18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cross-fit

~Velture • 2017-11-02, 08:18
Typowe zajęcia z cross-fitu u grupy wegan studiujących prawo.


Mors_Nigra

2017-11-03, 13:04
Coś mi się wydaje, że Ci którzy wszędzie widzą pedalstwo są 10x bardziej pedalscy niż tańczący ze sobą goście. Ale co ja tam wiem.

~Velture

2017-11-03, 13:09
Mors_Nigra napisał/a:

Coś mi się wydaje, że Ci którzy wszędzie widzą pedalstwo są 10x bardziej pedalscy niż tańczący ze sobą goście. Ale co ja tam wiem.


Czyli jak widzę dwóch pedałów tańczących ze sobą i powiem, że widzę 2 pedałów to jestem bardziej pedalski od nich?

No, k***a. To ma w ch*j sensu... A teraz wracaj do swojego chłopaka.

Mors_Nigra

2017-11-03, 16:01
Widzisz 2 facetów tańczących ze sobą. To że są pedałami jest tylko częścią twojej fantazji. Szach mat.

~Velture

2017-11-03, 16:35
Mors_Nigra napisał/a:

Widzisz 2 facetów tańczących ze sobą. To że są pedałami jest tylko częścią twojej fantazji. Szach mat.


Widzisz 2 facetów tańczących ze sobą. To, że mogą być hetero to tylko część twojej fantazji.

Filogyna

2017-11-03, 17:21
Velture napisał/a:


Widzisz 2 facetów tańczących ze sobą. To, że mogą być hetero to tylko część twojej fantazji.



Well, argumentacja na poziomie: "daj mi jakiś dowód, że bóg nie istnieje" albo "daj mi jakiś dowód na to, że nie jesteś żydem z wall street"

~Velture

2017-11-03, 17:45
Filogyna napisał/a:



"daj mi jakiś dowód na to, że nie jesteś żydem z wall street"


Proszę: Mieszkam w Polsce i nigdy nie byłem w USA.

Szach mat.

Filogyna

2017-11-04, 03:41
Ha, a jednak mogę się upierać: skąd mam wiedzieć, że mnie nie oszukujesz, skoro jesteś żydem z wall street?

~Velture

2017-11-04, 08:41
Filogyna napisał/a:

Ha, a jednak mogę się upierać: skąd mam wiedzieć, że mnie nie oszukujesz, skoro jesteś żydem z wall street?


Spoko, możesz też wrócić do kuchni i przeprosić swojego człowieka, że się zerwałaś ze smyczy.

Filogyna

2017-11-04, 17:21
Velture napisał/a:


Spoko, możesz też wrócić do kuchni i przeprosić swojego człowieka, że się zerwałaś ze smyczy.



Gdy argument się kończy, zaczynają się sztampowe przepychanki słowne :) .


Cóż więc, skoro już szczęśliwie doszliśmy do finału, przekonania, że masz jednak problem z akceptacją swojej orientacji seksualnej, będę ci tylko już życzyć, byś przed weselem nauczył się, jak panowie wyżej, tańczyć: by twój partner nie poczuł się rozczarowany w dniu ślubu.

ganji

2017-11-05, 14:27
I to taka sytuacja crossfjutowa :mrgreen: