18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co w Polsce grozi za pedofilie?

kacus • 2009-06-03, 14:01
-Co w Polsce grozi za pedofilie?
-Przeniesienie do innej parafii

Cytat:

"Dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć - na taki wyrok skazał Sąd Okręgowy w Nowym Sączu księdza Andreja S., oskarżonego o wykorzystywanie seksualnego 13-letniej dziewczynki. Nie wiadomo dlaczego zapadł taki niski wyrok - rozprawę utajniono. Sprawa sięga 2001 roku.

Skandal związany z niskim wyrokiem dla księdza opisuje "Tygodnik Podhalański". Przypomina, że ksiądz w pierwszej instancji został skazany na 5 lat więzienia. Odwołał się i dostał dużo łagodniejszy wyrok, mimo iż prokuratora dowiodła, że przez dwa lata swojego pobytu w Szczawnicy, regularnie z nią współżył. Dziewczynka miała potem myśli samobójcze, musiała też wyjechać z miasta.

- Ta ostatnia rozprawa sądowa w Nowym Sączu to był jeden wielki koszmar. Córka musiała jeszcze raz przez to wszystko przechodzić. Obrona księdza kreowała go na świętoszka, ideała. On udawał biednego, poszkodowanego. Wyglądało to tak, jakby mu 13-latka zrobiła wielką krzywdę. Z córki zrobili diablicę, a przecież to dziecko miało 13 lat - skarży się w rozmowie z "Tygodnikiem" matka poszkodowanej.

Po ujawnieniu sprawy kuria przeniosła księdza do parafii w innej części Polski.



źródło http://www.racjonalista.pl/index.php/s,11/t,25809

pureatheist

2009-06-03, 14:07
To nie pierwsza sytuacja, gdy kler ma specjalne przywileje. Ehh, ta czarna zaraza...

kris006

2009-06-03, 14:09
oO żyg.....

Sa...........iu

2009-06-03, 21:59
To jest właśnie k***a Polska. Szkoda, że odszkodowania za straty moralne mu nie zasądzili. Według mnie skład sędziowski orzekający taki wyrok sam powinien iść pod sąd - samosąd.

mo...........ia

2009-06-05, 15:20
Kiedy czytam takie teksty, krew mnie zalewa. Marzy mi się niekatolicka Polska, ale zapewne takiej nie dożyję :-|

OL3K

2009-06-05, 15:26
ja za pedofilie bym upie**alal odrazu fiuta a nie ch*j wie jakie delikatne kary .
A pozatym moje myślenie na temat księży jest bardzo wielkie i traktuje go jako normalnego czlowieka ( nie jakiegos wyslannika itd ) i nie nawidze ich bo ksiądz jest czarny i kłamie i wstępując do zakonu powinien miec orazu obcinanego ku*asa bo po co mu on ??

Angevil

2009-06-05, 15:31
Czarna mafia

Wilczex

2009-06-05, 15:46
Historia z życia:

moja mama uczy małe dzieci ( klasy 1-3) w podstawówce na wsi. Księża uczący religii zmieniają się co kilka lat, bo żaden nie może wytrzymać ze starym proboszczem, który jest nie do zycia. Niedawno mieli nowego księdza. Wszystko ładnie pięknie, miły, zabawny. świeżo po misji w Ameryce czy ch*j wie gdzie.

Po pewnym czasie dzieci zaczęły sie skarżyć, że je ksidz w zażenowanie wpędza, bo zaczyna je dotykać tak, że czują się już zakłopotane. Nauczyciele zaczęli badac sprawę. Co się okazało, ksiądz a i owszem, był w Ameryce. Tam dostał wyrok za pedofilię i zakaz pracy z dziecmi. Ale ze był Polakiem to polski kler go ściągnął do Polski, dzie uczy religii. Gdy się wydało, że wszyscy wiedzą...... PRZENIESLI GO DO INNEJ PARAFII

OL3K

2009-06-05, 15:57
pedofilia powinna byc surowo karana .... Kazdy pedofil powinien byc karany , ch*j z tego czy ksiadz czy premier !!!!!

Es...........ne

2009-06-05, 15:57
OL3K2 napisał/a:

pedofilia powinna byc surowo karana .... Kazdy pedofil powinien byc karany

:idzwch*j:

OL3K

2009-06-05, 16:14
Esne, dlaczego nie caly cytat ? ksiadz dostal kare ze wyj***li go do innej parafi ? powinien isc siedziec zlamas

taka kara to nie kara

Es...........ne

2009-06-05, 16:16
chodziło mi o to że złożyłeś go tak zgrabnie jak Kononowicz

OL3K

2009-06-05, 16:17
nie wyszlo troche po mojej myśli :P

andariel

2009-06-05, 16:44
OL3K2 napisał/a:

ja za pedofilie bym upie**alal odrazu fiuta a nie ch*j wie jakie delikatne kary .
A pozatym moje myślenie na temat księży jest bardzo wielkie i traktuje go jako normalnego czlowieka ( nie jakiegos wyslannika itd ) i nie nawidze ich bo ksiądz jest czarny i kłamie i wstępując do zakonu powinien miec orazu obcinanego ku*asa bo po co mu on ??



Ale na szczescie tym krajem rzadza ludzie troche bardziej cywilizowani niz ty. "Moje myslenie jest wielkie"- k***a -.- "twoje myslenie" jest infantylne i typowe dla srednio rozgarnietego gimnazjalisty. A co jesli jakis czlowiek ma pecha, urodzil sie taki, a nie inny, ale dziecku zadnemu krzywdy nie zrobil i nie zrobi? Utniesz mu, bo mu staje tylko na widok dzieciaka, mimo, ze wali konia po cichutku w domku, trzymajac sie z dala od dzieci? Ehh, dorosnij do takich dyskusji...

Nie zmienia to faktu, ze kazdy, kto dopuscil sie molestowania czy gwaltu na dziecku powinien byc surowo ukarany bez wzgledu na swoj wiek, funkcje, pochodzenie i majatek. W koncu konstytucja tego kraju ma zapewniac rownosc wszystkich jego mieszkancow!

Rh...........ox

2009-06-05, 16:45
za pedofilie słoik w dupe i do gazu