18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich

Wiewór • 2017-08-16, 10:49
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda.
Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?

Tekst znaleziony w czeluściach Internetu wolnego od PIS.
Zachęcam do dyskusji. Może wyznawcy pislamizmu odpowiedzą nam na pytania? :amused:
Oczywiście to pytania retoryczne. Nie będzie żadnej dyskusji na poziomie.
Rozpocznie się gównaburza w której wyznawcy kaczora dyktatora powiedzą, że jestem Żydem, masonem, PO kradło więcej, cieszmy się Polską jaka jest bez uchodźców, PIS robi tyle dla ludzi, oraz zostanę pomówiony o homoseksualizm oraz wystosuje się do mnie liczne zniewagi.
I na koniec ładny obrazek z błogosławionym Jarosławem, mężem stanu. A może to Lech? kto ich k***a odróżnia. Wydrukujcie sobie i wsadźcie w aucie za kratkę wentylacyjną to już nigdy nie opuści was dobrobyt 500+
:mrgreen:


sezamkowyRozpierdol

2017-08-16, 12:29
Biedaki aż pierdzą z bólu na widok ile można zarobić u pana George'a Sorosa, bo biedaki zapie**alają za 6zł na h po 13h i zmuszeni są kupować przeterminowane żarcie z biedry po przecenie, a nas stać na wszystko, jemy obiady za 2tyś dolarów w ekskluzywnych restauracjach i stać nas na wille w Hollywoodzie :amused:


Beka_z_Lewaka

2017-08-16, 12:34
W Mossadzie ?? Hehe na Mosad to jesteś za cienki. Ty co najwyżej możesz nadawać z jakiegoś antifowego squat. Widze, że ferajna z Wiochy tez tu jest. Juras zmienił ksywkę na sezamkowy. Juz sobie plusujecie misiaczki.

Sezamkowy ty jako dziedziczny zbieracz surowców wtórnych to żresz obiad za 2 zł, czyli za tyle ile z kosza wygrzebiesz resztek. No plusujcie sobie z abraxusem misie, plusujcie.

Wiewór

2017-08-16, 12:39
No raczej. Ja już nie mam co robić z tymi szeklami. Ostatnio sobie kupiłem jarmułkę przeszywaną kryształami Swarovski'iego.
Na bar micwe u znajomego zaniosłem jako prezent złotą menorę z diamentami. Złoto oczywiście było skradzione Polakom w czasie wojny. Innego nie uznaję.
Śniadanie to mi przywozi do pałacu sam dyrektor Hiltona. Jak mu rzucę 500€ to jeszcze buty wyczyści i psa wyprowadzi :mrgreen:

sezamkowyRozpierdol

2017-08-16, 12:40
@Beka_z_Lewaka

Chłopie, zarabiam u pana George'a Sorosa w fundacji Batorego 40tyś dolarów miesięcznie plus premia za każdy komentarz, grzebią w śmietnikach to co najwyżej wasi biedni polscy sędziowie łasi na pieniądze, którzy 10zł potrafią babce podpie**olić :-D

PS.

Polska nie jest w stanie normalnie funkcjonować jako niepodległe państwo, skoro wasi bieda-sędziowie kradną portfele i wynoszą sprzęt AGD ze sklepu bez zapłacenia a wasi biedni umysłowo politycy srają sobie do ryja i r*chają was w dupe a wy myślicie że to gówno z dupy wam leci i jeszcze obstajecie za nimi, tworzycie obozy polityczne z lewa i prawa i sami na siebie sracie, wybijacie się nawzajem, dlatego uważam, że polska powinna być rządzona z zewnątrz i stać się kolonią wielkiego Izraela, co wkrótce się stanie a wielka fala Izraelitów doprowadzi was i wasze ch*jowe miasta do porządku :amused:



Shalom Israel!

Ti...........ch

2017-08-16, 18:26
Proste wytłumaczenie. Rajmund był agentem komunistycznym w AK. Jakby nie by,ł to nawet po wojnie wysługując się komuchom dostał by kulę, albo pierdel.

Wiewór

2017-08-16, 21:26
@up panie kolego to są fantastyczne wnioski.
Daj numer konta to zadzwonię do Rothschilda, żeby Ci wysłał trochę szekli.

Ti...........ch

2017-08-16, 22:49
Nie ma w tym nic fantastycznego. Skoro Okulickiego podejrzewa się o bycie komunistycznym agentem w AK, świadczy tylko o tym jak była ona naszpikowana bolszewikami.