18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bartekketrab

2018-01-22, 22:13
Rydzyka można nie lubić, ale żeby uwierzyć w to że jest głupi jak małe dziecko i opowiada bery na wizji to trzeba nie mieć mózgu i łykać to co serwuje WP.pl i przepijać g...em z Tefałenu. Chodzi o to że pewien facet miał sobie żonę. Niestety praktycznie wszystko stało na żonę i ona puściła go w trąbę z pewnym panem i była na tyle miła że wyczyściła go do zera . Jedyne co miał na siebie to dwa samochody, które użyczał jakimś tak ziomalom Rydzyka ,a oni w zamian zapewnili mu wikt i opierunek wart i wiele więcej niż te dwa wózki ... Naprawdę można nienawidzić pisu , rydzyka etc .... ale łykać ino z WP.pl to k***a słabe jak dziecko po chemii ...

tazmandu

2018-01-22, 22:20
bartekketrab napisał/a:

Rydzyka można nie lubić, ale żeby uwierzyć w to że jest głupi jak małe dziecko i opowiada bery na wizji to trzeba nie mieć mózgu i łykać to co serwuje WP.pl i przepijać g...em z Tefałenu. Chodzi o to że pewien facet miał sobie żonę. Niestety praktycznie wszystko stało na żonę i ona puściła go w trąbę z pewnym panem i była na tyle miła że wyczyściła go do zera . Jedyne co miał na siebie to dwa samochody, które użyczał jakimś tak ziomalom Rydzyka ,a oni w zamian zapewnili mu wikt i opierunek wart i wiele więcej niż te dwa wózki ... Naprawdę można nienawidzić pisu , rydzyka etc .... ale łykać ino z WP.pl to k***a słabe jak dziecko po chemii ...



A kolega to ile wysłał na konta podane pod Ojcem-Prezesem?

kenzol

2018-01-22, 22:32
mateusos napisał/a:

pie**olca mozna dostac jak sie widzi takiego zaklamamego popie**olonego :evil: ch*ja ktory ma czalnosc pouczac ludzi.


To was najbardziej boli, że miliony ludzi co niedziela zbierają się w jednym miejscu i słuchają NAUCZANIA innego niż obowiązujące standardy. Stąd te ataki kościół, coraz bardziej intensywne i chamskie. Kodziarze po każdym swoim spędzie prześcigają się w licytacjach ile to tysięcy ludzi wyszło na ulice dwa razy w roku, a tutaj co tydzień miliony ludzi zbierają się w kościele i słuchają innego nauczania. Komunistom też księża przeszkadzali, a teraz jest nie inaczej. Ale jak to się wtedy mówiło: przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki ;-)

jbone

2018-01-22, 22:35
k***a ludzie! widzieliście kiedyś wnetrze maybacha? z tym autem można być bezdomnym.w ckm czy playboyu był gośc co tydzien mieszkał w maybachu.to auto to taki mały dom bez kibla.

Ni...........ny

2018-01-22, 22:43
kenzol napisał/a:


To was najbardziej boli, że miliony ludzi co niedziela zbierają się w jednym miejscu i słuchają NAUCZANIA innego niż obowiązujące standardy. Stąd te ataki kościół, coraz bardziej intensywne i chamskie. Kodziarze po każdym swoim spędzie prześcigają się w licytacjach ile to tysięcy ludzi wyszło na ulice dwa razy w roku, a tutaj co tydzień miliony ludzi zbierają się w kościele i słuchają innego nauczania. Komunistom też księża przeszkadzali, a teraz jest nie inaczej. Ale jak to się wtedy mówiło: przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki ;-)



To jednak prawda że k***a k***ie łba nie urwie :amused:

St...........on

2018-01-22, 22:58
Nienawidze ch*ja, ale jedno muszę przyznać, sk***ysyn osiagnął mistrzostwo w manipulacji starych ludzi, do tego stopnia ze starzy schorowani ludzie zamaiast na leki to jemu wysyłają pieniądze.

gralix95

2018-01-23, 01:34
Tak było - nie kłamie

Shock

2018-01-23, 01:40
Jak teraz bezdomni mu rozdaja maybachy to za rok bedzie jezdzil batmobilem. 'Batman mi dal, i umarl'.

rogacz

2018-01-23, 02:21
Zaraz on nie opowiada o tej historii biznesmena? Co przepisał wszystko co miał na radio, a jak się rozchorował i poprosił radio o pomoc to dostał odpowiedz że będą się za niego modlić.

ZieleTDH

2018-01-23, 04:59

elfis

2018-01-23, 08:50
zawsze mnie śmieszy ta nagonka pederastów na Rydzyka, a on robi swoje
i to dobrze

~Velture

2018-01-23, 08:52
Wystarczy nie mieć meldunku aby być bezdomnym co nie oznacza, że nie ma się gdzie mieszkać.
Ja przykładowo nie jestem zameldowany tam gdzie mieszkam tylko dalej mam meldunek w mieszkaniu w którym dorastałem. Jakbym się wymeldował stamtąd i nie zameldował w swoim domu to oficjalnie byłbym bezdomnym.



Ni...........ny

2018-01-23, 09:31
Velture napisał/a:

Wystarczy nie mieć meldunku aby być bezdomnym co nie oznacza, że nie ma się gdzie mieszkać.
Ja przykładowo nie jestem zameldowany tam gdzie mieszkam tylko dalej mam meldunek w mieszkaniu w którym dorastałem. Jakbym się wymeldował stamtąd i nie zameldował w swoim domu to oficjalnie byłbym bezdomnym.


Co ty pie**olisz ? :shock:
Cytat:

osoba bezdomna – osobę niezamieszkującą w lokalu mieszkalnym w rozumieniu przepisów o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy i niezameldowaną na pobyt stały, w rozumieniu przepisów o ewidencji ludności, a także osobę niezamieszkującą w lokalu mieszkalnym i zameldowaną na pobyt stały w lokalu, w którym nie ma możliwości zamieszkania.”


sqara

2018-01-23, 10:04
i ten pasek z numerem konta na dole :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: