18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co ty tam robisz tyle czasu?

~Angel • 2020-08-10, 12:31
a to przepraszam :lol:


sa...........el

2020-08-10, 16:17
Pralpunkt napisał/a:

Moment moment w wykończeniówce tak jest :
- od zaj***nia klientów nie pozwala wykonawcą korzystać z toalety, czasami nie ma podłończeń, w większości przypadków k***y nie bo nie
- jak pracujesz lata w takiej branży to masz przenośny kibel taki turystyczny
Tutaj robią breche z kolegi ale to wstyd że nie potrafią sobie ogarnąć toalety dorosłe chłopy



wykonawcą, żelipapą, le-lą k***a.

Proszak

2020-08-10, 17:19
Jestem bardzo sceptyczny.

1. To gówno wygląda bardzo nienaturalnie, kolor za bardzo wchodzi w pomarańcz. Ewidentnie ociera on pośladkiem o stożek i nie dochodzi tam do żadnej plamy na skórze, nie widać też aby przy kontakcie gówno jakkolwiek zareagowałoby na przyłożoną siłę, brakuje odkształceń.
Nie można też nie zauwazyć jak pokaźnych rozmiarów jest ta kupa.

Oczywiście wciąż istnieje szansa, że to prawdziwy kloc.

2. Jak byście zareagowali na miejscu osoby na filmie? Oczywiście mam na myśli domniemanego wypróżniacza.
Jak dla mnie przyjął to niezwykle spokojnie, nie wydał z siebie nawet żadnego dźwięku, brak kontaktu wzrokowego.
Być może akurat produkował dokładkę i miał za duze parcie by coś powiedzieć.

Mogę się mylić.
Nie kupuję tej kupy

Diggerx

2020-08-10, 19:11
Proszak napisał/a:

Jestem bardzo sceptyczny.
1. To gówno wygląda bardzo nienaturalnie, kolor za bardzo wchodzi w pomarańcz. Ewidentnie ociera on pośladkiem o stożek i nie dochodzi tam do żadnej plamy na skórze, nie widać też aby przy kontakcie gówno jakkolwiek zareagowałoby na przyłożoną siłę, brakuje odkształceń.
Nie można też nie zauwazyć jak pokaźnych rozmiarów jest ta kupa.
Oczywiście wciąż istnieje szansa, że to prawdziwy kloc.
2. Jak byście zareagowali na miejscu osoby na filmie? Oczywiście mam na myśli domniemanego wypróżniacza.
Jak dla mnie przyjął to niezwykle spokojnie, nie wydał z siebie nawet żadnego dźwięku, brak kontaktu wzrokowego.
Być może akurat produkował dokładkę i miał za duze parcie by coś powiedzieć.
Mogę się mylić.
Nie kupuję tej kupy



Trzeba by się zapytać ekspertów od gówna z harda