18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Córka poligona...

Halman • 2022-04-05, 09:21

sk***ienie z czelebańska pod postacią 13 letniej Ksyushy Seliverstovej, podobno to nie pierwsza jej akcja...

pytolsky

2022-04-05, 13:31
Już się nie zesrajcie pieskojebcy. Pchlarz widać, że problemowy (stawia opór na smyczy) to i komuś normalnemu w końcu nerwy puściły. Na złość wam mam nadzieję, że długo zdychał.

dżonyłojlker

2022-04-05, 13:47
xXx5226 napisał/a:

Dzisiaj pies jutro dzieciak ...



Oby tak było. Młoda Waśniewska rośnie, mam nadzieję, że następnym razem porwie jakiegoś niemowlaka i wyrzuci go przez okno jak tego burka 8-)

ArkSa

2022-04-05, 14:04
pytolsky napisał/a:

Już się nie zesrajcie pieskojebcy. Pchlarz widać, że problemowy (stawia opór na smyczy) to i komuś normalnemu w końcu nerwy puściły. Na złość wam mam nadzieję, że długo zdychał.



Ze zwierzęciem tak jak z dzieckiem. Staje się problemowe, jeśli nie umiesz go wychować więc problem zawsze leży po stronie rodzica/właściciela.. Jak według ciebie normalnej osoby mogą puścić nerwy to znaczy, że raczej nie należysz do normalnych. Zapewne psycholog byłby wskazany, skoro masz problemy z nerwami.

Jeszcze jedno. Jeśli nie jesteś(ogólne stwierdzenie, nie personalne) w stanie wychować dziecka to go nie robisz. Jeśli masz mieć problemy z wychowaniem "zwierza" to też go nie bierzesz. Proste jak budowa cepa, a rozwiązuje wszystkie problemy.

kaziudiax

2022-04-05, 14:19
Tak wyglądało to gówno


AbsolutnyBrakKarku

2022-04-05, 14:46
To już jest zj***na psycholka, nic z niej nie wyrośnie normalnego, ciekawe tylko czy defekt od urodzenia, czy coś w ramach dorastania się popoerdolilo w łebku. W takim przypadku dla tego pseudo ludzkiego gówna, najlepiej jakby w filmach skończyła dla pojebów, i w jakimś "snuff movie" gwałcili by ją i cieli, a na koniec zwłoki bez łba murzyn wyr*chał.

Figlarz_

2022-04-05, 14:51
Zutylizować szmate pie**olona. Razem z tym zjebem pytolskim. ch*j im w dupe, a potem do śmieciarki.

abstract667

2022-04-05, 15:03
U nich to kurewstwo wysysają z mlekiem matki. j***ne kacapy

dadar123

2022-04-05, 15:12
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

To już jest zj***na psycholka, nic z niej nie wyrośnie normalnego, ciekawe tylko czy defekt od urodzenia, czy coś w ramach dorastania się popoerdolilo w łebku. W takim przypadku dla tego pseudo ludzkiego gówna, najlepiej jakby w filmach skończyła dla pojebów, i w jakimś "snuff movie" gwałcili by ją i cieli, a na koniec zwłoki bez łba murzyn wyr*chał.



Wyrośnie z niej typowy kacap-bandyta

Gregigregi

2022-04-05, 15:39
Jakies namiary na Insta albo FB? Szmata j***na

Marcinqqq

2022-04-05, 15:52
pie**olicie, mnie tam rozbawiło, tego się nie spodziewałem

kulawiec

2022-04-05, 16:42
kaziudiax napisał/a:

Tak wyglądało to gówno



A ta za nią to matka czy babcia? Młoda i stara trolica.

wir00z

2022-04-05, 17:13
A ja mam jedno pytanie,wczoraj wrzuciłem ten filmik i został usunięty,a dzisiaj patrzę sobie,Halman wrzucił i sobie jest. Co jest do k***y? :-D

gabriel0

2022-04-05, 18:07
Ej, gdzie są wszyscy ci dziecio-obrońcy? Dziś jakieś zebranie rodzicielskie w szkołach wszędzie, czy co?

~Angel

2022-04-05, 18:13
wir00z napisał/a:

A ja mam jedno pytanie,wczoraj wrzuciłem ten filmik i został usunięty,a dzisiaj patrzę sobie,Halman wrzucił i sobie jest. Co jest do k***y?



Zapewne otrzymałeś informację na PW z powodem usunięcia tematu - nie ja go usunąłem ale gdybym na niego trafił to poleciałby za tagi: pies, zrzucenie z 20 piętra, śmierć psa

http://www.sadistic.pl/instrakszyn-jak-poprawnie-tagowac-tematy-vt46622.htm#343032