18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co ty tam robisz tyle czasu?

~Angel • 2020-08-10, 12:31
a to przepraszam :lol:


Noside

2020-08-10, 12:33
Klient Janusz ich wk***ił i mu szykują niespodziankę

FiLiPeKkkkkk

2020-08-10, 12:34
Jeśli ktoś mówi mi, że coś muszę - To jest właśnie to co muszę - żeby mnie nie rozj***ło od środka.

boo

2020-08-10, 13:08
Zamiast pojsc do klienta poprosic o skorzystanie z lazienki to sie k***a zachowuje gorzej niz zwierze. A poznij jebie w calym aucie.

Pralpunkt

2020-08-10, 13:17
Moment moment w wykończeniówce tak jest :
- od zaj***nia klientów nie pozwala wykonawcą korzystać z toalety, czasami nie ma podłończeń, w większości przypadków k***y nie bo nie
- jak pracujesz lata w takiej branży to masz przenośny kibel taki turystyczny

Tutaj robią breche z kolegi ale to wstyd że nie potrafią sobie ogarnąć toalety dorosłe chłopy

TRQPL

2020-08-10, 13:19
Prawdziwy obraz budowlańca

mygyry

2020-08-10, 13:27
Kolegę ma po ch*ju, dobrze wiedział że poszedł srać, bo inaczej by go nie nagrywał od wejścia i jeszcze upokarza go w internecie, powinien w ramach wypowiedzenia rozsmarować mu po całym aucie...

0_rafiks_0

2020-08-10, 13:51
Z jednej strony, nic na sranie nie poradzisz. Przycisnie, to juz ch*j. Z drugiej strony chlopak musi miec IQ srednio rozgarnietego murzyna, skoro wybral opcje srania w aucie na "stolik" zamiast chocby do wiadra, pudla...
:lol:

Stonka

2020-08-10, 14:03
0_rafiks_0 napisał/a:

Z jednej strony, nic na sranie nie poradzisz. Przycisnie, to juz ch*j. Z drugiej strony chlopak musi miec IQ srednio rozgarnietego murzyna, skoro wybral opcje srania w aucie na "stolik" zamiast chocby do wiadra, pudla...



Srał na gazetę.

somet

2020-08-10, 14:11
Aż mi przez monitor zaśmierdziało.

Coffey

2020-08-10, 14:16
Pewnie polski kwiat inteligencji na obczyźnie.

Emzylaos

2020-08-10, 14:21
mygyry napisał/a:

Kolegę ma po ch*ju, dobrze wiedział że poszedł srać, bo inaczej by go nie nagrywał od wejścia i jeszcze upokarza go w internecie, powinien w ramach wypowiedzenia rozsmarować mu po całym aucie...



Jak sra, jak pies, gdzie popadnie, to trzeba to piętnować.

Pralpunkt napisał/a:

Moment moment w wykończeniówce tak jest :
- od zaj***nia klientów nie pozwala wykonawcą korzystać z toalety, czasami nie ma podłończeń, w większości przypadków k***y nie bo nie
- jak pracujesz lata w takiej branży to masz przenośny kibel taki turystyczny
Tutaj robią breche z kolegi ale to wstyd że nie potrafią sobie ogarnąć toalety dorosłe chłopy



"Podłończeń"