18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś musiało wkurwić Agnieszke

manupit • 2013-02-11, 12:07
3 szybkie odpowiedzi

zulugula

2013-02-11, 14:40
Agnieszka chyba ma ciote :)

FrasQs

2013-02-11, 14:48
Wujek Adolf byłby dumny,teraz tylko wybudować piece i.... ahh k***a sie rozmarzyłem.. :(

yoshi88-88

2013-02-11, 15:09
dzięki za występ na olimpiadzie Aga ! Ten finał był cudowny ! :krejzi:

Prescot

2013-02-11, 15:38
jestem żydem chce pjeniundze twoje

Sl...........nx

2013-02-11, 15:45
Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że muszą się trafić ludzie narzekający na nią, bez względu na okoliczności.
Brutalna prawda jest taka, że Radwańska osiągnęła olbrzymi sukces w sporcie, dzięki ciężkiej pracy, ale także dzięki inteligencji na korcie. I wiele ludzi może jej zaledwie buty czyścić.
To co napiszę pewnie zabrzmi dla was jak jakaś fantastyka, ale prawda jest taka, że tenis jest niesłychanie popularnym sportem na całym globie. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie traktuje się tę dyscyplinę jako coś egzotycznego.
Nie było i nie ma lepszej promocji dla naszego kraju, niż Agnieszka Radwańska. Przy okazji każdego spotkania, jakie musi odbyć w dowolnym turnieju, wyświetla się na początku, podczas rozgrzewki plansza, na której informują nas, ile ma lat, ile mierzy, ile waży, co wygrała w karierze, co wygrała w tym roku, kogo pokonała w danym turnieju i wreszcie najważniejsze, gdzie zamieszkuje. A w tej rubryce ma napisane: Cracov - Poland.
I teraz jak działa logika przeciętnego zjadacza chleba w krajach znacznie bogatszych od naszego:
"Radwańska to niezły sportowiec, jest przecież czwarta na świecie. Ma kupę hajsu. Sportowcy zamieszkują sobie fajne miejsca, takie jak np. Monte Carlo. Stać ich. A ona sobie mieszka w jakimś Krakowie. Gdzie to jest? Muszę sprawdzić. Może się tam wybiorę w trakcie któregoś z urlopów, jakie mam w roku?".
Tak to działa. I mimo, że Kraków jest atrakcyjny dla przyjezdnych i znany na świecie, mimo, że biura podróży mają ofertę wycieczek do Krakowa i promują takie formy spędzania urlopu, to nazwisko Radwańskiej oddziałuje na klientów jeszcze bardziej. To jest nasza bezpłatna promocja. I powinniśmy na nią dmuchać i chuchać.
Ale nie, trzeba zaszczuć, zgnoić. Bo ktoś osiągnął sukces.
Jak miała się Radwańska zachować w stosunku do pejsatych, skoro tak ją potraktowali jakiś czas temu? Ma przepraszać, że żyje? Czy każdy Polak ma już łazić z głową pochyloną do ziemi? Co się k***a stało z naszą dumą narodową, że musimy się przed każdym płaszczyć, wedle waszej dziwnej, pokrętnej logiki?
Niech sobie chodzi z zadartym nosem. Zasłużyła na to. Uczciwie zapracowała. I sądzę, że waszymi docinkami specjalnie się nie przejmuje.

kolumbiako

2013-02-11, 15:59
Dobrze slonx mowi, prawda jest taka ze ci wszyscy hejterzy to zidiociale gnojki i tyle. Brak im poprawnego rozumowania.

PanAndrzej

2013-02-11, 16:18
Zawistne ch*je teraz po niej jeździcie ale zwróćcie uwagę że nie jest to jej standardowe zachowanie i nie robi tak w każdym wywiadzie czy konferencji "bo tak". Wk***ili kibice ją to olała redaktorów, oko za oko. Co, miała udawać że wszystko było okej? Bardzo dobrze zrobiła.

mazurpl

2013-02-11, 16:48
Takim starym krakowskim skrótem to podsumuję: JŻS.

bwg92

2013-02-11, 17:11
"@up. Dokładnie, klaskali jej przy podwójnych błędach serwisowych, krzycząc 'one more time'. Oglądałem mecz, momentami zachowanie kibiców było skandaliczne. A najgorsze jest to, że przyjedzie taki j***ny żyd do Polski, to tylko krzywo spojrzysz i już gadka o antysemityzmie gotowa. Za to sk***iele mogą obrażać kogo chcą i nikt nic im nie zrobi. Hitler wiedział co to za pasożytniczy i poj***ny naród, szkoda, że nie wybił ich wszystkich"

tylko, ze oprocz zydow, wybijal tez polakow. nie zapomnij :|.

