18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

matex206

2018-01-25, 17:25
k***a debile, którzy wierzą w to, że on na serio to mówił są nieźle popie**oleni, gość jaki jest taki jest ale łeb ma na karku, ta wypowiedź była niczym innym jak trollingiem dla takich kurew jak np. wyborcza

St...........on

2018-01-25, 20:38
elfis napisał/a:

Niezwyciężony
chyba mało masz do czynienia z nieruchomościami, ale Velture ma rację
to nie komuna, nie ma obowiązku w obecnych czasach zameldowania się po wymeldowaniu


to popatrz na rzesze zidiociałych lemingów które na codzień poddawane są praniu mózgów przez debilny tvn
i to w imię czego, kogo
bo nawet mało kto wie kim jest i jakie ma przesłania kierując do swoich owieczek, właściciel owej stacji



Nie porównuj jednego człowieka, który stworzył imperium na fałszu do giganta korporacyjnego z niemieckim kapitałem (również żydowskim), to nie proporcjonalne. Gdyby w tvn pracowały by same rydzyki, lub w samych tylko ich "fucktach" to dziś juz nie wychodziłbyś z domu ze strachu przed tvn'skimi zombie.

RedIsGood napisał/a:

W sumie to chyba zaczynam typa lubić. Przez lata się wk***iałem jak może tak bezczelnie dymać starych i głupich ludzi no bo po prostu żal mi ich było ale dzisiaj jak widzę te skretyniałe tłumy to chyba rozkręcę podobny biznes do Rydzyka i będę j***ł hajs na tych idiotach do bólu :mrgreen: To będzie dopiero satysfakcja chodzić na k***y i chlać za hajs Jana Lwa czy innego przygłupa z tego forum :mrgreen:



Na dobry poczatek zacznij sprzedawać "magiczne" koce i kołderki ze srebrem muahahaha.

robo_

2018-01-25, 21:43




Tyle w temacie

OneTime

2018-02-02, 13:58
Wilk z Wall Street - Historia Prawdziwa


janlew

2018-02-02, 14:13
Rydzyk nigdy Maybaha nie miał, durny fakenews w który wierzą małpy oglądające tvn. To raz.
Bajka z autami od bezdomnego co wygrał w totka... może i być. Ludzie i domy na Radio Maryja czy kościół zapisują.
Jedno jest faktem. Był czas że z semitofilją, chorym wspieraniem każdego żydowskiego roszczenia, walczył tylko Rydzyk. Grzegorza Brauna i Stanisława Michalkiewicza zapraszał tylko Rydzyk. A to oni mieli racje, co widzimy dziś. I to on zbierał informacje o Polakach ratujących żydów, i robił o tym wystawy w UE. Wole więc jak Rydzyk jest przy kasie, niż Owsiak, Bolek czy Michnik.

ppatryk333

2018-02-02, 14:15
z tym Maybahem zgadzam sie z janlew

poligon6

2018-02-02, 14:21
Papcio muchomor kosi kase z frajerów lepiej niz Jurek Owsiak. W mysl zasady pokornr ciele dwie matki ssie usadowił się na panstwowej kasie oraz na datkach.

W ameryce to dość popularny zawód. telekaznodzieja, tyle ze tam trudnią sie tym głownie ewangelicy.

janlew

2018-02-02, 14:25
No dobra, ale to chyba nie duplikat ... Ja tam śmiechłem.

krzyks

2018-02-02, 14:45
janlew napisał/a:

No dobra, ale to chyba nie duplikat ... Ja tam śmiechłem.



Przesłanie jest to samo, a i dyskusja będzie podobna. Takie wariacje dodaje się w komentarzach.