18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syn_Milionera

2021-01-28, 15:42
PsikutaBezS napisał/a:

To są podręcznikowe cechy psychopaty.



Raczej kogoś komu w sytuacji ekstremalnego zagrożenia wyłączają się emocje, aby sam umysł analityczny mógł wybrnąć z danej sytuacji.

TRQPL

2021-01-28, 15:43
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.



Jak ci rodzice czapke z daszkiem gwoździem przybili to nie spadła

nano50

2021-01-28, 15:49
Syn_Milionera napisał/a:

"Ty k***o j***na ty!"
Najpierw beczał jak małe dziecko, a później wielki kozak. Jak chcesz poznać czyjąś prawdziwą naturę to go wystrasz...



Jak czytam takie wypowiedzi to widzę, jakim autor jest debilem.

juras712

2021-01-28, 15:59
cwe*_Milionera napisał/a:

Raczej kogoś komu w sytuacji ekstremalnego zagrożenia wyłączają się emocje, aby sam umysł analityczny mógł wybrnąć z danej sytuacji.



Głupia pipa z Ciebie, po prostu jesteś na tyle tępy, że zanim Twój mózg przeanalizował co się stało, było już po wszystkim

Cz...........as

2021-01-28, 16:01
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem.



Jak szok powoduje parcie na zwieracz to często osoba która prawie się zesrałą ze strachu zamiera w bezruchu i nawet mu brewka nie pyknie. Już widzę jak dzieciak przeżywa taki wypadek i się nie odzywa, chyba że go rodzice wódą poili żeby nie marudził.

Zbysław

2021-01-28, 16:06
Na jego miejscu skasował bym to nagranie

Boże jaka siara

audica, biceps 44 wszystko to poszło by się j***ć

St...........on

2021-01-28, 16:12
Kepeszek napisał/a:

W takiej sytuacji sam byś śpiewał świńskim kwikiem, a busiarz by wyszedł to byś nawet nie pierdnął i pewnie go jeszcze przeprosił. Także morda w cipe i pierdź se w fotel



Tak k***a a ty znasz go osobiście i wiesz co by zrobił gimbusie, myślisz że wszyscy takie p*zdy jak ty? U mnie strach objawia się agresją, pierwotne instynkty walcz lub uciekaj. Poza tym ta p*zda drze mordę ała a pewnie nawet się nie poobijał. j***ne wychuchane przez rodziców ścierwojady, nawet raz pewnie kolana nie zdarł.

jjjkkkfff

2021-01-28, 16:26
:roll:
A ch*j tam z waszymi wszystkich silnymI psychikami.
Idę o zakład że w ciągu maks pół roku ten dialog zostanie wykorzystany w Blok Ekipie. :mrgreen:

ElektrycznyMordulec

2021-01-28, 16:36
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.



W trzecim zginiesz marnie jak gówno sarnie.

:-)

panzerschokolade

2021-01-28, 17:51
Tirolot się wystraszył, bo smacznie spał a ch*j z busa przerwał mu drzemkę :mrgreen:

Ko...........ah

2021-01-28, 17:54
no i?

mazga50

2021-01-28, 18:14
Syn_Milionera napisał/a:

"Ty k***o j***na ty!"
Najpierw beczał jak małe dziecko, a później wielki kozak. Jak chcesz poznać czyjąś prawdziwą naturę to go wystrasz...



Też byś beczał, jakby cię jakiś ch*j w busie obudził w ten sposób...

djpyza

2021-01-28, 19:30
rastaban napisał/a:

Chciałbym ciebie zobaczyć w tej sytuacji



ty go nie zobaczysz bo pewnie popie**ala komunikacją miejską xd

Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.



wstawaj zesrałeś się ..

qwerq221

2021-01-28, 20:15
j***na ciota pie**olona

pacman_shazzam

2021-01-28, 20:34
Syn_Milionera napisał/a:

"Ty k***o j***na ty!"
Najpierw beczał jak małe dziecko, a później wielki kozak. Jak chcesz poznać czyjąś prawdziwą naturę to go wystrasz...



jakbyś myślał, że ostatnie chwile swojego życia spędzasz wpie**alając się w krzaki, to też pewnie płakałbyś jak dziewczynka, której odebrało się lalę xD każdy jest kozakiem przez neta :roll: