18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co w Polsce grozi za pedofilie?

kacus • 2009-06-03, 14:01
-Co w Polsce grozi za pedofilie?
-Przeniesienie do innej parafii

Cytat:

"Dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć - na taki wyrok skazał Sąd Okręgowy w Nowym Sączu księdza Andreja S., oskarżonego o wykorzystywanie seksualnego 13-letniej dziewczynki. Nie wiadomo dlaczego zapadł taki niski wyrok - rozprawę utajniono. Sprawa sięga 2001 roku.

Skandal związany z niskim wyrokiem dla księdza opisuje "Tygodnik Podhalański". Przypomina, że ksiądz w pierwszej instancji został skazany na 5 lat więzienia. Odwołał się i dostał dużo łagodniejszy wyrok, mimo iż prokuratora dowiodła, że przez dwa lata swojego pobytu w Szczawnicy, regularnie z nią współżył. Dziewczynka miała potem myśli samobójcze, musiała też wyjechać z miasta.

- Ta ostatnia rozprawa sądowa w Nowym Sączu to był jeden wielki koszmar. Córka musiała jeszcze raz przez to wszystko przechodzić. Obrona księdza kreowała go na świętoszka, ideała. On udawał biednego, poszkodowanego. Wyglądało to tak, jakby mu 13-latka zrobiła wielką krzywdę. Z córki zrobili diablicę, a przecież to dziecko miało 13 lat - skarży się w rozmowie z "Tygodnikiem" matka poszkodowanej.

Po ujawnieniu sprawy kuria przeniosła księdza do parafii w innej części Polski.



źródło http://www.racjonalista.pl/index.php/s,11/t,25809

OL3K

2009-06-05, 16:50
andariel napisał/a:




Nie zmienia to faktu, ze kazdy, kto dopuscil sie molestowania czy gwaltu na dziecku powinien byc surowo ukarany bez wzgledu na swoj wiek, funkcje, pochodzenie i majatek. W koncu konstytucja tego kraju ma zapewniac rownosc wszystkich jego mieszkancow!


co do tego masz racje
a co do tego wczesniejszego ( ze mlody ksiadz ) to tez masz racje ;P powinni im obcinac kikuty jak tylko stwierdza ze jest j***nym pedofilem

Człapi

2009-06-05, 17:17
i tak to się może skończyć


Scarlet

2009-06-05, 22:38
niestety kastracja nie jest dobrym wyjściem, bo po takiej procedurze doszłoby do ogromnych zaburzeń osobowości u osobnika, co mogłoby wywołać agresję i jeszcze większe zagrożenie dla społeczeństwa. a ponieważ pedofilii nie da się wyleczyć -- jestem za karą śmierci. :hitler:

andariel

2009-06-05, 22:56
Scarlet napisał/a:

a ponieważ pedofilii nie da się wyleczyć -- jestem za karą śmierci.



Taaa... tylko wiesz, tej kary nie da sie cofnac ani przerwac. Co by sie stalo, gdyby okazalo sie, ze 10minut temu zabito jednak niewinnego czlowieka?

Ki...........e!

2009-06-05, 23:00
k***a. to jest niezły patent... zostajesz księdzem,obmacujesz,gwałcisz i ch*j wie co jeszcze i idziesz siedzieć na 5 lat albo cię przenoszą do innej parafii...
wyflaczyć ich.! :dead:

Scarlet

2009-06-05, 23:56
andariel napisał/a:



Taaa... tylko wiesz, tej kary nie da sie cofnac ani przerwac. Co by sie stalo, gdyby okazalo sie, ze 10minut temu zabito jednak niewinnego czlowieka?



ja nie mówię o tych którzy w zaciszu domowym walą kapucyna do fotek. też bym ich zaj***ła za sam fakt, ale niech żyją. ale jeśli ktoś zostaje przyłapany na akcie pedofilskim, skazany wyorkiem sądu, są dowody, świadkowie itp.--nie mam litości.

OL3K

2009-06-06, 00:24
pozatym taki ksiądz to jeden wielki ch*j bo skladal sluby czystosci czy cos tam , smierc sk***ielom i tyle . CIekawe jak by sie wypowiadali Ci uzytkownicy co teraz ich bronia jak by za 10 lat ich dzieci siadaly na kolanka księżom i kolesie zza czarnej sutanny by chcialy wiadomo czego

Acho

2009-06-06, 03:38
dla mnie pedofilia to jedna wielka pomylka, jeśli nie ma gwałtu i zmuszania nie ma problemu, ch*j czy ktoś ma lat 15 czy 50 a potem taka 15 da dupy 18 letniemu chlopakowi i go szantazuje ze go do sadu poda o pedofilie

mo...........ia

2009-06-06, 12:19
"Dziennikarka wytropiła pedofilów, a sąd ją skazał.

Dziennikarka "Super Expressu" od dwóch lat walczy o kasację swojego wyroku. Za co go dostała? Bo - wobec bezczynności policji -zdecydowała się na ujawnienie personaliów braci pedofilów. W efekcie, jednego z nich skazano na dwa lata więzienia. Ale i dziennikarkę skazano. W jej obronie stanęło teraz ponad 60 dziennikarzy. "

Całość tutaj.

Witamy w Polsce :-|

Kaelthas

2009-06-07, 00:39
andariel napisał/a:


Nie zmienia to faktu, ze kazdy, kto dopuscil sie molestowania czy gwaltu na dziecku powinien byc surowo ukarany bez wzgledu na swoj wiek, funkcje, pochodzenie i majatek.



100% się zgadzam

Moshe

2009-06-07, 00:54
Są prostsze sposoby na karanie takich. Wysyłać takiego na jedną noc do dwumetrowego murzyńskiego kolegi z metrową pałą i dać mu wolną rękę. Do tego nagrać filmiki i wrzucać do harda, a o takich pierdołach jak upublicznianie danych personalnych nie wspomnę. W tedy szybko wyleczono by pedofilię.