18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla prawdziwych sadystów :)

telewizor14 • 2011-05-08, 15:17
...Ojciec powiedział tak. Przebiegli razem maraton. Po jakimś czasie syn znów zapytał swojego ojca: - Tato, chcesz przebiec ze mną maraton? Ojciec znów się zgodził i przebiegli razem kolejny maraton. Wkrótce znów syn zapytał swojego ojca: - Tato, chcesz pokonać ze mną "Ironman"? (Ironman - jest to najtrudniejszy na świecie triathlon - przepłynąć trzeba 4km, przejechać na rowerze 180km i przebiec 42km). Ojciec się zgodził. Historia wydaje się prosta, ale do czasu...



casimus

2011-05-08, 15:31
I to jest właśnie, k***a prawdziwa miłość.
Choćby na mecie był ostatni, dla mnie jest, k***a WIELKIM wygranym.
Oglądałem ze łzą w oku.
Twardziel. Taki prawdziwy, k***a Twardziel.
Uczcie się gimbusy.

PS.
k***a, a mi się czasem nie chce z dzieckiem pobawić... .
Ja pie**olę.

Dannyk

2011-05-08, 15:38
Podejrzewam, że ojciec zrobiłby jeszcze takie 3 maratony. Gorzej z synem :-/

Vireek

2011-05-08, 15:54
casimus napisał/a:


k***a, a mi się czasem nie chce z dzieckiem pobawić... .
Ja pie**olę.



To uciekaj z sadistica i pobaw się z dzieckiem. Ty leniwy ojcze :P

Witkens

2011-05-08, 16:51
ojciec tyra, a syn się opie**ala.

androgenius

2011-05-08, 16:51
j***ny niepełnosprytny sk***iel,tak starego zganiać a sam siedzi i po drodze widoki bada. Jakbym miał takiego syna to bym go wyśmiał za samą myśl o jakimś bieganiu-chcesz to sobie biegaj a mnie w to mieszaj,tyle by ode mnie usłyszał

Riv3n

2011-05-08, 17:01
androgenius napisał/a:

j***ny niepełnosprytny sk***iel,tak starego zganiać a sam siedzi i po drodze widoki bada. Jakbym miał takiego syna to bym go wyśmiał za samą myśl o jakimś bieganiu-chcesz to sobie biegaj a mnie w to mieszaj,tyle by ode mnie usłyszał



Długo coś gimnazjum kończysz 32latku, komentarz jest tak żałosny że aż chce się płakać że tacy ludzie za kilka lat będą kierować naszym narodem. Co do samego filmu to duży szacunek dla ojca, pozazdrościć

AsiekZuo

2011-05-08, 17:04
androgenius napisał/a:

j***ny niepełnosprytny sk***iel,tak starego zganiać a sam siedzi i po drodze widoki bada. Jakbym miał takiego syna to bym go wyśmiał za samą myśl o jakimś bieganiu-chcesz to sobie biegaj a mnie w to mieszaj,tyle by ode mnie usłyszał



Aż się odezwę, bo jak widzę takie k***a pseudosadystyczne komentarze...
Chciałeś być śmieszny - ok, ale ile Ty masz lat, 10? Smutno, że ojciec olewa? He, he.

Jeadong

2011-05-08, 17:09
casimus napisał/a:


Oglądałem ze łzą w oku.



To wycisz teraz dźwięk i zapie**ol sobie "system of a down" albo "let the bodies hit the floor" ciekaw jestem czy wtedy też będziesz miał łezki w oku :) .

A tak naprawdę to jestem za spartańskim zwyczajem wrzucania takich dzieci w przepaść. Utrzymanie takiej rośliny kosztuje w granicach 30 000 zł miesięcznie. I kto za to płaci ? Na pewno nie rodzina.

Pewnie zaraz się odezwą obrońcy praw zwierząt i będą mnie wyzywać od jakiś gimbusów ale prawda jest taka, że jeśli ja bym się taki urodził to raz, że wolałbym żeby mnie zaj***li i zaoszczędzić rodzinie zmartwienia na całe życie, dwa sam nie chciałbym tak żyć. j***ć naszą władzę i kościół.

barszczzuszkami

2011-05-08, 17:15
Dla ojca szacunek, ale syn troszkę bezczelny, że ojca zmusił (no bo własnemu synowi kalece nie odmówi) do tak ogromnego wysiłku, nie liczył się z tym, że ojciec umrze na jakiś zawał.

karlithe

2011-05-08, 17:23
jakby nie był niepełnosprytny, to raczej nikomu by się nie chciało z nim biegać

brug_dit_sind

2011-05-08, 17:27
mój stary też jest maratończykiem, potrafi chlac od rana do wieczora, siedem dni w tygodniu

Gszysztow

2011-05-08, 17:27
Jeadong napisał/a:



To wycisz teraz dźwięk i zapie**ol sobie "system of a down" albo "let the bodies hit the floor" ciekaw jestem czy wtedy też będziesz miał łezki w oku :) .

A tak naprawdę to jestem za spartańskim zwyczajem wrzucania takich dzieci w przepaść. Utrzymanie takiej rośliny kosztuje w granicach 30 000 zł miesięcznie. I kto za to płaci ? Na pewno nie rodzina.

Pewnie zaraz się odezwą obrońcy praw zwierząt i będą mnie wyzywać od jakiś gimbusów ale prawda jest taka, że jeśli ja bym się taki urodził to raz, że wolałbym żeby mnie zaj***li i zaoszczędzić rodzinie zmartwienia na całe życie, dwa sam nie chciałbym tak żyć. j***ć naszą władzę i kościół.



W dupie byłeś, gówno wiesz. oboje jesteśmy w tak ch*jowym wieku, ze wydaje nam się, że na wszystko jest recepta. W żaden sposób Ci tego, nie życzę ale zobaczymy czy gdyby twoje dziecko było w jakiś sposób ułomne to wyj***łbyś je z Kasprowego w dół...

tomek1491

2011-05-08, 17:28
Piszecie jakies rzeczy typu "warzywo niech samo biegnie" a tak naprawde to jestescie kozie piczki i wlasne matki byscie za bochenek bigosu sprzedali. Osobiscie ujelo mnie to, gosc jest k***a wielki!!!