Patrysio

2013-02-11, 18:00
A mogla grac w cs :D

andrzej.andrzej

2013-02-12, 01:48
Głupia pipa:) Nadąsana prosto z krzyża :) A teksty o Żydach są żenujące. Centurionie, ten portal kiedyś był bardzo neutralny. Zróbcie coś z tym!!!!

Ch...........on

2013-02-12, 12:29
Slonx napisał/a:

Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że muszą się trafić ludzie narzekający na nią, bez względu na okoliczności.
Brutalna prawda jest taka, że Radwańska osiągnęła olbrzymi sukces w sporcie, dzięki ciężkiej pracy, ale także dzięki inteligencji na korcie. I wiele ludzi może jej zaledwie buty czyścić.
To co napiszę pewnie zabrzmi dla was jak jakaś fantastyka, ale prawda jest taka, że tenis jest niesłychanie popularnym sportem na całym globie. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie traktuje się tę dyscyplinę jako coś egzotycznego.
Nie było i nie ma lepszej promocji dla naszego kraju, niż Agnieszka Radwańska. Przy okazji każdego spotkania, jakie musi odbyć w dowolnym turnieju, wyświetla się na początku, podczas rozgrzewki plansza, na której informują nas, ile ma lat, ile mierzy, ile waży, co wygrała w karierze, co wygrała w tym roku, kogo pokonała w danym turnieju i wreszcie najważniejsze, gdzie zamieszkuje. A w tej rubryce ma napisane: Cracov - Poland.
I teraz jak działa logika przeciętnego zjadacza chleba w krajach znacznie bogatszych od naszego:
"Radwańska to niezły sportowiec, jest przecież czwarta na świecie. Ma kupę hajsu. Sportowcy zamieszkują sobie fajne miejsca, takie jak np. Monte Carlo. Stać ich. A ona sobie mieszka w jakimś Krakowie. Gdzie to jest? Muszę sprawdzić. Może się tam wybiorę w trakcie któregoś z urlopów, jakie mam w roku?".
Tak to działa. I mimo, że Kraków jest atrakcyjny dla przyjezdnych i znany na świecie, mimo, że biura podróży mają ofertę wycieczek do Krakowa i promują takie formy spędzania urlopu, to nazwisko Radwańskiej oddziałuje na klientów jeszcze bardziej. To jest nasza bezpłatna promocja. I powinniśmy na nią dmuchać i chuchać.
Ale nie, trzeba zaszczuć, zgnoić. Bo ktoś osiągnął sukces.
Jak miała się Radwańska zachować w stosunku do pejsatych, skoro tak ją potraktowali jakiś czas temu? Ma przepraszać, że żyje? Czy każdy Polak ma już łazić z głową pochyloną do ziemi? Co się k***a stało z naszą dumą narodową, że musimy się przed każdym płaszczyć, wedle waszej dziwnej, pokrętnej logiki?
Niech sobie chodzi z zadartym nosem. Zasłużyła na to. Uczciwie zapracowała. I sądzę, że waszymi docinkami specjalnie się nie przejmuje.



Po pierwsze, duma to coś innego niż pycha (bo Pani Radwańska jest pyszna [nie to że smaczna :) ])

Po drugie, trzepie grubą kasę, a więc powinna siedzieć na konferencji aż jej pozwolą wyjść

Po trzecie, tenis nie jest u nas egzotyczny, ale nie każdy może sobie pozwolić aby uprawiać ten sport. Samo wynajęcie trenera kosztuje dużo jak na nasze realia, a do tego dochodzi osprzęt (rakieta, buty itp.)

Po czwarte, Radwańska nie jest jedyną i najlepszą reklamą naszego kraju (pisząc tak utwierdzasz mnie w przekonaniu, że twoje zainteresowania są monotematyczne)

P.S. Z życia wiem, że jak ktoś drastycznie zwiększy swój status społeczny (np. zarobki 1200 na 5000 zł na miesiąc) to myśli, że już złapał Boga za nogi. Natomiast jak ktoś całe życie ma kasę to przypływ jeszcze większej gotówki nie jest w stanie mocno zmienić myślenia tego człowieka.

Zapomniałem dopisać... ŻYDZI DO GAZU

FrasQs

2013-02-12, 13:45
@andrzej.andrzej Nie podoba ci sie tutaj? Nikt cie nie trzyma,załóż konto na pudelku albo kwejku tam cie zrozumieją ;)