18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownie być mamą...

Baronessa • 2023-01-04, 20:47
Klasyk z serii: "Dziękuję ci mamusiu, że mnie nie abortowałaś".
Mamusia to @miraclebabyderekober. Ma na tiktoczku więcej filmików ze swoją wspaniałą pociechą.


Critic4ll

2023-01-04, 22:44
dużo potrafię wytrzymać ale to już jest k***a przesada... i jeszcze finansowanie z tik toka japie**ole

Badtorro

2023-01-04, 22:46
płakać się chce od patrzenia na to.
To samo funduje nam Kaja Kodek z Rydzykiem i Kaczyńskim do pary

Stockshark napisał/a:

pie**olnij się w pusty łeb z tą lewacką nowomową.
"Dziękuję ci mamusiu, że mnie nie zabilaś".
Kolejna typiara wybielająca słowem morderstwo. Pewnie jeszcze ludzi od homofobów wyzywa.



szkoda że ciebie stara nie abortowała. Średnie IQ w Polsce wzrosłoby

smc

2023-01-04, 22:48
Brzydko wygląda, a czuje miłość, radość, przywiązanie...


Nie wychylałbym się tak z tym abordowaniem.

unpleasant

2023-01-04, 22:57
kilka operacji plastycznych + duuużo makijażu i ogień :spermshot:

slaveyy

2023-01-04, 22:58
Ogórek napisał/a:

Jeśli staniesz przed wyborem czy urodzić takie dziecko wiedząc że matka ojciec rodzina będą gotowi zawsze i o każdej porze pomóc to OK. Ale to utopia. Może pierwsze pół roku. Później przychodzi szarość dnia codziennego. Niepewność jutra. Zmęczenie. Rezygnacja. Nerwy. A jak mnie zabraknie. Ktoś musi zrezygnować ze swojego życia na rzecz drugiej. Ktoś musi pracować żeby utrzymać ten stan rzeczy. Leki są mega drogie. Bez pomocy panstwa fundacji jesteś bliżej śmierci tego dziecka. 24/7 365 dni w roku jesteś zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie moze Cię nie być. Nie zastąpi nikt inny. Jestem za świadomym wyborem aborcji ,gdzie decyzję podejmuje matka lekarz i nikt inny.
Bajdonłej popaprańce , dzieciak wyjątkowo brzydki.



Czy to się nie nazywa czasem miłość?

meloox

2023-01-04, 22:59
k***a!...jadłem..:/

Heliar

2023-01-04, 23:00
Geraldinio napisał/a:

W kościelnych statystykach jestem katolikiem i nim się czuję. Można jednocześnie wierzyć w Boga i nie ufać kościołowi, który wymyśla nieetyczne i podłe zasady rodem ze średniowiecza., pomijając już fakt masowego ukrywania pedofilii. To nie jest fundamentalizm islamski, gdzie albo jesteś totalnie we wszystkim za, albo kończysz ze ściętą głową, bo masz inne zdanie. Jestem klasycznym przykładem katolika niepraktykującego, i co mi zrobisz? złożysz wniosek o apostazję?



Mylisz pojęcia, niepraktykujący nie oznacza, nie przestrzegający przykazań. Nazywasz się katolikiem, a powinieneś chrześcijaninem, skoro nie uznajesz zwierzchnictwa kościoła katolickiego i jego przykazań, to sam się z tego wykreśliłeś. Co do statystyk, jak nie jesteś przypisany do innej religii, albo wykreślony, z automatu widniejesz jako katolik.

i tak dla przypomnienia, będąc chrześcijaninem powinieneś to znać, z twoich wypowiedzi wychodzi, że marny z ciebie chrześcijanin.

" I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje.
6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie [...] 10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie. "

CheeseBeluga

2023-01-04, 23:13
Geraldinio napisał/a:

W kościelnych statystykach jestem katolikiem i nim się czuję. Można jednocześnie wierzyć w Boga i nie ufać kościołowi, który wymyśla nieetyczne i podłe zasady rodem ze średniowiecza., pomijając już fakt masowego ukrywania pedofilii. To nie jest fundamentalizm islamski, gdzie albo jesteś totalnie we wszystkim za, albo kończysz ze ściętą głową, bo masz inne zdanie. Jestem klasycznym przykładem katolika niepraktykującego, i co mi zrobisz? złożysz wniosek o apostazję?



Jeśli wierzysz w Boga, ale odrzucasz wszystko co proponuję ci Kościół Katolicki, to nie jesteś katolikiem tylko protestantą. "Kościołów" i wyznań protestanckich jest pierdyliard -wybierz sobie.

