18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

notak

2021-09-03, 19:54
myślałem że Kamis to Polska firma, ale widzę że jakiś kornik ją wpie**olił

Demoty

2021-09-03, 20:32
Przecież oni zatruli się muchomorami sromotnikowymi a nie czerwonymi... Jak coś robisz to rób dobrze jak zostałeś nauczony ;)

Figlarz_

2021-09-03, 20:38
grigori985 napisał/a:

odjebaj się mem z neta nie ja tworzyłem ale chyba komuś bardziej chodziło o przekaz sytuacji jaka miała miejsce swoją drogą jak dla mnie to czysta selekcja naturalna mieli siedzieć na p*zdach w ośrodku popatrz jaka szybka reakcja znając życie ty byś leżał na jakimś korytarzu i zdychał i jeszcze by ci wj***li ze zdechłeś na koronawirusa



Easy, ja nie piłem personalnie do ciebie, bo podejrzewałem, ze to nie twoja sprawka, a obrazek znalazłeś w necie. Musiałbym cię mieć za sporych rozmiarów p*zde, by cię o to podejrzewać.



:mrgreen:

Liton

2021-09-03, 21:17
grigori985 napisał/a:

jesteś na sadolu czy kółku różańcowym



Po prostu w ten konkretnej sytuacji im współczuję. Wiem, że to Sadistic i każdy próbuje udawać kozaka, ale jestem za stary by robić z siebie durnia.

Insaner napisał/a:

A mi jakoś nie szkoda. Jeśli te o(...) ydent deportować.



Mówię - dzieciaków mi szkoda, bo zginęły za głupotę rodziców. I tyle. Nic ponadto.

Ks...........aw

2021-09-04, 09:08
No i wpuścili typków bez papierów do naszego pięknego kraju. Mam nadzieję, że prędzej czy później jeden z drugim odwdzięczy nam się pięknie w postaci eksplozji

Szysia2008

2021-09-04, 09:47
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Ty k***a zjebie genetyczny pewnie wstawiajac to ledwo ci kłaki na jajkach wyrastają i życzę ci ku*asie dzieci i wielu odwiedzin w szpitalu...



Wstań z krzesła i zobacz czy się nie zesrałeś. Po co wchodzisz na sadola? Dzieci są z innej gliny robione? Nie umierają? Nie mają wad ani wypadków? Jak chcesz popłakać nad losem gówniaków to się przenieś na jaką zrzutkę albo mamy mamom.

grigori985

2021-09-04, 10:05
Liton napisał/a:

Po prostu w ten konkretnej sytuacji im współczuję. Wiem, że to Sadistic i każdy próbuje udawać kozaka, ale jestem za stary by robić z siebie durnia.
Mówię - dzieciaków mi szkoda, bo zginęły za głupotę rodziców. I tyle. Nic ponadto.



to po ch*j tu siedzisz ??


pankruk

2021-09-04, 17:39
Na moje to służby specjalne celowo nakarmiły ich tymi grzybami żeby wywołać skandal i narobić szumu.

Liton

2021-09-04, 18:53
grigori985 napisał/a:

to po ch*j tu siedzisz ??



Bo cię k***a kocham i pożądam. Nie ukrywajmy już dłużej naszej miłości przed światem.

peju

2021-09-04, 23:47
Insaner napisał/a:

a mimo to były na tyle głupie aby uwaga: wyjść do lasu, nazbierać grzybów których najprawdopodobniej nie znają i... nakarmić nimi swoje dzieci.


tyle co się napodróżowałem na świecie po różnych kontynentach tak nigdy, ale to nigdy nie tykałem niczego czego nie znałem. żadnej muchy, pająka, kwiatka itp. Zawsze takie rzeczy wpierw konsultowało się z lokalnym przewodnikiem. Myślałem, że te czasy w których na sobie testowało się co nowego na danym regionie jest jadalne a co trujące, już dawno minęły. Ale jednak nie...
A poza tym coś mi tu pachnie chęcią pozbycia się gówniaków gdy już dostali się do UE.

Krysteeek

2021-09-08, 00:29
Zawiodłem się. Tylko dwa komentarze NA SADOLU edukowanych ludzi, którzy kumają bazę i wiedzą, że ten grzybek nie jest śmiertelny, a zasuszony jest wart dużo...