18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem_na_nie

2020-09-22, 23:20
Na hardzie jest filmik z postrzałem ze strzelby w twarz, efekt na zwolnionym filmie jest podobny jak tutaj.

chorym

2020-09-23, 02:03
k***a az przypomnial mi sie wiesiek i ta akcja z baronem co takiego wygral w kartach

Budrys2000

2020-09-23, 08:30
Jedno jest pewne, łatwego życia ta kobieta nie ma, potrzeba ogromnej siły psychicznej i fizycznej, aby zajmować się chorym dzieckiem.

Kisieleisik

2020-09-23, 09:58
On nie wie co to życie .W Polsce i tak renty by nie dostał .A tak na serio to nie widze sensu życia u tak chorej istoty przypominającej do głowy człowieka :roll: :roll: :roll: :roll:

gelo1238

2020-09-23, 10:31
sensualna napisał/a:

Jego kanał jest bardzo ciekawy więc polecam



Potwierdzam, gościu jest świetny, ale j***ne yt go ogranicza...

sensualna napisał/a:

Jego kanał jest bardzo ciekawy więc polecam



Potwierdzam, gościu jest świetny, ale j***ne yt go ogranicza...

Halman napisał/a:

jak lubisz oglądać zdeformowane dzieci...



Nie tylko takie cos tam jest lol

ProVVe

2020-09-23, 10:41
przedwczoraj napisał/a:

Bo cenią każde życie. I ch*j cię to obchodzi. Będziesz miał własne to je wyskrob ale innym daj spokój.



Nie zesraj się. Takiemu młotowi powinni zkazać kontaktu z lekarzami, którzy ratują życie i działają z głową... tobie powinni dostarczać lekarzy fanatyków i byś wtedy docenił dary współczesnej medycyny np "Doktor: Normalnie uratowałbym pana matkę czy żonę, ale liczy się każde życie to czekamy na cud. Recepta 3 paciorki rano i wieczorem."

PS. A skoro mnie ch*ja obchodzic ma to ty sie tez odpie**ol od mojej opinii czlowieku z podwojnym standardem bo cytuję "ch*j cie to obchodzi"

Mors_Nigra napisał/a:

No nie wiem, gość wydaje się być niebywale wręcz szczęśliwy... przynajmniej ma kogoś w swoim życiu kto kocha go ponad wszystko. To więcej niż 99% użyszkodników Sadola.
Ona jest szczęśliwa, on k***a jeszcze bardziej, nie bardzo rozumiem, czemu miała by się go pozbywać. Jest wielu takich co nie urodzili się z takimi defektami jak on a przynieśli temu światu SAME zło, w przeciwieństwie do niego, bo on niesie ze sobą dobroć z tego co widzę. Przemyśl to.



No stary mi chodzi o to, że on właśnie nie wie co to szczęści :-) . Nie mówi, że jest gorszy od mordercy, ale kompletnie nic nie wnosi i nie wiem czy cokolwiek ogarnia łącznie z uczuciami. A ciężarem jest i bardziej konkretnym. Miałem znajomych z ciężko upośledzonym dzieckiem i ch*ja z życia... Dopiero po jego i tak nieuniknionej śmierci je odzyskali i może kogoś to obruszać, ale to sama prawda... Zapomni o wyjazdach, imprezach, wycieczkach, a przywitaj się z szpitalami, aptekami, opieka 24h i strachem kiedy nadejdzie koniec. Wtedy wszystko co zrobiłeś idzie na marne... Ciężka ale prawda

mav

2020-09-23, 12:56
Toż to Uma trzeba go tylko odczarować.

Ca...........on

2020-09-23, 14:49
MasterSlayer napisał/a:

Decyzja o aborcji to nie pierdnięcie, jak tutaj insynuujesz. Wielu nie ma odwagi na tą procedurę, część do końca ślepo wierzy w cud. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał tego weryfikować na własnej skórze.



