18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wybierasz?

~Velture • 2023-03-01, 18:47
Kampania w chińskich szkołach aby dzieciaki odstawiły swoje telefony na bok.
;-)


ra...........ks

2023-03-01, 21:08
Juzwa napisał/a:

U nas widać w tramwajach jak ludzie (nie tylko młodzi) zapatrzeni w srajfony jak sroka w gnat. Jedno maleńkie pstryk i nie będą wiedzieli co ze sobą zrobić.



Przyklejone mają te telefony do ręki nawet jak nie używają k***y tępe, albo trzymanie telefonu przy ryju jak paterę... Nosz k***a

35i

2023-03-01, 21:42
Pawehan napisał/a:

To na filmie to już można r*chać?






sothis

2023-03-01, 21:47
A ja tam lubię smartfonowa kulturę.
Mogę spędzać piękne chwile z butelką i naszym wspaniałym portalem. Moi przodkowie mogli o czymś takim tylko pomarzyć, żeby oglądać wypatroszonego ruskiego musieli się nieźle namozolić. A ja? Jak król k***a :D

Geraldinio

2023-03-01, 21:56
sothis napisał/a:

A ja tam lubię smartfonowa kulturę.
Mogę spędzać piękne chwile z butelką i naszym wspaniałym portalem. Moi przodkowie mogli o czymś takim tylko pomarzyć, żeby oglądać wypatroszonego ruskiego musieli się nieźle namozolić. A ja? Jak król k***a



Każdy koment z wypatroszonymi ruskimi dostaje ode mnie z automatu piwko ;)
a tak bardziej na poważnie, spełnia się chińska klątwa: obyś żył w ciekawych czasach. Czy jeszcze kilka lat temu ktokolwiek spodziewał się światowej pandemii zabijającej miliony ludzi i III wojny śwatowej wywołanej przez rosyjskiego Hitlera, relacjonowanej online???

:cry:

CrystalFairy

2023-03-01, 21:58
Geraldinio napisał/a:

Każdy koment z wypatroszonymi ruskimi dostaje ode mnie z automatu piwko
a tak bardziej na poważnie, spełnia się chińska klątwa: obyś żył w ciekawych czasach. Czy jeszcze kilka lat temu ktokolwiek spodziewał się światowej pandemii zabijającej miliony ludzi i III wojny śwatowej wywołanej przez rosyjskiego Hitlera, relacjonowanej online???



A marzenia się liczą?

sothis

2023-03-01, 22:03
CrystalFairy napisał/a:

A marzenia się liczą?



Ja tam zawsze miałem nadzieję zobaczyć z bliska grzyb atomowy i Auschwitz 2.0 :)

Geraldinio

2023-03-01, 22:10
sothis napisał/a:

Ja tam zawsze miałem nadzieję zobaczyć z bliska grzyb atomowy i Auschwitz 2.0



Za komuny miałem w podstawówce taki przedmiot: PO (nie, nie Platforma Obywatelska: Przysposobienie Obronne) Uczono nas, jakie są efekty wybuchu bomby atomowej, i co należy zrobić, gdy sie widzi gigantycznego grzybola za oknem.

koszmary mam do dziś.

sothis

2023-03-01, 22:14
Geraldinio napisał/a:

Za komuny miałem w podstawówce taki przedmiot: PO (nie, nie Platforma Obywatelska: Przysposobienie Obronne) Uczono nas, jakie są efekty wybuchu bomby atomowej, i co należy zrobić, gdy sie widzi gigantycznego grzybola za oknem.
koszmary mam do dziś.



Mnie na PO uczono niestety jakiegoś gówna :(
Z drugiej strony czemu koszmary? Szybka, czysta śmierć jak jesteś blisko, gorzej jeśli daleko...

Geraldinio

2023-03-01, 22:26
sothis napisał/a:

Mnie na PO uczono niestety jakiegoś gówna
Z drugiej strony czemu koszmary? Szybka, czysta śmierć jak jesteś blisko, gorzej jeśli daleko...



