18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

coronavirus

krajsik • 2020-01-26, 05:38
Do sieci trafiają nie ocenzurowane filmiki z Wuhan, Chiny.


zdun

2020-01-26, 06:36
Co za głupek wymyślił chiński język.

Darkwaterfall

2020-01-26, 06:42
k***a mać, ale nam się ten rok zaczął. Nie ma co, nic tylko z optymizmem i nadzieją patrzeć na to co przyniosą kolejne dni, tygodnie, miesiące.

Reyser

2020-01-26, 07:36
Niech wpie**alają wiecej nietoperzy,mysz i innego świnstwa :lol:

zerwikaptur

2020-01-26, 07:49
Dżuma tez przyszła z Azji
Kto wie czy ten wirus to nie jakaś broń biologiczna właśnie testowana .
Dziś już nic nie zdziwi .
A tak od siebie dodam ze Chińczycy dadzą radę tylko jak to się wydostanie do Europy czy Azji mniejszej to kaplica .
Może to i dobrze wrócimy do punktu wyjścia .
Bunkier w Czechach został otwarty ,Czech z mojej firmy mówił ze codziennie tam pokazują się różne dziwne kolumny aut i wczoraj dwa helikoptery .
Pod spiskim hradem

wu...........py

2020-01-26, 07:54
zerwikaptur napisał/a:

Dżuma tez przyszła z Azji
Kto wie czy ten wirus to nie jakaś broń biologiczna właśnie testowana .
Dziś już nic nie zdziwi .
A tak od siebie dodam ze Chińczycy dadzą radę tylko jak to się wydostanie do Europy czy Azji mniejszej to kaplica .
Może to i dobrze wrócimy do punktu wyjścia .
Bunkier w Czechach został otwarty ,Czech z mojej firmy mówił ze codziennie tam pokazują się różne dziwne kolumny aut i wczoraj dwa helikoptery .
Pod spiskim hradem



Już sie wydostał. Jest w USA, Tajlandii, Francji i kilku innych krajach.

zerwikaptur

2020-01-26, 07:58
wujekslepy napisał/a:

Już sie wydostał. Jest w USA, Tajlandii, Francji i kilku innych krajach.



Tak tylko to pojedyncze przypadki i są opanowane mi chodzi o masowe zachorowania tak jak to było np z ebola czy innymi wirusami
Poczekajmy kilka dni a wymknie się na dobre i będzie gorąco .
Jutro lecę do Szkocji i dostałem info od wizzair ze będziemy badani wszyscy po przylocie na lotnisku w Glasgow Intenational airport zaraz po przylocie w specjalnej strefie przygotowanej na płycie lotniska
Każą się nie martwić itd
Będzie się działo będzie impreza już widzę te przerażone pyski brytoli haha

saves

2020-01-26, 08:29
Szpadlem w łeb i do dołu z wapnem. Niedługo do tego dojdzie.

andrzejrobert75

2020-01-26, 08:46
zerwikaptur napisał/a:

Dżuma tez przyszła z Azji
Kto wie czy ten wirus to nie jakaś broń biologiczna właśnie testowana .
Dziś już nic nie zdziwi .
A tak od siebie dodam ze Chińczycy dadzą radę tylko jak to się wydostanie do Europy czy Azji mniejszej to kaplica .
Może to i dobrze wrócimy do punktu wyjścia .
Bunkier w Czechach został otwarty ,Czech z mojej firmy mówił ze codziennie tam pokazują się różne dziwne kolumny aut i wczoraj dwa helikoptery .
Pod spiskim hradem


Też myślę że tylko oni mogą to ograniczyc,bo jak do nas dojdzie to zaraz będą przepychanki,czyja,wina,kto ma się zając,że wina tych ,albo tamtych.

~Velture

2020-01-26, 08:56
Pobawię się we wróżbitę i powiem wam jak to się skończy.

Skończ się tak samo jak ebola. Pamiętacie ebolę jeszcze i jak bardzo wszyscy spanikowali lata temu?
Pamiętacie sars i panikę kilka lat temu?
Pamiętacie ptasią grypę? Pamiętacie świńską grypę?
Albo coś w miarę świeżego i panika przed wirusem zika?

Tak samo będzie tutaj.

Tak się zaczyna panika bo ludzie to pie**olone bezmózgi. U nas to samo jest. Ludzie zapie**alają do szpitala jak nic im nie jest.
Masowo te zj***ne chinole lecą do szpitali pomimo braku jakichkolwiek objawów i się zarażają od chorych którzy potrzebują pomocy.
Do tego dochodzą kolejne ameby umysłowe co pomimo objawów nic z tym nie robią i dlatego padają na ulicy bo są chorzy i zamiast się leczyć, odpoczywać itp. to nic z tym nie robią przeciążając już i tak słaby organizm.

Cały ten wirus jest rozdmuchany przez media aby było o czym pie**olić i zając czas antenowy.

Niech się k***a ludzie zajmą problemem powracającej ospy, odry albo k***a pie**olonego polio, które nie powinno istnieć w tych czasach ale przez popie**olone bezmózgi co się naczytają w necie, że ich brajanek dostanie autyzmu nie szczepią dzieci.
To jest prawdziwym problemem a nie jakiś wirus w chinach co dzisiaj jest a za miesiąc będzie cisza.

Zawsze jak mi ktoś pie**oli o rtęci w szczepionkach nie rozróżniając pierwiastka rtęci od związku chemicznego zawierającego w sobie rtęć to ja się go pytam na ch*j daje swojemu dziecku codziennie chlor do żarcia skoro chloru używa się do dezynfekcji.
Na tym etapie mózgi im się przegrzewają i nie mają pojęcia o czym pie**olę i, że przecież chloru nie dają dzieciom do jedzenia... Jeśli traktować rtęć w etylortęci jak rtęć to tak samo niech traktują chlor w soli. Trzymajcie się debile swojego popie**olonego braku logiki do końca.

Je...........ik

2020-01-26, 09:03
Velturek napisał/a:

Pobawię się we wróżbitę i powiem wam jak to się skończy.
Skończ się tak samo jak ebola. Pamiętacie ebolę jeszcze i jak bardzo wszyscy spanikowali lata temu?
Pamiętacie sars i panikę kilka lat temu?
Pamiętacie ptasią grypę? Pamiętacie świńską grypę?
Albo coś w miarę świeżego i panika przed wirusem zika?
Tak samo będzie tutaj.
Tak się zaczyna panika bo ludzie to pie**olone bezmózgi. U nas to samo jest. Ludzie zapie**alają do szpitala jak nic im nie jest.
Masowo te zj***ne chinole lecą do szpitali pomimo braku jakichkolwiek objawów i się zarażają od chorych którzy potrzebują pomocy.
Do tego dochodzą kolejne ameby umysłowe co pomimo objawów nic z tym nie robią i dlatego padają na ulicy bo są chorzy i zamiast się leczyć, odpoczywać itp. to nic z tym nie robią przeciążając już i tak słaby organizm.
Cały ten wirus jest rozdmuchany przez media aby było o czym pie**olić i zając czas antenowy.
Niech się k***a ludzie zajmą problemem powracającej ospy, odry albo k***a pie**olonego polio, które nie powinno istnieć w tych czasach ale przez popie**olone bezmózgi co się naczytają w necie, że ich brajanek dostanie autyzmu nie i szczepią dzieci.
To jest prawdziwym problemem a nie jakiś wirus w chinach co dzisiaj jest a za miesiąc będzie cisza.



Ja bylem szczepiony i mam autyzm

T3RMINATOR

2020-01-26, 09:05
Czysta w swej postaci propaganda. Tak było z ptasią grypą, SARS itd itp. Trzeba patrzeć na rozwój wypadków, a mam nadzieję na zmniejszenie populacji tych zjadaczy ryżu.

bloodwar

2020-01-26, 09:39
Na tego wirusa zachorowało do tej pory 6 tysięcy ludzi w Chinach i zmarło 46, w większości starszych albo dzieci małych czyli śmiertelność taka sama jak przy grypie, starszego człowieka to może zabić mocniejsze kichnięcie a gorączka 40 stopni to już praktycznie bilet na spotkanie z Niestrudzoną Pocieszycielką. To nie ebola że, zabija od 60 do 98% populacji zarażonej więc panika jest mocno nie na miejscu. Wirus był odkryty już kilka lat temu ale każdy miał w dupie bo przenoszą go nietoperze a mało kto ma kontakt z nietoperzami... poza jednym narodem który traktuje danie z gacków jako przysmak :) Ale "coronawirus" fajnie brzmi w mediach więc ktoś uznał, że zajebiście byłoby to nagłośnić

niemamskarpet.

2020-01-26, 09:56
trzeba się wstrzymać z paczkami z aliexpress na jakiś czas :D

ProVVe

2020-01-26, 10:05
bloodwar napisał/a:

Na tego wirusa zachorowało do tej pory 6 tysięcy ludzi w Chinach i zmarło 46, w większości starszych albo dzieci małych czyli śmiertelność taka sama jak przy grypie, starszego człowieka to może zabić mocniejsze kichnięcie a gorączka 40 stopni to już praktycznie bilet na spotkanie z Niestrudzoną Pocieszycielką. To nie ebola że, zabija od 60 do 98% populacji zarażonej więc panika jest mocno nie na miejscu. Wirus był odkryty już kilka lat temu ale każdy miał w dupie bo przenoszą go nietoperze a mało kto ma kontakt z nietoperzami... poza jednym narodem który traktuje danie z gacków jako przysmak Ale "coronawirus" fajnie brzmi w mediach więc ktoś uznał, że zajebiście byłoby to nagłośnić



Dokładnie... Mówił i sami że SARS było duzo bardziej niebezpieczne i co :D i gowno. Troche postraszyli i banda nieuków obsrała juz zbroje... O tym że 41 zmarło a ponad 60 wypuścili ze szpitala ju z nie piszą za dużo hahaha. Mnie przeraża jak łatwo ludzi media mogą przestraszyć i rozgrywają nimi jak pionkami. Pelikanów jak "mrówków"

:-D

Aaaaa skoro już ich odcieli... Korporacja PARASOL i niech ju z testują tam wirus T :D