18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla prawdziwych sadystów :)

telewizor14 • 2011-05-08, 15:17
...Ojciec powiedział tak. Przebiegli razem maraton. Po jakimś czasie syn znów zapytał swojego ojca: - Tato, chcesz przebiec ze mną maraton? Ojciec znów się zgodził i przebiegli razem kolejny maraton. Wkrótce znów syn zapytał swojego ojca: - Tato, chcesz pokonać ze mną "Ironman"? (Ironman - jest to najtrudniejszy na świecie triathlon - przepłynąć trzeba 4km, przejechać na rowerze 180km i przebiec 42km). Ojciec się zgodził. Historia wydaje się prosta, ale do czasu...



butlonosy

2011-05-08, 17:35
największy szacun... OUS.

dQrw10nYk0k5

2011-05-08, 17:56
Gość jest zajebistym rodzicem. Powinni to puszczać wszystkim patologicznym rodzinom 24/7, żeby k***a zrozumieli co to miłość i poświęcenie. Nie tylko chlanie i wypie**alanie maluchów przed blok.

casimus

2011-05-08, 18:00
Jeadong napisał/a:



To wycisz teraz dźwięk i zapie**ol sobie "system of a down" albo "let the bodies hit the floor" ciekaw jestem czy wtedy też będziesz miał łezki w oku :) .



Dopiero po Twoim komencie odtworzyłem z fonią.
Zawsze słucham swojej muzy i oglądam filmy.

Tu nie chodzi o muzykę, łza w oku była wywołana zwykłym ludzkim odruchem.
Jeśli takowe są Ci obce, to już przegrałeś życie.

rawpanic

2011-05-08, 18:32
Ja wlasnie cos podobnego widzialem 2 dni temu, mezczyzna jechal na rowerze i ciagnal wozek z invalida. Przejezdzali przy bazylice sw piotra, w Rzymie

bnq2

2011-05-08, 18:33
napił bym się z gościem wódki. pełen respekt.

nileppez

2011-05-08, 18:54
Chyba się wam portale pomyliły...

Psychiczny

2011-05-08, 19:21
Co do ojca , to nie mam słów , prze kozak , twardziel jakich mało
A do spinających się : jutro gimnazjum więc nie martwcie się , bedziecie mogli poszpanować w hip-hop ' owskich czapkach , długich portach i pokazywać jakie kozaki jesteście , a naprawdę ch*ja w życiu osiągniecie

BÃ...........³g

2011-05-08, 19:22
casimus napisał/a:

Jeśli takowe są Ci obce, to już przegrałeś życie.



Szlachetnie, nie zapędzajmy się jednak.
Tylu tu sadystów co by ludzi zabijali a zwierzątka ratowali, a wystarczy jeden filmik by odkopać całą waszą wrażliwość.
Jak dla mnie każdy te odruchy ma, tyle że lepiej je zachować dla siebie, niż obnosić się z tym w necie.

P.S jedyna łza zarezerwowana dla filmu, to śmierć Mufasy.

.:...........:.

2011-05-08, 19:24
Bóg napisał/a:

śmierć Mufasy



A któż to taki, bądź co to takiego?

PapierowyUmysł

2011-05-08, 21:04
jak czytam komentarze typu : spartański zwyczaj zrzucania takich w przepaść, rzygać się chce ! ;] doczytajcie pierw historie tego młodzieńca, dowiedzie sie zapewne że został on sparaliżowany po cieżki wypadku ;]

jezykosss

2011-05-08, 21:29
bylo dawno temu , ale podziw pozostaje nadal ;)

kyczmot

2011-05-08, 22:03
Bardzo stare ale browar sie należy