18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wybierasz?

~Velture • 2023-03-01, 18:47
Kampania w chińskich szkołach aby dzieciaki odstawiły swoje telefony na bok.
;-)


xv89

2023-03-02, 01:13
Juzwa napisał/a:

U nas widać w tramwajach jak ludzie (nie tylko młodzi) zapatrzeni w srajfony jak sroka w gnat. Jedno maleńkie pstryk i nie będą wiedzieli co ze sobą zrobić.



Wierz mi, że u nas to jeszcze aż tak źle nie jest w porównaniu z np. UK. Tam to już można mówić o biobotach napędzanych tiktokiem i instagramem.

Ustal

2023-03-02, 01:47
Mam nadzieję że dożyję czasów gdy "youtuberzy" i inni "streamerzy" będę musili pracować, jeśli doczekam to oj będą to piękne czasy. :mrgreen:

35i

2023-03-02, 04:27
Ustal napisał/a:

Mam nadzieję że dożyję czasów gdy "youtuberzy" i inni "streamerzy" będę musili pracować, jeśli doczekam to oj będą to piękne czasy.



Ja bym bardziej obstawiał grupki byłych "youtuberów" pod biedrami lub na sqatach. Jak się za młodu nie nauczysz robić, pożytku później nie będzie.

PękniętySłoik

2023-03-02, 05:39
Geraldinio napisał/a:

Car Bomba zabiłaby też wielu ludzi w Łodzi choćby samym promieniowaniem, no może z falą uderzeniową przesadziłem. ale nie zapominaj że współcześni kremlowscy faszyści mają prawie 10k głowic atomowych, na celowniku są na pewno największe nasze miasta, bo dla tych sk***ysynów cele militarne są drugoplanowe. Najważniejsze zniszczyć, zaszczuć i zlikwidować opór obywatelski. W przypadku Polaków to się k***a nie uda, 1000 lat wspólnej historii coś nas jednak nauczyło.



Słyszysz dzwony ale nie wiesz w którym kościele biją. W Łodzi coś by mocniej zaświeciło od wschodu na kilka sekund, i po kilku minutach doszedłby huk a za nim silny podmuch wiatru. I to wsyzstko. Promieniowanie byłoby zagrożeniem gdyby wiał wiatr ze wschodu na zachód. Bomba która zrobiłaby rozpie**ol o jakim piszesz musiałaby mieć kilka jak nie kilkanaście gigaton. A to już fantastyka naukowa.

CrystalFairy

2023-03-02, 07:18
Przestańcie się kłócić, odpalcie symulator w necie. Możecie sobie ustawić ładunek albo wybrać presety takie jak Car Bomba itp. i spuścić na dowolne miejsce. Zaznaczy Wam obszar i charakter zniszczeń. Poniżej Car Bomba w Warszawie. Wszyscy pie**olą :mrgreen:


Antoni79

2023-03-02, 08:40
Geraldinio napisał/a:

Za komuny miałem w podstawówce taki przedmiot: PO (nie, nie Platforma Obywatelska: Przysposobienie Obronne) Uczono nas, jakie są efekty wybuchu bomby atomowej, i co należy zrobić, gdy sie widzi gigantycznego grzybola za oknem.
koszmary mam do dziś.



Budowa maski, karabinu, strzelanie z wiatrówki, kbks, rzut granatem, opatrywanie, noszenie na rękach, skażenia chemiczne, biologiczne, atomowe, sposoby prób ratunku, stopnie wojskowe. Mieliśmy starego komucha pojeba za nauczyciela i bardzo się angażował. Zajęcia live. Wszystkie urządzenia do wykrywania skażeń, broń (bez zamka, bo się bał) mieliśmy w ręku. Noś 2 metrową słonicę sposobem strażackim, czy na noszach. Lekcja przypominała apel w Auschwitz. Jak miał zły humor to potrafił jednym durnym pytaniem odstrzelić pół klasy, a drugim resztę. Czwórka u niego była jak medal za zasługi.

Geraldinio napisał/a:

Za komuny miałem w podstawówce taki przedmiot: PO (nie, nie Platforma Obywatelska: Przysposobienie Obronne) Uczono nas, jakie są efekty wybuchu bomby atomowej, i co należy zrobić, gdy sie widzi gigantycznego grzybola za oknem.
koszmary mam do dziś.




