18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich

Wiewór • 2017-08-16, 10:49
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda.
Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?

Tekst znaleziony w czeluściach Internetu wolnego od PIS.
Zachęcam do dyskusji. Może wyznawcy pislamizmu odpowiedzą nam na pytania? :amused:
Oczywiście to pytania retoryczne. Nie będzie żadnej dyskusji na poziomie.
Rozpocznie się gównaburza w której wyznawcy kaczora dyktatora powiedzą, że jestem Żydem, masonem, PO kradło więcej, cieszmy się Polską jaka jest bez uchodźców, PIS robi tyle dla ludzi, oraz zostanę pomówiony o homoseksualizm oraz wystosuje się do mnie liczne zniewagi.
I na koniec ładny obrazek z błogosławionym Jarosławem, mężem stanu. A może to Lech? kto ich k***a odróżnia. Wydrukujcie sobie i wsadźcie w aucie za kratkę wentylacyjną to już nigdy nie opuści was dobrobyt 500+
:mrgreen:


htp

2017-08-16, 10:59
Rajmund Kaczyński projektował instalacje sanitarne w budynku Ambasady USA w Warszawie. Musiał być bardzo zasłużonym towarzyszem...
Ciekawe, czy oficjalny projekt zawierał wszystkie urządzenia podsłuchowe, wydobyte później przez użytkowników?
Też to zaliczysz do cudu? Bo ja nie - to normalna kolej rzeczy :)

Wiewór

2017-08-16, 11:04
htp napisał/a:

Rajmund Kaczyński projektował instalacje sanitarne w budynku Ambasady USA w Warszawie. Musiał być bardzo zasłużonym towarzyszem...
Ciekawe, czy oficjalny projekt zawierał wszystkie urządzenia podsłuchowe, wydobyte później przez użytkowników?
Też to zaliczysz do cudu? Bo ja nie - to normalna kolej rzeczy :)


Insynuujesz, że Rajmundo Kaczyński współpracował z władzą ludową.
Połóż się dziś spać w stroju wyjściowym, żeby Cię rano znajomi nie oglądali w TV jak Cię z domu ABW w gaciach wyciąga :-D

sezamkowyRozpierdol

2017-08-16, 11:32
Czekamy na pierwszego debila, który zasugeruje finansowanie tego tematu z kieszeni pana George'a Sorosa :krejzi:

mormakill

2017-08-16, 11:36
Ile Ci George Soros zapłacił ?

Wiewór

2017-08-16, 11:38
Cytat:

Ile Ci George Soros zapłacił ?


Makao! Wiem, że ty tak dla żartów ale to i tak śmieszne :-D

Szekle przelewa mi Mossad prosto z Jerozolimy. Bez żadnych pośredników. Pomysły na artykuły dyktuje mi sam Michnik.


A wy co biedaki? dalej za minimalną krajową?

ghuman4

2017-08-16, 11:48
Jacy wy ludzie jesteście śmieszni, wpędzili was jak bydło między dwa obozy okradają was jedni i drudzy, uczą was tej nienawiści do siebie nawzajem jednocześnie gardząc wami dlatego że ich władza bierze się z podziałów, i nikt tu nie chce budować Polski i nikt tu nie chce zgody w społeczeństwie, chcą tylko by potrzeba ich istnienia w podziałach na lewych i prawych się nie skończyła.

A oto i definicja planu z ust jednej z najbardziej polakożernych władców
http://img6.dmty.pl//uploads/201412/1418422339_t5ohhx_600.jpg

Wiewór

2017-08-16, 11:57
ghuman4 napisał/a:

Jacy wy ludzie jesteście śmieszni, wpędzili was jak bydło między dwa obozy okradają was jedni i drudzy, uczą was tej nienawiści do siebie nawzajem jednocześnie gardząc wami dlatego że ich władza bierze się z podziałów, i nikt tu nie chce budować Polski i nikt tu nie chce zgody w społeczeństwie, chcą tylko by potrzeba ich istnienia w podziałach na lewych i prawych się nie skończyła.

A oto i definicja planu z ust jednej z najbardziej polakożernych władców
http://img6.dmty.pl//uploads/201412/1418422339_t5ohhx_600.jpg


No proszę Cię nie pie**ol!
Nikt nie musi uczyć Polaków nienawiści do siebie. Przecież to się wysysa z mlekiem matki jak przeciwciała chroniące przed infekcjami.
Polak i polak to naturalni wrogowie. Jak polak i Rusek. Jak Polak i Niemiec. Jak Polak i Francuz. Jak Polak i każdy kto nie jest bliźni (swój).

Beka_z_Lewaka

2017-08-16, 12:06
Witam naczelnego multikonciarza z Wiochy, widzę, że nawet awatara nie zmieniasz. Które to już konto ? A ile to na kwejku towarzyszu macie ? Dzisiaj wyplata w rublach, czy tylko będzie cie się z jurkiem z Wiochy po fiutkach lizali , jak to miłośnicy antify ?

Wiewór

2017-08-16, 12:09
Nie czytasz postów? Przecież wyraźnie napisałem, że mi płacą szeklami.
Ja nigdy nie byłem na portalu Wiocha szanowny panie :mrgreen:

Beka_z_Lewaka

2017-08-16, 12:16
up haha tak oczywiście i awatarek ten sam co u kolejnego nawiedzonego pisofoba z wiochy. Czekaj jaka tam miałeś ksywkę a tokarz. Tak ten sam awatar, te same urojenia.

krasnal_hałabała

2017-08-16, 12:17
Abraxus napisał/a:


No proszę Cię nie pie**ol!
Nikt nie musi uczyć Polaków nienawiści do siebie. Przecież to się wysysa z mlekiem matki jak przeciwciała chroniące przed infekcjami.
Polak i polak to naturalni wrogowie. Jak polak i Rusek. Jak Polak i Niemiec. Jak Polak i Francuz. Jak Polak i każdy kto nie jest bliźni (swój).



Musi uczyć, musi, inaczej byście tak fanatycznie i zawzięcie nie walczyli o to: https://en.wikipedia.org/wiki/Hasbara

Wiewór

2017-08-16, 12:18
A czy twoja pisowska schorowana makówka nie przyjmuje do wiadomości, że możemy mieć takie same awatary? Wiesz, że ja go nigdzie nie opatentowałem? :-D

Beka_z_Lewaka

2017-08-16, 12:24
Tak oczywiście to przypadek, to ze jedyne wstawki masz polityczne, jak tamten oszołom z wiochy to też przypadek. Duzo tych przypadków, no ale pieniądz nie śmierdzi a i siurkowi trzeba dogodzić. Pozdrów jurka z wiochy. Nadal nie trzyma kału ?

Wiewór

2017-08-16, 12:26
Przejrzałeś mnie! Zadzwonię do swojego opiekuna w Mossadzie! ;-)
Muszą mnie natychmiast ewakuować do Izraela.
Pisowscy są naprawdę tacy głupi haha. Dacie wiarę?