18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

coronavirus

krajsik • 2020-01-26, 05:38
Do sieci trafiają nie ocenzurowane filmiki z Wuhan, Chiny.


dominator76

2020-01-26, 13:25
Reyser napisał/a:

Niech wpie**alają wiecej nietoperzy,mysz i innego świnstwa



powiedział człek żrący wypchane paszą świnie i antybiotykami kury.


Dupaapud

2020-01-26, 14:04
Reyser napisał/a:

Niech wpie**alają wiecej nietoperzy,mysz i innego świnstwa



Mysz - jeden osobnik
Myszy - wiele osobników

SirMajkel

2020-01-26, 14:38
no dobra, ale te tłumy i omdlenia na ulicach to masowa panika. Nie wierzcie we wszystko co jest w necie.

luxpiotr

2020-01-26, 14:49
Oglądałem dziś jak dziewczyna wpie**ala nietoperza. I teraz świat ma płacić za ich dewiacje?

eMeSiNo25

2020-01-26, 15:00
Velturek napisał/a:

Pobawię się we wróżbitę i powiem wam jak to się skończy.
Skończ się tak samo jak ebola. Pamiętacie ebolę jeszcze i jak bardzo wszyscy spanikowali lata temu?
Pamiętacie sars i panikę kilka lat temu?
Pamiętacie ptasią grypę? Pamiętacie świńską grypę?
Albo coś w miarę świeżego i panika przed wirusem zika?
Tak samo będzie tutaj.
Tak się zaczyna panika bo ludzie to pie**olone bezmózgi. U nas to samo jest. Ludzie zapie**alają do szpitala jak nic im nie jest.
Masowo te zj***ne chinole lecą do szpitali pomimo braku jakichkolwiek objawów i się zarażają od chorych którzy potrzebują pomocy.
Do tego dochodzą kolejne ameby umysłowe co pomimo objawów nic z tym nie robią i dlatego padają na ulicy bo są chorzy i zamiast się leczyć, odpoczywać itp. to nic z tym nie robią przeciążając już i tak słaby organizm.
Cały ten wirus jest rozdmuchany przez media aby było o czym pie**olić i zając czas antenowy.
Niech się k***a ludzie zajmą problemem powracającej ospy, odry albo k***a pie**olonego polio, które nie powinno istnieć w tych czasach ale przez popie**olone bezmózgi co się naczytają w necie, że ich brajanek dostanie autyzmu nie szczepią dzieci.
To jest prawdziwym problemem a nie jakiś wirus w chinach co dzisiaj jest a za miesiąc będzie cisza.
Zawsze jak mi ktoś pie**oli o rtęci w szczepionkach nie rozróżniając pierwiastka rtęci od związku chemicznego zawierającego w sobie rtęć to ja się go pytam na ch*j daje swojemu dziecku codziennie chlor do żarcia skoro chloru używa się do dezynfekcji.
Na tym etapie mózgi im się przegrzewają i nie mają pojęcia o czym pie**olę i, że przecież chloru nie dają dzieciom do jedzenia... Jeśli traktować rtęć w etylortęci jak rtęć to tak samo niech traktują chlor w soli. Trzymajcie się debile swojego popie**olonego braku logiki do końca.



Dobrze piszesz

Alpinion

2020-01-26, 16:31
Velturek napisał/a:

