18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś... jakby salceson w tym był?

~Beny • 2015-10-30, 21:58
Opis bez opisu, opisujący opisowość opisowości opisanego opisu.



spoiler

~Beny

2015-10-31, 00:08
PanBukTwój napisał/a:

W kulki gram i wielką sensację robią.



Od "kulek", to się proszę odpitolić. ;)

krzyks napisał/a:

refleks świetlny to jest, albo..... Nibiru :lol:



W opisie ze strony, na której to znalazłam też była o tym wzmianka. I o planecie X.
Krzyks, myśl! Wiem, że potrafisz. Zdolny chłopak jesteś :->

W.S.N.R. napisał/a:

Zawsze chciałem to powiedzieć, ale jakoś wszyscy mnie ubiegali. To niewątpliwie jest, proszę państwa, okoń.

A na serio - stawiam na złudzenie optyczne zwane fatamorganą, tylko gdzieś wyżej, w związku z jakimiś zaburzeniami temperatur w warstwach atmosfery. Może to jeden z efektów el nino?



Tyś sam jak ten okoń ;)
A na serio, zawsze myślałam, że El Niño ma raczej coś wspólnego z burzą i wiatrem ;)

mateusos napisał/a:

Jak to jest prawdziwe to mamy wszyscy przej***ne :shock:



Wiem, NASA kłamie tak jak wszyscy :-?

KlinikaAborcyjna napisał/a:

Wiedziałem k***a, wiedziałem że mamy dwa księżyce.



Gwiezdne Wojny? :wtf:

j.b.n napisał/a:

Mieszkam w górach i często (jakoś raz na kwartał) widuję podobne zjawisko. U mnie wygląda to nieraz dużo ciekawiej, bo bywa, że Słońce znika za masywem górskim ale wciąż widoczne jest halo. No właśnie: "halo". Są różne zjawiska pod tą samą nazwą. To, co ja zazwyczaj widzę, to ćwiartka tzw. "łuku stycznego". Wygląda to tak, jakby w chmurach zaświeciło drugie słońce. Świeci niesamowicie mocno, jednak czuć wyraźną różnicę: gdy zwróci się twarz do Słońca, czuć ciepło w postaci promieniowania. Światło z "halo" jest równie intensywne, ale jest zimne.
Troszkę więcej można poczytać tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Halo_(zjawisko_optyczne) .
Jest to ułamek wiedzy o całym zjawisku, jednak pomaga utrzymać zwieracze, widząc "UFO" i zasnąć wieczorem gez lęków.



Patrz, całe życie mieszkałam w górach a słyszałam tylko o 'widmie brockenu'.
Dzięki za ciekawostkę ;)

olives napisał/a:

Jeste ekspetem gwiazda betlejemska



Myślisz, że jednak to prawda? I on jednak istniał? :shock:

Pielun

2015-10-31, 00:48
nie wiem i nie chcę wiedzieć, nie jest to mi do niczego potrzebne, dlatego ignoruję ten temat jak i komentarze pod nim.

crossdressphyxia

2015-10-31, 10:34
Pielun napisał/a:

nie wiem i nie chcę wiedzieć, nie jest to mi do niczego potrzebne, dlatego ignoruję ten temat jak i komentarze pod nim.




To po ch*j się wypowiadasz? Obyś bana dostał za komentarz ch*ja wnoszący do tematu.

James.B

2015-10-31, 12:52
na moje oko to szatan
dziękuje dobranoc, dobranoc

kokos_123

2015-10-31, 19:03
Jeśli chodzi o ten świecący okrągły obiekt, jest to po prostu SŁOŃCE

:ciasteczkowy:

To co w tym filmiku jest takiego niesłychanego, jest ta święcąca chmura ( co zostało już wyżej wyjaśnione ) :roll:

tomity

2015-10-31, 23:36
myślałem za ona istnieje naprawdę a to jednak legenda chowajmy się......nadchodzi

fdM

2015-11-02, 00:40
Genki Dama, pozdrawiam!