18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pyjo84

2021-01-28, 21:29
Też jeżdżę zawodowo i wiecie co bym zrobił w tej sytuacji wcisnoł bym gas i jechał tak daleko ile by palika starczylo oczywiście jak bym przez chwile wiedział ze stanoł w poprzek mojego ciągnika?!!!!!!!!!

PS. Przestańcie się kłócić opisując czyjąś sytuację i nie zachowajcie się jak byście byli zwirzantami :-> przecież to tylko Internet przypomnijcie sobie o co żeście sie kiedyś kłócili?!!!!!!!!!

35i

2021-01-28, 21:58
pyjo84 napisał/a:

Też jeżdżę zawodowo i wiecie co bym zrobił w tej sytuacji wcisnoł bym gas i jechał tak daleko ile by palika starczylo oczywiście jak bym przez chwile wiedział ze stanoł w poprzek mojego ciągnika?!!!!!!!!!
PS. Przestańcie się kłócić opisując czyjąś sytuację i nie zachowajcie się jak byście byli zwirzantami przecież to tylko Internet przypomnijcie sobie o co żeście sie kiedyś kłócili?!!!!!!!!!



Jakim cudem skończyłeś podstawówkę z taką znajomością ortografii. Że nie wspomnę o prawku. :shock:

konrigol

2021-01-28, 22:02
Dla mnie ten film to jakiś fake. Nienaturalnie ten bus zajeżdża drogę, koła przedniego nie widać tylko jakaś czarna dziura a reflektor odbija się w barierce dopiero po uderzeniu w nią.

Kurde26

2021-01-28, 22:32
Piszczał jak baba

Followthehollow

2021-01-28, 22:43
przynajmniej nie spał! może film oglądał :D

ruskiarbuz

2021-01-28, 23:04
To w Polsce? Nie mam głosu, ale śnieg na autostradzie to chyba Rosja?

Krytyix

2021-01-29, 01:50
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.

Samcem nie jesteś bo w gaciach masz śledzia a alfa to twój samochód dislu,essa I sito.

Usztafik

2021-01-29, 18:41
Kilka lat temu w zimę też leciałem do rowu jak ten typek busem. Razem w aucie była dziewczyna i kolega. Jak już było wiadomo, że wylatujemy z drogi to k***a nikt nawet nie jęknął. Z perspektywy czasu wydaje mi się to całkiem normalne bo na ch*j drzeć mordę jak już nie panujesz nad autem i lecisz do rowu. Chociaż ta cisza w samochodzie też miała swój mocny wydźwięk.

Mirek19850509

2021-01-30, 00:50
Aaaalaala miałem wypadki i jedyne co mówiłem to ja pie**ole .a jak sobie przeciąłem ścięgna mięsień diaxem to nawet słowa nie powiedziałem szmata sznurek zacisnolem w auto biegi łokciem zmieniałem i na sor więc w sytuacji kryzysowej wychodzi kto jest mocny w gębie ,po Alaala alllllla,i brakuje mamo