Bubbles

2023-01-04, 23:17
Każdy człowiek ma prawo do życia, brzydcy i chorzy również. Niestety, pro death nie jest w stanie tego prostego faktu zaakceptować. Widać, że kochająca się rodzina, mimo przeciwności losu, spędzają czas razem. Lewazkie zjeby wolałyby żeby dziecko skończyło rozerwane na kawałki w odpadach medycznych, a matka ze świadomością że je zabiła popadła w depresje.

Sam jesteś nieludzki o barbarzyński. Chyj a nie katolik
Geraldinio napisał/a:

i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.



Nie dość ze pro death, to jeszcze simp ha tfu
Ogórek napisał/a:

Jeśli staniesz przed wyborem czy urodzić takie dziecko wiedząc że matka ojciec rodzina będą gotowi zawsze i o każdej porze pomóc to OK. Ale to utopia. Może pierwsze pół roku. Później przychodzi szarość dnia codziennego. Niepewność jutra. Zmęczenie. Rezygnacja. Nerwy. A jak mnie zabraknie. Ktoś musi zrezygnować ze swojego życia na rzecz drugiej. Ktoś musi pracować żeby utrzymać ten stan rzeczy. Leki są mega drogie. Bez pomocy panstwa fundacji jesteś bliżej śmierci tego dziecka. 24/7 365 dni w roku jesteś zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie moze Cię nie być. Nie zastąpi nikt inny. Jestem za świadomym wyborem aborcji ,gdzie decyzję podejmuje matka lekarz i nikt inny.
Bajdonłej popaprańce , dzieciak wyjątkowo brzydki.


daniel1040

2023-01-04, 23:20
Spoko niech rodzi i dziecko arlekina ale na własny koszt - wiecie ile nas podatników kosztuje utrzymanie takich eugenicznych cudów?

Spoko, niech se rodzi i dziecko arlekina - ale na własny koszt i bez leczenia państwowego.

ReQ89

2023-01-04, 23:25
Podobny do porońca z Wieśka :-)

Heliar

2023-01-04, 23:34
daniel1040 napisał/a:

Spoko niech rodzi i dziecko arlekina ale na własny koszt - wiecie ile nas podatników kosztuje utrzymanie takich eugenicznych cudów?
Spoko, niech se rodzi i dziecko arlekina - ale na własny koszt i bez leczenia państwowego.



Ci ludzie (rodzice) też płacą podatki, ciekawi mnie ile z moich podatków przytulasz w zapomogach i innych plusach.

Tak mnie naszło przy okazji podatków, jak w prosty sposób wytłumaczyć ludziom niewierzącym i pseudo wierzącym czym jest przestrzeganie przykazań dla wierzącego.

Mamy ateistę, żyje on sobie i płaci podatki. Nastają czasy "dobrej zmiany" ;-) , narasta oburzenie na nowe przepisy i nasz ateista postanawia nie płacić nowych i wyższych podatków. Płaci tylko te, które uważa za słuszne. Dlaczego, bo mu z tym nie wygodnie, ma mniej kasy, mniej wygodne życie, męczy się tym i ogólnie jest mu źle, więc postanowił swój byt sam sobie poprawić. W końcu nadchodzi czas rozliczenia, wzywają go do naczelnika skarbówki i jak myślicie co naczelnik powie na jego kręcenie nosem?

Glutos

2023-01-04, 23:36
Wychowałem się na wsi. Pamiętam jak kiedyś kocica urodziła młode, które były jakieś zdeformowane i nie zgadniecie ale kot jest mądrzejszy od niektórych ludzi. Kocica zostawiła te małe koty a było ich dwóch na pastwę losu. Podświadomie i instynktownie zostawiła chore nie nadające się do kontynuacji gatunku młode. Tylko człowiek głupi we własnym egoizmie hoduję takie kaleki myśląc, że to jest dobro, że to jest altruizm. Wychowują ludzie tak zdeformowane dzieci bo sami chcą się dowartościować, to jest chore, już widzę jak ludzie z chorobami genetycznymi mają dzieci. Na Srik toku sporo tego typu filmów gdzie baba z wrodzoną karłowatością razem z chłopem z takim samych schorzeniem mają dziecko albo baba z wrodzoną łamliwością kości z takim samym zj***nym chłopem płodzą dziecko, które rodzi się jeszcze bardziej schowane jak oni. Ludzie się popie**oleni.

PiotrusCinek88

2023-01-04, 23:39
pokaz swoją morde, to ocenie czy powinno sie ciebie abortować.