18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co znaleziono w hostii?

Lashlo • 2009-09-30, 23:14
"Przed kilkoma miesiącami ksiądz w Sokółce upuścił podczas mszy konsekrowany komunikant. Teraz, na Podlasiu mówi się tylko o jednym - wydarzył się wtedy cud. Hostia została - jak każe liturgia - umieszczona w wodzie, ale nie rozpuściła się w niej. Po kilku dniach miała się pojawić w niej czerwona plamka. Według lekarzy, to "fragment tkanki mięśnia sercowego".

Do tej pory Sokółka znana była z produkcji serów i okien. Jeśli jednak doniesienia o cudzie się potwierdzą, to o tym podlaskim miasteczku usłyszeć może cały świat.

Mieszkańcy już dzisiaj nie mają wątpliwości - Ja wierzę, że to cud - powiedziała
TVN24 nastoletnia dziewczyna. - Ja też - potwierdziła kolejna. Bardziej ostrożni są jednak sami księża.

Czekają na decyzję

- Czekamy na autorytatywny głos, co nam Bóg chciał przez to powiedzieć - mówi ks. Stanisław Gniedziejko, proboszcz parafii pw. Św. Antoniego.

Póki co, "czerwoną plamkę" badali dwaj lekarze. - Lekarze działając niezależnie orzekli, że w tej substancji są fragmenty włókien mięśnia sercowego - twierdzi ks. Andrzej Dębski, rzecznik kurii białostockiej. Podkreśla, że na razie nie można mówić o cudzie i trzeba najpierw wykluczyć wpływ osób trzecich na całe zdarzenie. Nim zostanie ono uznane za Cud Eucharystyczny, minie długa droga kościelnych badań"

Źródło


k***a, momentami brakuje mi słów na ten kraj...
:homer:

bl...........rk

2009-10-08, 23:41
Jak to w kiepskich było, że ileś tam litru gnoju wyciekło a wszyscy myśleli że to bosa matka. A poważnie to niech się trują, co mi tam..

BueR_MadasS

2009-10-30, 13:15
Centurion cos ten filmik niezbyt 'dziala' choc z drugiej strony wyswietla mi sie: "Google blessed me..." co w pewnym sensie jest baaaaaaaaardzo prorocze ;-)

Cytat:

Jezus płacze? Nie, to tylko mocz.
Amerykańska telewizja HBO w opałach. W programie "Curb Your Enthusiasm" prowadzący go (i często ostro prowokujący) komik Larry David zdrowo przegiął. Podczas zainscenizowanej wizyty w katolickim domu komik obsikał twarz Chrystusa na obrazie.
Właścicielka mieszkania, wszedłszy do łazienki i zobaczywszy nieobecny wcześniej płyn na wiszącym tam obrazie, zaczęła płakać i podniosła raban, że to cud. Jezus płacze! Pobiegła po matkę, obie padły na kolana i zaczęły się modlić. Wniosek komika? Prosty: każdy orgazm to cud!
Taką to "śmieszną scenkę" wyemitowała telewizja HBO. I teraz musi odpierać ataki katolików. Co by pomyślał komik, gdyby ktoś nasikał na zdjęcie jego matki?, pyta nie bez racji Bill Donahue, szef Ligi Katolickiej, która domaga się przeprosin od HBO za takie gnojenie chrześcijaństwa.
Ale HBO przepraszać nie zamierza. Każdy, kto ogląda "Curb Your Enthusiasm" wie, że to program pełen satyry i parodii, piszą szefowie stacji w oświadczeniu. Larry David nabija się ze wszystkich, a najbardziej z siebie. Jego humor jest zawsze swawolny, ale nigdy złośliwy, czytamy dalej.
No rzeczywiście. Pójście do czyjegoś domu i nasikanie na święty obraz na ścianie to doskonały przykład swawolnego humoru. Ale Larry David nie jest w tym gronie sam. Idiotów, którzy uważali, że obrażanie czyjejś religii jest doskonałym sposobem na wypromowanie swojej osoby, nigdy nie brakowało.
Co ciekawe, obrażaną religią zawsze było chrześcijaństwo.



źródło