Pobawię się we wróżbitę i powiem wam jak to się skończy.
Skończ się tak samo jak ebola. Pamiętacie ebolę jeszcze i jak bardzo wszyscy spanikowali lata temu?
Pamiętacie sars i panikę kilka lat temu?
Pamiętacie ptasią grypę? Pamiętacie świńską grypę?
Albo coś w miarę świeżego i panika przed wirusem zika?
Tak samo będzie tutaj.
Tak się zaczyna panika bo ludzie to pie**olone bezmózgi. U nas to samo jest. Ludzie zapie**alają do szpitala jak nic im nie jest.
Masowo te zj***ne chinole lecą do szpitali pomimo braku jakichkolwiek objawów i się zarażają od chorych którzy potrzebują pomocy.
Do tego dochodzą kolejne ameby umysłowe co pomimo objawów nic z tym nie robią i dlatego padają na ulicy bo są chorzy i zamiast się leczyć, odpoczywać itp. to nic z tym nie robią przeciążając już i tak słaby organizm.
Cały ten wirus jest rozdmuchany przez media aby było o czym pie**olić i zając czas antenowy.
Niech się k***a ludzie zajmą problemem powracającej ospy, odry albo k***a pie**olonego polio, które nie powinno istnieć w tych czasach ale przez popie**olone bezmózgi co się naczytają w necie, że ich brajanek dostanie autyzmu nie szczepią dzieci.
To jest prawdziwym problemem a nie jakiś wirus w chinach co dzisiaj jest a za miesiąc będzie cisza.
Zawsze jak mi ktoś pie**oli o rtęci w szczepionkach nie rozróżniając pierwiastka rtęci od związku chemicznego zawierającego w sobie rtęć to ja się go pytam na ch*j daje swojemu dziecku codziennie chlor do żarcia skoro chloru używa się do dezynfekcji.
Na tym etapie mózgi im się przegrzewają i nie mają pojęcia o czym pie**olę i, że przecież chloru nie dają dzieciom do jedzenia... Jeśli traktować rtęć w etylortęci jak rtęć to tak samo niech traktują chlor w soli. Trzymajcie się debile swojego popie**olonego braku logiki do końca.



BRAWO!!! Chętnie stawiam browara, w końcu trafiłem na racjonalny komentarz a nie rzygowiny umysłowe.

Grafi

2020-01-26, 20:08
Nieocenzurowany z takiego kraju. Komuś ostro zależy na wpojeniu ludziom tej głupoty. Będą szczepioneczki na koronkę szły jak świeże bułeczki. A pan B.G. już kilka miesięcy temu rączki zacierał mówiąc o tym wirusie i tworząc patenty na niego.

Perdurabo

2020-01-27, 21:53
Alpinion napisał/a:

Velturek napisał/a:
Pobawię się we wróżbitę i powiem wam jak to się skończy.
Skończ się tak samo jak ebola. Pamiętacie ebolę jeszcze i jak bardzo wszyscy spanikowali lata temu?
Pamiętacie sars i panikę kilka lat temu?
Pamiętacie ptasią grypę? Pamiętacie świńską grypę?
Albo coś w miarę świeżego i panika przed wirusem zika?
Tak samo będzie tutaj.
Tak się zaczyna panika bo ludzie to pie**olone bezmózgi. U nas to samo jest. Ludzie zapie**alają do szpitala jak nic im nie jest.
Masowo te zj***ne chinole lecą do szpitali pomimo braku jakichkolwiek objawów i się zarażają od chorych którzy potrzebują pomocy.



Nie spotkałem już dawno tak smutnego sebixowego pie**olenia.

Co znajdę w internecie np. Korespondencję z ministerstwa.

Szczepionki to eksperyment. W Polsce nie są badane. Parę faktów w załącznikach . ( Pani Augustynowicz to Dyrektor PZH )
Nie chce mi się rozpisywać ale jak widzę takiego Pinkasa który z sejmowej mównicy mówi, że daje cały swój autorytet i stopnie naukowe jak znajdzie ktoś w szczepionkach GLINĘ tak powiedział Glinę zamiast Glin śmiejąc się w ryj takim sebixom to aż żygać mi się chce.


https://www.crazynauka.pl/czy-rzeczywiscie-nie-ma-w-polsce-laboratorium-ktore-ma-doswiadczenie-w-kontroli-szczepionek/

Faza 4 to badanie skutków na dzieciach. Czyli nie mają pewności co wywyłują. Od eksperymentów chroni nas konstytucja. Jak wiadomo w całej Europie i Ameryce idą miliony na odszkodowania w Polszy nic się nie dzieje ... mało tego nie ma NOP,ów Cudowny Zdrowy Kraj.

https://www.facebook.com/SkuteckiPawel/photos/a.487902768055796/1367345110111553/?type=3&theater


~Velture

2020-01-27, 23:08
Perdurabo napisał/a:

Nie spotkałem już dawno tak smutnego sebixowego pie**olenia.
Co znajdę w internecie np. Korespondencję z ministerstwa.
Szczepionki to eksperyment. W Polsce nie są badane. Parę faktów w załącznikach . ( Pani Augustynowicz to Dyrektor PZH )
Nie chce mi się rozpisywać ale jak widzę takiego Pinkasa który z sejmowej mównicy mówi, że daje cały swój autorytet i stopnie naukowe jak znajdzie ktoś w szczepionkach GLINĘ tak powiedział Glinę zamiast Glin śmiejąc się w ryj takim sebixom to aż żygać mi się chce.

Faza 4 to badanie skutków na dzieciach. Czyli nie mają pewności co wywyłują. Od eksperymentów chroni nas konstytucja. Jak wiadomo w całej Europie i Ameryce idą miliony na odszkodowania w Polszy nic się nie dzieje ... mało tego nie ma NOP,ów Cudowny Zdrowy Kraj.



Aha. Ja za to ciągle słyszę o rtęci w szczepionkach a nie ma tam rtęci.
No na moje oko to mniejszym błędem jest powiedzenie glina na glin niż nazwanie etylortęci rtęcią.

Cieszy mnie, że posiadasz ogromną wiedzę medyczną bez skończenia jakiejkolwiek szkoły o tym profilu i w internecie na fejsiku wyczytałeś cośtam sobie.

Furczypała

2020-08-06, 09:17
Ve...........ek napisał/a:

Pobawię się we wróżbitę i powiem wam jak to się skończy.
Skończ się tak samo jak ebola. Pamiętacie ebolę jeszcze i jak bardzo wszyscy spanikowali lata temu?
Pamiętacie sars i panikę kilka lat temu?
Pamiętacie ptasią grypę? Pamiętacie świńską grypę?
Albo coś w miarę świeżego i panika przed wirusem zika?
Tak samo będzie tutaj.
Tak się zaczyna panika bo ludzie to pie**olone bezmózgi. U nas to samo jest. Ludzie zapie**alają do szpitala jak nic im nie jest.
Masowo te zj***ne chinole lecą do szpitali pomimo braku jakichkolwiek objawów i się zarażają od chorych którzy potrzebują pomocy.
Do tego dochodzą kolejne ameby umysłowe co pomimo objawów nic z tym nie robią i dlatego padają na ulicy bo są chorzy i zamiast się leczyć, odpoczywać itp. to nic z tym nie robią przeciążając już i tak słaby organizm.
Cały ten wirus jest rozdmuchany przez media aby było o czym pie**olić i zając czas antenowy.
Niech się k***a ludzie zajmą problemem powracającej ospy, odry albo k***a pie**olonego polio, które nie powinno istnieć w tych czasach ale przez popie**olone bezmózgi co się naczytają w necie, że ich brajanek dostanie autyzmu nie szczepią dzieci.
To jest prawdziwym problemem a nie jakiś wirus w chinach co dzisiaj jest a za miesiąc będzie cisza.
Zawsze jak mi ktoś pie**oli o rtęci w szczepionkach nie rozróżniając pierwiastka rtęci od związku chemicznego zawierającego w sobie rtęć to ja się go pytam na ch*j daje swojemu dziecku codziennie chlor do żarcia skoro chloru używa się do dezynfekcji.
Na tym etapie mózgi im się przegrzewają i nie mają pojęcia o czym pie**olę i, że przecież chloru nie dają dzieciom do jedzenia... Jeśli traktować rtęć w etylortęci jak rtęć to tak samo niech traktują chlor w soli. Trzymajcie się debile swojego popie**olonego braku logiki do końca.



Musi byc ci teraz strasznie glupio