18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla wielbicieli psów -kulinaria

Polnischefuhrer • 2014-01-09, 20:26
Polacy lubią merdające ogonami czworonogi. „Lubią” w tym przypadku rozumiem jako opiekę, wychowanie, zabawę, przywiązanie i towarzystwo psiaków. Każdy słyszał, że restauracje chińskie robią z nich kurczaka w 5 smakach, a tureckie kebaba z mięsem wołowym w chlebie pita. Jak się okazało nasi współbratymcy wcale nie są gorsi i też znają różne sposoby na bardziej zróżnicowane „lubienie” tych futrzanych zwierzaków w celu polepszenia zdrowia -i wcale nie chodzi tu o dogoterapię.

Psi smalec -”lekarstwo” na reumatyzm, grypę, choroby wieku dziecięcego, płuc i bóle nóg -gówno prawda -jego leczniczych właściwości nie potwierdza medycyna ani żadna inna tłuszczowa nauka, ale znajdują się idioci, którzy się nim smarują, albo wrzucają te resztki psa na patelnie żeby jajecznice usmażyć.

Sposoby na znalezienie psa-ochotnika do takiej operacji:
-na schronisko: przygarniamy biedne pieski, tuczymy i przerabiamy na smalec.
-na hodowle: hodujemy bernardyny, ale część z nich karmimy lepiej i przerabiamy na smalec.
-na przygarnę pieska: szukamy ogłoszeń „oddam psa w dobre ręce”, bierzemy go i przerabiamy na smalec.
-na polaczka: podpieprzamy psa sąsiadom i przerabiamy na smalec.
-na hycla: łapiemy psy hasające po ulicach i przerabiamy na smalec.
(każdy z tych sposobów jest praktykowany w Polsce)

Psiaki nie giną szybką śmiercią. Najpierw są obtłukiwane na śmierć drewnianym kołkiem, bo jakiś debil wymyślił, że smalec wtedy lepiej “leczy”. Można też je zabić polewając wodą, po czym rażąc prądem. Tylko amatorzy podrzynają gardła.

Tłuczenie kijem jest też praktykowane wśród chińczyków, ale im nasi smalcowi bracia do stóp nie dosięgają. Jak przyrządzić psią potrawkę?

Oto chiński sposób:

Trzymiesięcznego szczeniaka tłuką kijem aby zmiękczyć jego mięso. Podobno po paru uderzeniach przestaje piszczeć.

Następnie obdzierają go ze skóry, usuwają sierść.

Patroszą. Usuwają wnętrzności.


Rozwieszają do suszenia.

Kroją na kawałki i przygotowują potrawkę.


Bon Appétit


Niektórych może szokować ten chiński zwyczaj, lecz u nas wpieprza się wołowinę, co w Indiach byłoby porównywalne z czczeniem szatana. Co kraj to obyczaj ,więc nie mówcie, że jedne zwierzaki są be, a inne są spoko.

legła

2014-01-09, 23:35
Słyszałem, że jak tlucze się chińczyków kijem, to po jakimś czasie też przestają piszczek

ryb3czek

2014-01-09, 23:35
Ubuj rytualny..a ten smalec naprawdę pomaga, potwierdzone info :jezdziec:

lizardhino

2014-01-09, 23:36
mięso jak mięso, jęsli smaczne i dobrze przyrządzone to chętnie bym pojadł

DmNQ

2014-01-09, 23:36
Polnischefuhrer napisał/a:

jesteś pedałem czy jak ?



to podobno o twoje zdjęcie się prześcigają w sklepach rowerowych, prosząc o zgodę na dokładanie go do instrukcji składania pedałów.

maciejosw

2014-01-09, 23:36
DmNQ napisał/a:

ch*j Ci do dupy za ten materiał.



oj nie obiecuj :lol: :ok***a:

ReniferPL

2014-01-09, 23:36
Część z was mówi, że taki psiak nie różni się od krowy, kury itd.. no okej, ale z drugiej strony, nigdy nie widziałem krowy, świni, drobiu, który w dość swoisty sposób przywiązuje się do człowieka. Psy traktują człowieka jak swoje "stado", z którym koegzystują na co dzień - przynajmniej w naszej cywilizacji. Dlatego nie akceptuję żarcia psów. Szczególnie maltretowanie ich (tak samo jak każdego innego zwierza) na żywca jest moim zdaniem skrajnym debilizmem.

Peciak

2014-01-09, 23:38
co to za pie**olenie? A jak zabijają krowę czy innego prosiaka do Waszych hamburgerów to już spoko? Skoro tak robią to znaczy, że faktycznie lepsze jest potem żarcie. Ja tam uważam, że kulinarnie trzeba spróbować wszystkiego i nigdy się nie wzbraniam przed zjedzeniem czegoś nowego lub wydawać by się mogło obrzydliwego.

Mój kumpel był na wakacjach w Chinach gdzie w jednej z restauracji, gdzie zamówienie wykonuje się na oczach klienta, kucharz przyprowadził żywą małpę po czym odciął jej głowę, poczekał aż ścieknie krew, oskalpował ją, wydobył mózg i podał na talerzu. Nic nadzwyczajnego, ponoć smak przypomina włóknistego kalafiora.

bgr666

2014-01-09, 23:39
wypie**alaj z tym, ciapaka mozna tak meczyc, a nie psa.

Kasparo

2014-01-09, 23:44
Oj narobiłeś mi apetytu :amused:

dhex

2014-01-09, 23:45
nie przenoscie.

zostawcie to tutaj jako przyklad tepoty w komentarzach :)

Tasiu

2014-01-09, 23:46
k***a mięso to mięso...

GrenAcid

2014-01-10, 00:09
Prawda jest taka ze wiekszosc z was gdyby wam nie powiedziec ze kotlet jest z psa to by wpie**alala jak swinia trufle i git bo miesko to miesko. Mnie przeszkadza ze te skosne ch*je na zywca je tluka, jak na mieso to szybka smierc bez bolu i tyle. Mam nadzieje ze kiedys dowiada ze smalec z azjaty leczy raka.....oj bedzie sie dzialo.


ps. Autorze kochany sam jestes debil bo wierzysz na slowo lekarza ktorzy sa jak dziennikarze....sprzedajne k***y, zapytaj mame tate jak to bylo kiedys z maslem, a oni ci opowiedza ze te pojeby w fartuchach wymyslily ze maslo jest nie zdrowe. Zacznij walczyc o poszanowanie dla rumianku bo przeciez gowno co leczy a zabijaja miliony biednych roslinek. Kretyn....

KubieN12

2014-01-10, 00:10
O nie k***a. Rozj***ne ciała 120 ludzi zniosę i z chęcią obejrzę ani piesków... lol
k***a co jest ze mną nie tak?

kudi88

2014-01-10, 00:23
Znam takich co jedli to mięso ale wyzwałem ich od pojebów.. I co k***a zrobicie z tym,że oni zabijają? Pisząc tak że szkoda itp. nic nie zrobicie czas założyć gang taki jak antypedofile w rosji i jechać ze szmatami co tak traktują zwierzęta na skóry lub żarcie! kto za?