18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cukier w Coca-coli

TT4 • 2016-07-06, 13:54
Sporo tego...



garota

2016-07-06, 14:04
A co jest najgorsze...że nawet po obejrzeniu tego uważam że cocacola z lodem jest najwspanialszą akcją jaka może być. W szczególności na kacu. Wiem że chemia i że zdechnę marnie, ale aż mi ślinka cieknie na myśl...

SaveTheTrees

2016-07-06, 14:06
Już wolę z cukrem niż z tymi gównianymi słodzikami.

kaktus83

2016-07-06, 14:15
Wolę cole z kilem cukru niż tą pedalska 0 o smaku gówna.

garota napisał/a:

A co jest najgorsze...że nawet po obejrzeniu tego uważam że cocacola z lodem jest najwspanialszą akcją jaka może być. W szczególności na kacu. Wiem że chemia i że zdechnę marnie, ale aż mi ślinka cieknie na myśl...



Na kaca cola to akurat ch*jowy pomysł. Ciśnienie skacze a i pragnienia tym nie zgasisz.

kampton

2016-07-06, 14:32
Ja lubię na kaca sok pomidorowy z dodatkiem soku z ogórków kiszonych trochę tabasco sól, pieprz i natka selera , a jak nie ma to woda z cytryną :)

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-06, 14:34
ogólnie takich napojów trzeba unikać, ale z dwojga złego lepszy chyba cukier, niż jakiś słodzik w postaci aspartamu czy innego gówna ...

marynarz83

2016-07-06, 14:35
cola na kaca? już zapomnieliście co to "psiutka" jest na kaca :) dla przypomnienia woda + soda oczyszczona + kwasek cytrynowy

Rinko

2016-07-06, 14:37
We wszystkich napojach typu 3 cytryny, fanta, sprite, tonic, energetykach itp jest około szklanki cukru na 2L napoju czyli tak jak w coli.

pyotreck

2016-07-06, 14:39
Najlepsze na kaca jest kilka piwek. Był kac nima kaca.

Toolpa

2016-07-06, 14:55
marynarz83 napisał/a:

cola na kaca? już zapomnieliście co to "psiutka" jest na kaca :) dla przypomnienia woda + soda oczyszczona + kwasek cytrynowy



No to Ci powiem, że mi przypomniałeś. Mój dziadek pił coś takiego i mówił na to... psiutka. On mnie tego nauczył pić, ale k***a w życiu nie powiedziałbym, że "psiutka" to nazwa własna. :shock: Do tej pory myślałem, że tylko on tak to nazywał.

NieLubjeLudzji

2016-07-06, 15:02
Takie tam pie**olenie njuejdżowskich paranoików. A zresztą ch*j z aspartami i innymi śmieciami dla hamburgerów.

Nie ma jak domowy sok owocowy i kompot.

Szalony_Mleczarz

2016-07-06, 15:21
Rakotwórczy słodzik to mit, potwierdzają to tysiące badań na całym świecie. Dzięki zj***nej propagandzie aspartam został najlepiej przebadaną substancją spożywczą. Sięgnijcie do literatury i wiarygodnych źródeł, a nie do ynternetowych ekspertów, którzy twierdzą, że szczepionki powodują autyzm.
Słodziki w nadmiarze mogę być szkodliwe i zaburzać pracę jelit, ale nie ma to związku z żadnym nowotworem.
Wszystko można zjeść i wypić, ale z umiarem k***a jego mać. W owocach też jest cukier (fruktoza), w piwie (maltoza).
Naprawdę tak trudno zrozumieć, że to dawka czyni truciznę?

A propos filmu - to ten z cyklu "no k***a rzeczywiście". Nie łatwiej złapać za etykietę i przeczytać "wartość odżywcza w 100ml"?

orion123123

2016-07-06, 16:17
gdybym miał się odmawiac wszystkiego to juz wolałbym zdechnąć.

kaktus83

2016-07-06, 16:21
orion123123 napisał/a:

gdybym miał się odmawiac wszystkiego to juz wolałbym zdechnąć.



dokładnie

Fajki, alkohol, narkotyki to trucizna.
Cukier, sól też. Mięso, białe pieczywo, makorany itd.
Jakbym się miał k***a przejmować co żre i w jakiej ilości i jeść te gówniane bezglutenowe papki to wolałbym se w łeb palnąć - bo po ch*j żyć i odmawiać sobie podstawowych przyjemności.

p0lybius

2016-07-06, 16:55
@up

Tyle tylko, że ludzie kombinują za bardzo w drugą stronę, a potem jedzie grubas 150 kg na wózku elektrycznym w wieku 25 lat, bo przecież nie będzie odmawiał sobie przyjemności.