Dziękuję, że to napisałeś. Czasem warto przypomnieć tępakom, którędy jedzie pociąg normalności i moralności... zanim wpie**olą się na przejazd ze swoim gruzem mentalnym.

Seavitia

2020-09-23, 17:13
przedwczoraj napisał/a:

Bo cenią każde życie. I ch*j cię to obchodzi. Będziesz miał własne to je wyskrob ale innym daj spokój.



Sęk w tym, że to nie jest życie, tylko równo przej***na egzystencja. Im bardziej świadomy - tym gorzej dla niego. Temu akurat ze świadomości niewiele zostało, a prędzej niż później i tego się pozbędzie. "kochająca mamunia" ma tu po prostu medialne coś, na czym będzie zbijać kasę. I to, że tu o kasę chodzi, widać chociażby po tym, że "ma swoj kanał na YT"

Mamunia nie kocha synka. Ona kocha rozgłos, jaki ma dzięki niemu - a wszelkie utrzymywanie przy życiu na siłę czegokolwiek, co nie jest w stanie mieć nawet cienia nromalnego zycia - jest pie**olonym egoizmem, pod łatką "cenienia życia".

Co ważne też - osobnik na nagraniu jest ogólnie "światową sensacją" z racji tego, ze do tej pory wegetuje , gdzie normalnie przy tej wadzie mają na tyle farta, że schodzą w ciagu maks kilku tygodni. 16 lat wegetacji to już coś.

Zajebista egzystencja - brak świadomosci na praktycznie cokolwiek i średnio co pół godziny telepanie się (osobnik ma też padaczkę - średnio 40 ataków dziennie. Olej z konopii zmniejszył je z 400) a każdy atak - to kolejny element mozgu zmieniony na papkę.

Mamunia może i pie**oli, że kocha synusia itp. itd. ale to tylko medialny chwyt, żeby kasę trzepać. To nie jest szacunek do życia, czy miłość - to egoizm i okrucieństwo na kurewsko wysokim poziomie i nic więcej.

ProVVe

2020-09-23, 18:51
Caramon napisał/a:

Dziękuję, że to napisałeś. Czasem warto przypomnieć tępakom, którędy jedzie pociąg normalności i moralności... zanim wpie**olą się na przejazd ze swoim gruzem mentalnym.



Nie pie**ol o gruzie skoro masz cala stertę odpadów u siebie. Jestem bardzo ciekawy jakbys mial taka sytuacje... Dziecko z totalna deformacja czyli tak naprawdę stwor do jedzenia, srania i oporządzania... Lekarz mowi Ci co będzie, a ty stoisz i mówisz "wychowamy w miłości i cieple domowego ogniska". pie**olenie jeszcze większe jakby wiązało się z zagrożeniem życia dla partnerki... Aborcja w takiej sytuacji tak akt łaski dla tego stworzenia i rodziny... Tylko ludzie z tatarem w głowie powołuja takie istoty na świat. Dla mnie podjęcie decyzji nie zajęło by minuty. Jeśli ktoś chce jego sprawa pytam się tylko po co i nadal nikt nie odpowiedzial... Poza jednym kolega, który wysunął argument o trudnej decyzji. Będzie mi tu moralnością sypał kiedy mu to wygodne... Ja pie**ole co za zaścianek... Badania nad komórkami macierzystymi przez taki plebs upada jak wiele innych

Sierioża

2020-09-23, 21:21
Chciałem to poważnie obejrzeć, ale oglądanie skończyło się, kiedy zobaczyłem, jak niczym koza zaczął wpie**alać koc, no ludzie, dajta spokój haha

buchcik

2020-09-23, 21:24
Thanks for not aborting me!

CrookerS

2020-09-23, 23:53
Gellu napisał/a:

Ale mamuśka całkiem niezła



Dokladnie :-)
Sugeruje ze ten tym chce dotrzec do jego dupy albo jego mamy

:mrgreen: