18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cukier w Coca-coli

TT4 • 2016-07-06, 13:54
Sporo tego...



Escalade

2016-07-06, 18:44
No k***a odkrycie ameryki, jak weźmiemy Colę z cukrem i Colę bez cukru to w tej drugiej będzie mniej cukru! :lol:

jarobtm

2016-07-06, 19:11
Piłem wódkę z colą, whisky z colą też się zdarzało, czasem przy piwku na grillu też się miało cole ... Powiem wam tak, czasami po tej coli miałem kaca, NIE POLECAM !!!

Rotuu

2016-07-06, 19:19
równie dobrze można pić samą wodę. Pierwszy lepszy tymbark czy inny sok multiowocowy ma tyle samu cukru co cola a czasem nawet więcej.

saves

2016-07-06, 19:40
kampton napisał/a:

Ja lubię na kaca sok pomidorowy z dodatkiem soku z ogórków kiszonych trochę tabasco sól, pieprz i natka selera , a jak nie ma to woda z cytryną :)



Kac? Nie znam... To w związku moim bardzo szybkim trawieniem alkoholu. W swoim życiu spotkałem tylko jedną osobę z podobną zdolnością. Przykład? Pijemy z kumplami do czwartej nad ranem. O jedenastej wydmuch*ją od 0.7 do 1.1 promila. Ja wydmuch*ję zero. Wielokrotnie sprawdzone. Kiedyś odpadłem o 22, a o 3 w nocy już nie mogłem spać, bo byłem całkiem trzeźwy. Włączyłem telewizor i oglądałem do rana. Oczywiście przy wtórze chrapiących kumpli. :)

rumpelstiltskinxxx

2016-07-06, 19:54
ale k***a odkrywczy filmik, nawet dzieci wiedzą że kole robi się z cukru, więc po odparowaniu czego się spodziewał kosmity? co do słodzików to kwestia smaku, chemia jest we wszystkim co jemy i pijemy więc trochę słodzika nic nie zmieni

pi...........ja

2016-07-06, 19:56
W butelce coca-coli jest dokładnie tyle cukru, ile w butelce soku owocowego tej samej objętości. O tym dzielni pogromcy cukru na usługach lobby słodzikowego zapominają powiedzieć.

mazga50

2016-07-06, 21:36
kampton napisał/a:

Ja lubię na kaca sok pomidorowy z dodatkiem soku z ogórków kiszonych trochę tabasco sól, pieprz i natka selera , a jak nie ma to woda z cytryną :)



ja zacząłbym od wody z cytryną. bo szybciej i mniej pie**olenia się...

neonline

2016-07-06, 21:37
k***a, cola jest podstawa że karmel co cukier...
nie chcesz nie piej eko fiucie

PoliteP

2016-07-06, 21:38
SaveTheTrees napisał/a:

Już wolę z cukrem niż z tymi gównianymi słodzikami.



I dlatego pewnie wyglądasz jak ten koleś z karabinem kilka filmików wcześniej. Cola jest dla dzieci i grubasów z Maca. Jak jestem spragniony piję wodę, jak chce mi się pić- whisky.

sirrah777

2016-07-06, 22:06
Coca-Cola Zero jest tak nie smaczna, że powoduje odruch wymiotny. Także wybieram zwykłą.

woojaak

2016-07-06, 23:35
Wolę zjeść cukier, który w bardzo prosty i naturalny sposób spalę na treningu jako zwykłe węglowodany, niż j***ny, rakotwórczy słodzik, którego ani nie spalę ani niczym nie zneutralizuję. Szkoda, że w filmie nie ma takich informacji.

Hvsarz

2016-07-07, 02:46
Ta.. bo cola to wyłącznie czarna woda i cukier.. geniusze k***a, odkryli recepturę :P

A poza tym... co w związku z tym, bo nie ogarniam tego bóldupienia dzisiejszego, czego to nie ma w jedzeniu. Ziemie importowaną z afryki wpie**alać, będziecie mieli zdrowo i naturalnie....


koksik197 napisał/a:



I dlatego pewnie wyglądasz jak ten koleś z karabinem kilka filmików wcześniej. Cola jest dla dzieci i grubasów z Maca. Jak jestem spragniony piję wodę, jak chce mi się pić- whisky.


Jak zawsze musi się znaleźć jakiś czcigodny mędrzec... Cóż drogi Panie tu naprawdę gówno kogo obchodzi, że pijesz wodę i whiskey, jak również Twoja opinia na temat tego, że spożywany napój determinuje wiek lub wygląd człowieka.
Niestety takie teksty obrazują tylko dwie rzeczy - twoją ignorancję oraz przerośnięte typowo cebulaste ego...

Rzelky

2016-07-07, 03:08
No k***a cukier, teraz w erze wegetarian wegan, reptilian i bezglutenowców to coś gorszego niż rad i polon. Pracuję jako kucharz i nie raz "maź" wyglądająca o wiele gorzej zachwycała podniebienia klientów. Ale cukier to samo zło, jeszcze trochę i noworodki będą wpiedalały gruz jak romowie.