18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś musiało wkurwić Agnieszke

manupit • 2013-02-11, 12:07
3 szybkie odpowiedzi

kufel01

2013-02-12, 20:55
Generalnie ten krótki artykuł wiele tłumaczy:

"Znamy już chyba powód dziwnej konferencji w wykonaniu Polek. Na meczu kibice zachowywali się skandalicznie.

Polskie tenisistki udanie rozpoczęły rywalizację w Pucharze Federacji. W meczu Grupy I Strefy Euroafrykańskiej siostry Radwańskiej wygrały z Izraelkami 2:1. Wszystkich jednak zastanawiało ich zachowanie na pomeczowej konferencji prasowej. Tam nasze tenisistki udzielały krótkich odpowiedzi i ewidentnie były obrażone.

Długo nie znaliśmy przyczyn ich zachowania. Wczoraj jednak pojawiły się informacje, że to był ich protest wobec tego, co działo się na trybunach. Izraelscy kibice niemal cały deblowy pojedynek zachowywali się skandalicznie!

Na kort często leciały papierowe samolociki. W dodatku regularnie krzyczeli. To jednak nie był koniec prowokacji. Z trybun leciały bowiem obraźliwe hasła, co wyciekło dopiero teraz. Fani krzyczeli:

"Katolickie suki"

A resztę macie tutaj :
http://www.sportfan.pl/artykul/dlatego-isia-byla-wsciekla-nazwali-ja-w-izraelu-katolicka-su-40544

:jezdziec:

SalvaCzoko

2013-02-12, 20:59
I jak tu nie chcieć wybić tych kozojebców?

bloodwar

2013-02-12, 21:03
Żydzi to tacy mili i sympatyczni ludzie, jestem pewien że na naszej ziemi wobec żydowskiej tenisistki polscy kibole zachowywali by się jak zwierzęta! :-)

Nathaniel_Demerest

2013-02-12, 21:19
@Bloodwar Kibice tenisu, a kibice piłki nożnej to w ogóle inny wymiar. Więc daruj sobie te pie**olenie, bo tylko się kompromitujesz.
Żydziaki są miłe i potulne tylko wtedy kiedy mają w tym interes. Ogólnie to wszystkich mieszkańców Ziemi, razem z tobą goju i lewactwem uważają za zwierzęta, ich sługów i inne świzdu gwizdu.

Skąd to wiem?
Wystarcza sięgnąć do ich księgi (którą nie łatwo dostać), poczytać artykuły, książki i felietony z historii. A w sekundzie zrozumiecie, że Ci ludzie zostali tak wychowani od dziecka. Tam gdzie dla was były morały o uczciwości, dobru, tam u nich była mowa o władzy nad innymi narodami, nad "okradaniem" (oni uważają że "Bóg" dał im całą Ziemie, razem z jej mieszkańcami, więc odbierają swoje - oczywiście nie bezpośrednio, gdyż są tchórzami).

Taka ich natura, pamiętajcie o tym. Oczywiście są wyjątki, lecz są w ich społecznościach likwidowane, niczym w naszych bandyci i złodzieje.

bloodwar

2013-02-12, 21:19
Jest jeden mały problem - ja jestem Żydem. I cała Twoja wypowiedź o gojach i lewactwie się sypie jak domek z kart...

Nathaniel_Demerest

2013-02-12, 21:26
bloodwar napisał/a:

Jest jeden mały problem - ja jestem Żydem. I cała Twoja wypowiedź o gojach i lewactwie się sypie jak domek z kart...



"Polski" żyd, przyznający że jest żydem (specjalnie z małej). Coś trudno mi w to uwierzyć.

Ale skoro jesteś żydziątkem, to powiedz mi, czemu jesteś tu w Polsce, wśród ludzi których Twój naród nienawidzi, obarcza za zbrodnie wojenne IIWŚ - zwłaszcza te niemieckie?

Hannibal_PL

2013-02-12, 21:42
Hm. Drugi holocaust na kiedy jest zaplanowany? Chcę wieżyczkę!

A tak serio. ch*ja teraz żydom zrobicie. j***ne ciapate pejsy mają jedną z większych armii + ładunki nuklearne.
Ot takie pie**olenie polaczków.

Macary

2013-02-12, 23:05
@ Bloodwar

Jak jesteś żydem to wytłumacz nam zachowanie twoich współbratymców.

Piterek_19

2013-02-13, 10:26
Jakiś czas temu ktoś wrzucił siostry Radwańskie, które nie były zbyt rozmowne na konferencji, a o to dlaczego :

sandal007

2013-02-14, 13:43
Napisalem do naszej ambasady w Izraelu , czypanstwo Polskie ma zamiar zajac jakies stanowisko odnosnie zaistnialej sytuacji nameczach siostr Radwanskich.
Oto odp.:



"Witam serdecznie,

Zgodnie z naszą wiedzą, teksty w polskich mediach (głównie społecznościowych) nt. incydentu na meczu z udziałem sióstr Radwańskich nie były oparte na potwierdzonych informacjach. Pracownicy ambasady nie byli zaproszeni na turniej, więc nie wiemy, jak dokładnie wyglądała atmosfera na meczach. Jak Pan wie, ani zawodniczki, ani ich trener nie wnieśli zastrzeżeń dot. zachowania kibiców izraelskich w Ejlacie. Trudno zatem, aby - jak Pan pisze - państwo Polskie, zajmowało w takich okolicznościach stanowisko. Dotarliśmy do jednego z głównych organizatorów turnieju. Był on obecny na meczu, o którym piszą polskie media. Zapewnił, ze opisywane zdarzenia NIE ZOSTAŁY przez niego oraz innych organizatorów zaobserwowane. Dodał, ze trener sióstr Radwańskich i one same nie zgłaszały żadnych zastrzeżeń wobec izraelskich fanów - choć mogliby to zrobić, bowiem po meczu odbyło się spotkanie z organizatorami i sędziami (zapewniono nas, że jest to standardowa procedura po każdym meczu). Podobne opinie wyrazili niezależni obserwatorzy brazylijscy i niemieccy, którzy byli obecni na meczu. Dostępne są nagrania wszystkich rozgrywek (kanał 5 izraelskiej telewizji może je Panu udostępnić). Jeśli jednak jakiś fan zachował się w sposób opisywany w polskich mediach, a nasze zawodniczki lub ich zespół to słyszeli, właściwą instytucją, która powinna udzielić Panu informacji o zajściu to Polski Związek Tenisowy, do którego powinna wpłynąć ich skarga. Jednocześnie mogę dodać, że w mediach izraelskich nie ma śladu informacji na ten temat - gazety opisały jedynie przebieg meczu. Jedynie portal internetowy "Ynet" zamieścił komentarz dot. "niecodziennej" konferencji prasowej sióstr Radwańskich.

Z poważaniem,

Jacek Olejnik
I sekretarz

Embassy of the Republic of Poland in Tel Aviv
16 Soutine St. Tel Aviv-Yafo
Phone: +972 3 725 31 44
Website: www.telaviv.mfa.gov.pl
Facebook: "Polish Embassy Tel-Aviv"
Twitter: @PLinIsrael"

rafic100

2013-03-27, 12:02
Tak dla jasności . Jak ja zydostwo zwyzywało od katolickich dz**ek to nie chciała ze śmierdzielami gadać . I tyle k***a w temacie