18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sa...........os

2020-09-22, 18:23
remzs napisał/a:

Nieszczęśliwy jak większość z Was.



Nie porównuj dziecka ze zdeformowaną twarzą, z dziećmi dotkniętymi niedorozwojem umysłowym. ;-)

Na marginesie, zawsze uważałem że publiczne robienie sobie jaj z takich ludzi, to nie "czarny humor", a buractwo i intelektualny prymitywizm. I warto na każdym kroku o tym przypominać, bo jak ludzkie owce są przekonane, że w pie**oleniu głupot nie ma nic złego i że jest to "śmieszne", to z czasem zachowania które są hańbą i przejawem sk***ysyństwa stają się normą...

Tranquillum

2020-09-22, 18:23
Jaki słodki.. Ma swój kocyk do gryzienia :mrgreen:

ProVVe

2020-09-22, 18:31
sanctusdiavolos napisał/a:

Nie porównuj dziecka ze zdeformowaną twarzą, z dziećmi dotkniętymi niedorozwojem umysłowym.
Na marginesie, zawsze uważałem że robienie sobie jaj z takich ludzi, to nie "czarny humor", a buractwo i intelektualny prymitywizm.



Ja natomiast zastanawiam się zawsze po co ludzi pchają się w rodzicielstwo takiego błędu ewolucji. Nie oszukujmy się to sa błędy w zapisie DNA. Czyli skoro jesteśmy na takim etapie nauki, ze potrafimy stwierdzić czy dziecko będzie miało głowę jak z działu "hard" to dlaczego nie zostaje usunięte? Doprawdy ten dzieciak ma rajskie życie w ch*j... Nie wiem czy ogarnia co się dookoła dzieje, a jest zajebistym ciężarem pod każdym względem, a i rodzicami na starość się nie zajmie. Ciekawi mnie tez co jeśli jego matka umrze to co on też z glodu? Co się dzieje z takimi osobnikami?

przedwczoraj

2020-09-22, 19:14
ProVVe napisał/a:

Ja natomiast zastanawiam się zawsze po co ludzi pchają się w rodzicielstwo takiego błędu ewolucji. Nie oszukujmy się to sa błędy w zapisie DNA. Czyli skoro jesteśmy na takim etapie nauki, ze potrafimy stwierdzić czy dziecko będzie miało głowę jak z działu "hard" to dlaczego nie zostaje usunięte? Doprawdy ten dzieciak ma rajskie życie w ch*j... Nie wiem czy ogarnia co się dookoła dzieje, a jest zajebistym ciężarem pod każdym względem, a i rodzicami na starość się nie zajmie. Ciekawi mnie tez co jeśli jego matka umrze to co on też z glodu? Co się dzieje z takimi osobnikami?



Bo cenią każde życie. I ch*j cię to obchodzi. Będziesz miał własne to je wyskrob ale innym daj spokój.

St...........on

2020-09-22, 19:22
Jesus fuckin Christ!!!!

MasterSlayer

2020-09-22, 19:33
ProVVe napisał/a:

Ja natomiast zastanawiam się zawsze po co ludzi pchają się w rodzicielstwo takiego błędu ewolucji. Nie oszukujmy się to sa błędy w zapisie DNA. Czyli skoro jesteśmy na takim etapie nauki, ze potrafimy stwierdzić czy dziecko będzie miało głowę jak z działu "hard" to dlaczego nie zostaje usunięte? Doprawdy ten dzieciak ma rajskie życie w ch*j... Nie wiem czy ogarnia co się dookoła dzieje, a jest zajebistym ciężarem pod każdym względem, a i rodzicami na starość się nie zajmie. Ciekawi mnie tez co jeśli jego matka umrze to co on też z glodu? Co się dzieje z takimi osobnikami?



Decyzja o aborcji to nie pierdnięcie, jak tutaj insynuujesz. Wielu nie ma odwagi na tą procedurę, część do końca ślepo wierzy w cud. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał tego weryfikować na własnej skórze.

Pralpunkt

2020-09-22, 20:22
Są rzeczy na sadolu które nie bawią, wręcz przeciwnie

Hafnarfjodur

2020-09-22, 21:33
Szkoda dzieciaka, przej***ne ... bo ten gej z brodą już mu na tej zabawce z kijkiem i kółeczkami pokazywał co go czeka wieczorem.

qwerq221

2020-09-22, 21:37
dzieki za nie abortowanie mnie k***a.. baba wydaje sie szczesliwa ale tylko dla tego ze pewnie dostaje kupe siana od panstwa na utrzymanie tego potworka... nie bez powodu naturalna selekcja wystepuje takie okazy nie powinny sie zdarzac

htr83

2020-09-22, 21:52
z twarzy podobny zupełnie do nikogo

Friko

2020-09-22, 21:59
Wiadomo kto jest ojcem


Unk0wN

2020-09-22, 22:52
1:26 wciągnął muchę nosem O.o

Vanclok

2020-09-22, 23:01
I dlatego jestem za eutanazją

Mors_Nigra

2020-09-22, 23:16
remzs napisał/a:

Nieszczęśliwy jak większość z Was.



No nie wiem, gość wydaje się być niebywale wręcz szczęśliwy... przynajmniej ma kogoś w swoim życiu kto kocha go ponad wszystko. To więcej niż 99% użyszkodników Sadola.

ProVVe napisał/a:

Ja natomiast zastanawiam się zawsze po co ludzi pchają się w rodzicielstwo takiego błędu ewolucji. Nie oszukujmy się to sa błędy w zapisie DNA. Czyli skoro jesteśmy na takim etapie nauki, ze potrafimy stwierdzić czy dziecko będzie miało głowę jak z działu "hard" to dlaczego nie zostaje usunięte? Doprawdy ten dzieciak ma rajskie życie w ch*j... Nie wiem czy ogarnia co się dookoła dzieje, a jest zajebistym ciężarem pod każdym względem, a i rodzicami na starość się nie zajmie. Ciekawi mnie tez co jeśli jego matka umrze to co on też z glodu? Co się dzieje z takimi osobnikami?



Ona jest szczęśliwa, on k***a jeszcze bardziej, nie bardzo rozumiem, czemu miała by się go pozbywać. Jest wielu takich co nie urodzili się z takimi defektami jak on a przynieśli temu światu SAME zło, w przeciwieństwie do niego, bo on niesie ze sobą dobroć z tego co widzę. Przemyśl to.