18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Contra - wspomnienie gry dzieciństwa przy piwku

moktak • 2013-06-04, 14:15
Za dzieciaka, po szkole podstawowej siadało się z kumplem do Contry przy soczku i czipsach. Dziś można w końcu zasiąść do niej przy piwie i wódzie jak prawdziwi żołnierze :-D

Komenty mile widziane, więcej różnego badziewia na kanale YT drasticmouse :mrgreen:


platini1

2013-06-05, 18:35
Och stara dobra Contra, grało się w to tyle czasu. Kiedyś szło się w prawo, skakało, strzelało i to było zajebiste, dzisiaj gry mają super grafikę, fizykę, znanych aktorów podkładających głosy, a mimo wszystko jak się w nie gra to nudzą, nie wiem, może to ja wyrosłem, albo przemysł growy zszedł na psy.
I tak przy okazji, wczoraj odświeżyłem sobie Soldier Of Fortune, całkiem miła, trochę sadystyczna gra, brakowało mi odstrzeliwania kończyn i latających flaków, mimo wszystko to nadal cieszy :D

ostreczek

2013-06-05, 18:37
Naj***łem kiedyś kumpla bo zabierał mi życia szmaciarz !!!!

_

2013-06-05, 20:20
Kto chce pograć w Contre przez neta ze znajomymi lub w inne gierki z NESa (Pegasusa) może wbić tutaj: nesbox-contra

slawek361

2013-06-05, 20:46
Polecam również ludziom którzy mają "spiraconego" psx'a, pobrać specjalną aplikację która tworzy plik iso przed tym wybierając w jakie gry chce się grać i wypalając to na płytkę i granie z gry na NES'a. :D