No i właśnie w tym problem, jak blisko jebnie to wygrałeś w totka, bo zwyczajnie wyparowujesz i znikasz. Ale dalej to robi się gnój: Rozbłysk, który może cię oślepić. Fala cieplna, która pali wszystko w promieniu wielu kilometrów. Fala uderzeniowa, która w zależności od mocy bomby zrównuje z ziemią wszystko w okolicy kilkunastu/kilkudziesięciu kilometrów. Promieniowanie zabije 50% ludzi w Łodzi, jeśli uderzenie będzie centralnie w Warszawę. Tam nie masz szans, ale w Łodzi rzucasz się pod okno, z którego widzisz grzyba, bo fala uderzeniowa jebnie w szybę i na przeciwległą ścianę. Masz wtedy 20% szans na przeżycie. Oczywiście, pod warunkiem że nie umrzesz z głodu, zimna, albo innych czynników, bo wszystko to, co dotychczas uznawaliśmy za naturalne prawa i przywileje, skończy się.

a to tylko jedna bomba z 7-9 tysięcy.

Ajot

2023-03-01, 22:43
Geraldinio napisał/a:

. Promieniowanie zabije 50% ludzi w Łodzi, jeśli uderzenie będzie centralnie w Warszawę. Tam nie masz szans, ale w Łodzi rzucasz się pod okno, z którego widzisz grzyba, bo fala uderzeniowa jebnie w szybę i na przeciwległą ścianę. Masz wtedy 20% szans na przeżycie.



Fala uderzeniowa miałaby zabić ludzi w Łodzi gdyby bomba wodorowa eksplodowała nad Warszawą? Niezła fantastyka. Takiego efektu nie przyniosłaby nawet Car Bomba, ruskie chyba musiałyby użyć jakieś większej asteroidy. :) Z tym promieniowaniem też nieźle pojechałeś.

Will70

2023-03-01, 22:48
Dziwne. Pamiętam jak nie było internetu i smartfonów, a iidiotów nie brakowało, mało kto na studia szedł, w fabrykach pełno roboli. Co poszło nie tak?
To nie smartfony są problemem, ale zj***ne społeczeństwa, ich wybory i rządy. Zmierzamy do całkowitej eliminacji ludzi inteligentnych i myślących. Władza takich nie lubi. Żadna.

Geraldinio

2023-03-01, 23:02
Ajot napisał/a:

Fala uderzeniowa miałaby zabić ludzi w Łodzi gdyby bomba wodorowa eksplodowała nad Warszawą? Niezła fantastyka. Takiego efektu nie przyniosłaby nawet Car Bomba, ruskie chyba musiałyby użyć jakieś większej asteroidy. Z tym promieniowaniem też nieźle pojechałeś.



Car Bomba zabiłaby też wielu ludzi w Łodzi choćby samym promieniowaniem, no może z falą uderzeniową przesadziłem. ale nie zapominaj że współcześni kremlowscy faszyści mają prawie 10k głowic atomowych, na celowniku są na pewno największe nasze miasta, bo dla tych sk***ysynów cele militarne są drugoplanowe. Najważniejsze zniszczyć, zaszczuć i zlikwidować opór obywatelski. W przypadku Polaków to się k***a nie uda, 1000 lat wspólnej historii coś nas jednak nauczyło.

B420

2023-03-01, 23:06
Przekaż niby dobry, ale wykonanie debilne, oczywiście chodzi mi o to wręczanie smartfona i tableta na koniec, k***a co za debil to wymyślił. :mrgreen: Chyba że to był taki sprytny trolling.

Siriuz

2023-03-01, 23:22
Geraldinio napisał/a:

Car Bomba zabiłaby też wielu ludzi w Łodzi choćby samym promieniowaniem, no może z falą uderzeniową przesadziłem. ale nie zapominaj że współcześni kremlowscy faszyści mają prawie 10k głowic atomowych, na celowniku są na pewno największe nasze miasta, bo dla tych sk***ysynów cele militarne są drugoplanowe. Najważniejsze zniszczyć, zaszczuć i zlikwidować opór obywatelski. W przypadku Polaków to się k***a nie uda, 1000 lat wspólnej historii coś nas jednak nauczyło.



Zdecydowanie za dużo hamerykańskich filmów oglądasz :)

Szary_Jeleń

2023-03-01, 23:48
Amerykański laptop Apple? Coś to podejrzana ta kampania.