18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co znaleziono w hostii?

Lashlo • 2009-09-30, 23:14
"Przed kilkoma miesiącami ksiądz w Sokółce upuścił podczas mszy konsekrowany komunikant. Teraz, na Podlasiu mówi się tylko o jednym - wydarzył się wtedy cud. Hostia została - jak każe liturgia - umieszczona w wodzie, ale nie rozpuściła się w niej. Po kilku dniach miała się pojawić w niej czerwona plamka. Według lekarzy, to "fragment tkanki mięśnia sercowego".

Do tej pory Sokółka znana była z produkcji serów i okien. Jeśli jednak doniesienia o cudzie się potwierdzą, to o tym podlaskim miasteczku usłyszeć może cały świat.

Mieszkańcy już dzisiaj nie mają wątpliwości - Ja wierzę, że to cud - powiedziała
TVN24 nastoletnia dziewczyna. - Ja też - potwierdziła kolejna. Bardziej ostrożni są jednak sami księża.

Czekają na decyzję

- Czekamy na autorytatywny głos, co nam Bóg chciał przez to powiedzieć - mówi ks. Stanisław Gniedziejko, proboszcz parafii pw. Św. Antoniego.

Póki co, "czerwoną plamkę" badali dwaj lekarze. - Lekarze działając niezależnie orzekli, że w tej substancji są fragmenty włókien mięśnia sercowego - twierdzi ks. Andrzej Dębski, rzecznik kurii białostockiej. Podkreśla, że na razie nie można mówić o cudzie i trzeba najpierw wykluczyć wpływ osób trzecich na całe zdarzenie. Nim zostanie ono uznane za Cud Eucharystyczny, minie długa droga kościelnych badań"

Źródło


k***a, momentami brakuje mi słów na ten kraj...
:homer:

czapaxx

2009-09-30, 23:19
Na harda to. Ja ledwo wytrzymałem czytając. Bóg nie może istniec.. Czy inny tam Jezus :O

luki24

2009-09-30, 23:22
ciekawe co by powiedzieli jakby po analizie okazało się że jest to tkanka z mięśnia odbytu albo zwykła kupa...
chyba zgnije w piekle za ten tekst...

czaro9

2009-09-30, 23:25
moje miasto...

marcin_

2009-10-01, 00:41
Pierwszy raz widzę, by użytkownicy sadistica byli... dobici :<

JDRK

2009-10-01, 02:14
Lashlo napisał/a:

k***a, momentami brakuje mi słów na ten kraj...



k***a, mi też brakuje czasów słów... ja nic nie zrozumiałem z tego bełkotu.

Re...........nt

2009-10-01, 02:45
Nie tak dawno niedaleko mojej miejscowości Chrystus pojawił się na pniu drzewa, a teraz bawi się sercem... :-? Ale z tego Dzizusa Joker, że pal go licho... :roll:

matt_

2009-10-01, 04:07
cuda, jestesmy ich świadkami codziennie! to przecież naturalne, że chleb się w serce zamienia, czy tam inna eucharystia...ehh...po prostu wspominam czasy jak należałem do wspólnoty neokatechumenalnej.

ko...........67

2009-10-01, 06:40
Cytat:

Na harda to. Ja ledwo wytrzymałem czytając. Bóg nie może istniec.. Czy inny tam Jezus :O


Przeciez tu jestem... ;]

kiki

2009-10-01, 08:11
Mieszkam niedaleko Sokółki i powiem Wam szczerze. Ta wiocha sama w sobie jest jednym wielkim "cudem". Najlepiej wszystkich tam poubierać w białe płachty i otworzyć skansen.

czaro9

2009-10-01, 09:29
moim zdaniem Twoja wiocha jest jeszcze gorsza!
A dlaczego?
(i tutaj najmocniejszy argument)
BO TAK!!!
nie uogólniaj człowieczku

a, i piwo Cie niechcący postawiłem

kiki

2009-10-01, 09:51
Częki za piwko czaro9. Zebyś nie był smutny, Tobie też postawie piwo:)

andariel

2009-10-01, 14:35
Patrzac na tytul tego tematu, myslalam, ze to bedzie sperma. Ech, zawiodlam sie. A bylaby z tego taka fajna sensacja...

Lashlo

2009-10-01, 14:55
andariel napisał/a:

Patrzac na tytul tego tematu, myslalam, ze to bedzie sperma. Ech, zawiodlam sie. A bylaby z tego taka fajna sensacja...


Też miałem taką chichą nadzieję jak to na tvn wynalazłem :<

dreadstrich

2009-10-03, 14:21
Kawałek gówna jakiegoś się przykleiło i teraz wielki cud :kupa: