawiałby statki k***a kosmiczne zamiast samochodów.

''A nade wszystko szanuj mowę swą ojczystą''

Zarammoth

2013-07-20, 20:42
Kilka tematów wcześniej piwkowaliście odpowiedź, że nie ma czegoś takiego jak dyslekcja i każdy się ortografii nauczy, a jak nie to tuman. A teraz mówicie, że nie każdy musi umieć ortografie i jeszcze post dostaje piwa. To jak w końcu, k***a?

~żułw

2013-07-20, 20:57
i z czego tu sie śmiać? bo ja jakoś nie rozumie

jazda123

2013-07-20, 20:58
@Zarammoth
Kilka tematów wcześniej piwkowaliście

Dokładnie kto?