18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co sie stanie, gdy dasz bezdomnemu 100 dolarów

r4dzik • 2013-10-18, 18:35


w Polszy to pewnie by spróbował Cię jeszcze okraść.

brudny

2013-10-18, 18:39
Będzie chodził pijany przez 100 dni

Tomili_Dżons

2013-10-18, 18:53
nie wiem może dwóch, trzech starców zobaczyliśmy no okej życie, ale młodzi, normalnii mężczyźni bezdomni? Śmiechu warte do roboty a nie siedzieć na dupie i czekać na takie akcje i głupote ludzi dający im pieniądze.
ahh zdenerwowałem się !

Pater patriae

2013-10-18, 19:04
@up
k***a dokładnie. Więcej dostają żebrząc, to im się nie chcę ruszyć leniwych dup do roboty. Rozumiem, jak ktoś żebrze nie mając nóg, czy coś w tym stylu, ale jak podchodzi do mnie jakiś menel przed sklepem i prosi o pieniądze, to mam ochotę mu splunąć w ryj.
Zabrać tym nierobom "socjal" i zmniejszyć podatki, żeby ci co chcą pracować, ale nie mogą, bo pracodawcy nie stać na opłacenie podatków za kolejnego pracownika mieli taką szansę.

A najbardziej demotywujące jest to, że ludzie są tak GŁUPI, że wcale się nie zastanawiają nad idiotyzmem np. takiego podatku dochodowego. No k***a mać, masz płacić za to, że pracujesz... ch*jowe te czasy. I tak mam maść na ból dupy.

Bi...........__

2013-10-18, 19:19
@up
Skończcie już co poniektórzy wpie**alać się z polityką w każdy temat, szczególnie, że przeważnie wygląda to tak:

brudny

2013-10-18, 19:39
up:
Co do stypendium socjalnego... Wielkie gówno. W stanach się szuka inwestora który dofinansuję twoją naukę w zamian żądają poprawy wyników jeżeli są słabe i będziesz musiał popracować u niego parę lat po studiach z czego mają ulgi podatkowe. Bieda nie powinna usprawiedliwiać lenistwa. Sytuacja jest inna w momencie gdy chodzi o dzieci ale każdej sprawy indywidualnie nie jestem w stanie rozpatrzyć

Masterof

2013-10-18, 20:20
U nas kiedyś na osiedlu był jeden bezdomny. Tak na oko około 30 lat, wysoki i nawet niewychudzony. Słuchy chodziły, że starzy wyj***li go z hacjendy bo pijus i nierób. Ludzie oczywiście się litowali, otwierali klatki żeby przekimał w piwnicy, ktoś mu przyniósł kanapki, a inny coś do picia. Sk***ysyn był taki gościnny, że za pomoc zaczął się dobijać do mieszkań jak wyczaił kiedy facet był w robocie. Na szczęście kilku panów wskazało mu nowy kierunek w życiu przy użyciu pięści :)

Smutas

2013-10-18, 20:23
Jakiś zbok? Lubi się do śmierdzących brudasów przytulać??

wasiuu

2013-10-18, 21:24
Ale pie**olicie! Wystarczy, żeby nie udał się jakiś biznes, gdzie część majątku firmy jest w kredycie i/lub leasingu. Czasem mimo najszczerszych chęci do pracy los tak popie**oli plany, że wpada się w spiralę zadłużenia i odsetki rosną jak kula śniegowa. Wtedy można wylądować na ulicy i wyglądać jak ci kolesie. I choćby się zaj***ć robotą po uszy, to zadłużenie wpie**oli wszystko co się na bieżąco uciuła i z ulicy nie wyrwiesz się nigdy. Nikomu tego nie życzę, a pamiętajcie, że może spotkać każdego jednego jak siedzicie teraz z dupami przed kompem.

Swka

2013-10-18, 21:24
Tomili_Dżons napisał/a:

nie wiem może dwóch, trzech starców zobaczyliśmy no okej życie, ale młodzi, normalnii mężczyźni bezdomni? Śmiechu warte do roboty a nie siedzieć na dupie i czekać na takie akcje i głupote ludzi dający im pieniądze.
ahh zdenerwowałem się !



Czasem życie i los nie pozwala żyć w miarę godnie... od małego biedna rodzina, a za tym idzie brak dobrego wykształcenia, żeby utrzymać się w rodzinie i utrzymać rodziców których kocha się nad życie... człowiek jest wstanie zatrudnić się do jakiejkolwiek roboty za grosze, byle żeby było coś do jedzenia... Nie każdy ma możliwość edukacji i niektórym ludziom problem i pech wieje prosto w pysk i nie pozwala ruszyć się do przodu. Jest multum przeciwności losu. Wolałbym pomóc komuś takiemu żeby miał możliwość stanąć na nogi niż tobie, jeszcze byś dostał po pysku gratis.

Więc nie pie**ol takich rzeczy złamasie, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Ale się wk***iłem. :roll:

krakenoo

2013-10-18, 21:30
dobro dane, zwróci się podwójnie ;)

hans55

2013-10-18, 21:36
Tam nawet bezdomni są bardziej otwarci i potrafią na luzie porozmawiąc. U nas tylko odburknie sk***ysyn jeden z drugim i tyle.

królowie życia k***a ich mać/

m123m@interia.eu

2013-10-18, 21:38
TO jest sadol te 100$ nie ma prawa byc prawdziwe :)

Kongouh

2013-10-18, 21:38
Film fajny, ale ch*j w dupe za obraze naszej kochanej polszy