W liceum PO miałem

encoder178

2023-03-02, 08:51
wedlug mnie azjatki sa brzydkie

Ajot

2023-03-02, 09:14
CrystalFairy napisał/a:

Przestańcie się kłócić, odpalcie symulator w necie. Możecie sobie ustawić ładunek albo wybrać presety takie jak Car Bomba itp. i spuścić na dowolne miejsce. Zaznaczy Wam obszar i charakter zniszczeń. Poniżej Car Bomba w Warszawie. Wszyscy pie**olą



Tylko zdaj sobie sprawę, że car bomba, którą zasymulowałeś w tym programie, była wyłącznie eksperymentem naukowym, a nie bronią wprowadzoną do użytku. Rosyjskie bomby wodorowe umieszczone w głowicach rakiet są 100x słabsze w przypadku rakiet Topol-M (500kT) i 1000x słabsze w przypadku Iskanderów (50kT).

Janko

2023-03-02, 09:53
k***a mać już myślałem że będą ją r*chać tam na tym ekranie za karę że się bawi tel.

Antoni79

2023-03-02, 09:56
Dzisiaj broń atomowa, to broń taktyczna. Przeznaczona do walki, nie unicestwienia. Wybuch wypala wszystko w promieniu kilkuset metrów, a 2 kilometry dalej toczy się normalne życie. Promieniowanie też okazuje się, że nie jest tak zabójcze i ludzie żyją w Hiroszimie, mimo że tamta bomba była dużo bardziej brudna. Rosjanie jeszcze nie odpalili petardy, bo się boją, że Ukraina może też mieć broń, a przecież ma 4 elektrownie, więc surowiec i technologię mają. Powiedzmy drobna potyczka-ruskie bronią atomową odparowują wioskę i 1000 żołnierzy. Za tydzień taki sam ładunek wybucha w centrum Moskwy przywieziony ciężarówką. No i oczywiście nie wiadomo kto przywiózł. Nierealne? Tu wcale nie biją się dobrzy ze żymi, czy uczciwi z nieuczciwymi.

Swooniak

2023-03-02, 11:37
I znów ta poj***na propaganda lepszych wykształconych, nad gorszych innych ludzi. Jakby wyższych stanowisk było tak zajebiście dużo, że każdy dostanie pracę w zawodzie jaki wyuczył. A potem dzieciaki się dziwią, że i tak muszą iść na kasę czy magazyn bo przecież prezesem, profesorem, czy innym doktorem może zostać jakieś 20% z nich...

MrFalken

2023-03-02, 12:46
Rafuskacus napisał/a:

No i tak czy siak została niewolnica sprzętu tyle tylko że za dobrą kasę kupiła sobie więcej i bardziej wpadnie w nałóg. trzeba było sobie kupić rower



tylko dopiero, jak została dorosła i telefon nie stał jej na drodze do kariery zawodowej. Na tym polega dorosłość, żeby zachować równowagę między nałogami, a życiem rodzinnym i zawodowym. A gówniarz ma najpierw wyjść na prostą, a nie zaczynać od nałogów. Bo umiaru nie będzie potrafił zachować, tak jak zachowa umiar dorosły - i dlatego dostając telefon i lapka jako dorosła z sukcesami wcale nie musiała wpaść w nałóg.

Siriuz

2023-03-02, 15:40
Swooniak napisał/a:

I znów ta poj***na propaganda lepszych wykształconych, nad gorszych innych ludzi. Jakby wyższych stanowisk było tak zajebiście dużo, że każdy dostanie pracę w zawodzie jaki wyuczył. A potem dzieciaki się dziwią, że i tak muszą iść na kasę czy magazyn bo przecież prezesem, profesorem, czy innym doktorem może zostać jakieś 20% z nich...



Bo właśnie o to chodzi, aby być wśród tych 20% którzy potrafią coś więcej niż wkładanie kotleta pomiędzy dwie bułki. Popyt i podaż sterują wynagrodzeniem, no przynajmniej do pewnego stopnia, bo wciąż dużo jest nepotyzmu i kumoterstwa.

Zbysław

2023-03-02, 17:22
Halman i sadistic

ProVVe

2023-03-02, 19:47
Rafuskacus napisał/a:

No i tak czy siak została niewolnica sprzętu tyle tylko że za dobrą kasę kupiła sobie więcej i bardziej wpadnie w nałóg. trzeba było sobie kupić rower



Bardziej chodzi o to, że na wszysto w życiu jest czas i przyjdzie. Najpierw niech ma normalne dziecinstwo, a pozniej jak bedzie miec jakas rozsadna prace czy zajecie kupi sobie co bedzie chciec i spelni marzenia . Jak na moje to jest zdrowe podejscie