18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nattttsjel

2021-09-03, 12:27
Czy wam też się wydaje, że oni na tej granicy sami specjalnie trują własne dzieci i starszych?

Cryo

2021-09-03, 12:29
Wreszcie coś zabawnego w czarnym humorze

Ciekawy_Zycia

2021-09-03, 13:05
Ty k***a zjebie genetyczny pewnie wstawiajac to ledwo ci kłaki na jajkach wyrastają i życzę ci ku*asie dzieci i wielu odwiedzin w szpitalu...

grigori985

2021-09-03, 13:14
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Ty k***a zjebie genetyczny pewnie wstawiajac to ledwo ci kłaki na jajkach wyrastają i życzę ci ku*asie dzieci i wielu odwiedzin w szpitalu...



strach robić sobie dziecko jak widzisz takich niedoj***nych jak ty w internecie wolał bym ch*ja wsadzić w blender niż zalać formę

Garnki_za_zeta

2021-09-03, 13:23
wojtek95do napisał/a:

Miło poczytać kogoś kto się zna na rzeczy
Na studiach mieliśmy zajęcia z mykologii. Facet przyniósł słoiczek z muchomorami w zalewie octowej. Odpowiednio przygotowane są zjadliwe. Polecam
Dawka czyni truciznę. Zeżryj kilo soli. Też pie**olniesz



No właśnie w tym rzecz. Tyle, że z muchomorami to jednak można łatwiej przesadzić, bo przez normalny smak człowiek będzie w stanie to zjeść. Soli i tak nie wciągniesz w ten sposób, ale za dużo grzybów już tak.

Insaner

2021-09-03, 13:49
Liton napisał/a:

Jakby się obsrali po pachy - uznałbym to za zabawne. A tutaj dwa trupy dzieci w kostnicy, więc ch*j autorowi grafiki w dupę.



A mi jakoś nie szkoda. Jeśli te osoby zostały ulokowane w ośrodku dla uchodźców w którym dostawali minimum 3 posiłki dziennie (i część osób, która miała z takimi ośrodkami styczność potwierdzała, że tam się nie robi żarcia jak w szpitalach tylko jest to dobre zróżnicowane jedzenie dostosowane nawet pod region / religię) a mimo to były na tyle głupie aby uwaga: wyjść do lasu, nazbierać grzybów których najprawdopodobniej nie znają i... nakarmić nimi swoje dzieci(!) to mogę tylko tyle stwierdzić - popie**oleni ludzie. To tak jakbyście swoje dzieci zabrali do jakiegoś nowego miejsca, nazrywali dziwnie wyglądających kolorowych owoców i w ciemno dali do spróbowania swoim dzieciom żeby sprawdziły czy przypadkiem nie są trujące. Każde ich kolejne pokolenie byłoby takie samo, więc żadna strata. Nie rozumiem tego użalania się, gdyby to byli Polacy to rodzice już by siedzieli za nieumyślne spowodowanie śmierci a tutaj wszyscy lamentują nad ich losem. Powinno się osoby odpowiedzialne za ten incydent deportować.

grigori985

2021-09-03, 13:53
Insaner napisał/a:

A mi jakoś nie szkoda. Jeśli te osoby zostały ulokowane w ośrodku dla uchodźców w którym dostawali minimum 3 posiłki dziennie (i część osób, która miała z takimi ośrodkami styczność potwierdzała, że tam się nie robi żarcia jak w szpitalach tylko jest to dobre zróżnicowane jedzenie dostosowane nawet pod region / religię) a mimo to były na tyle głupie aby uwaga: wyjść do lasu, nazbierać grzybów których najprawdopodobniej nie znają i... nakarmić nimi swoje dzieci(!) to mogę tylko tyle stwierdzić - popie**oleni ludzie. To tak jakbyście swoje dzieci zabrali do jakiegoś nowego miejsca, nazrywali dziwnie wyglądających kolorowych owoców i w ciemno dali do spróbowania swoim dzieciom żeby sprawdziły czy przypadkiem nie są trujące. Każde ich kolejne pokolenie byłoby takie samo, więc żadna strata. Nie rozumiem tego użalania się, gdyby to byli Polacy to rodzice już by siedzieli za nieumyślne spowodowanie śmierci a tutaj wszyscy lamentują nad ich losem. Powinno się osoby odpowiedzialne za ten incydent deportować.




mocne piwo leci

Janusz_k

2021-09-03, 14:13
Nattttsjel napisał/a:

Czy wam też się wydaje, że oni na tej granicy sami specjalnie trują własne dzieci i starszych?


To nie ci z granicy, tylko Afgańczycy co ich zabrali z ich kraju, są w ośrodku dla uchodźców i wpadli na 'genialny' pomysł nażarcia się grzybków o których nie mają bladego pojęcia :(


Jokerd

2021-09-03, 15:57
Garnki_za_zeta napisał/a:

Oczywiście, że zabija. Zjedz wiadro, to się przekonasz.



Ale takie z plastiku czy metalowe?

;-)

marcino_zly

2021-09-03, 16:15
hehe dobre choć lepsze byłoby KANIS

swoją drogą czerwone muchomory są bardzo smaczne jak i na surowo tak i podsuszone.
Polecam również wodę z kielicha muchomora.
Pozdrawiam.


Figlarz_

2021-09-03, 16:16
Ktoś chciał być śmieszny, a tylko wyszedł na debila, który nie potrafi w googlach wpisać „muchomor sromotnikowy”. A myślałem, ze bachory już w szkole… :roll:

baronturbina

2021-09-03, 16:56
Dziwicie się ? Szmatoglowi na pustyni grzyba nie widzieli w życiu.

grigori985

2021-09-03, 17:19
Figlarz_ napisał/a:

Ktoś chciał być śmieszny, a tylko wyszedł na debila, który nie potrafi w googlach wpisać „muchomor sromotnikowy”. A myślałem, ze bachory już w szkole…



odjebaj się mem z neta nie ja tworzyłem ale chyba komuś bardziej chodziło o przekaz sytuacji jaka miała miejsce swoją drogą jak dla mnie to czysta selekcja naturalna mieli siedzieć na p*zdach w ośrodku popatrz jaka szybka reakcja znając życie ty byś leżał na jakimś korytarzu i zdychał i jeszcze by ci wj***li ze zdechłeś na koronawirusa

Eknen

2021-09-03, 18:32


Insaner napisał/a:

były na tyle głupie aby uwaga: wyjść do lasu, nazbierać grzybów których najprawdopodobniej nie znają i... nakarmić nimi swoje dziec



Jakby cię teraz teleportowali na przedmieścia Sydney , to byś zdechł w trzy dni.

luxpiotr

2021-09-03, 18:42
Szamani kiedyś wpieprzali czerwone muchomory, żeby wywołać "wizje".