18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co sie stanie, gdy dasz bezdomnemu 100 dolarów

r4dzik • 2013-10-18, 18:35


w Polszy to pewnie by spróbował Cię jeszcze okraść.

Swka

2013-10-18, 21:42
@ taka kochana ta polsza... co drugi to sk***esyn.... ja z Polski i mojego pochodzenia jestem dumny tylko z powodu naszej cudownej przeszłości, która się nigdy nie powtórzy, z takim nastawieniem polaków nigdy nie będziemy silni jak kiedyś, byliśmy potęgą... a za teraźniejszość zajebiście się wstydzę na każdym kroku...

op...........ve

2013-10-18, 21:44
halowin rok temu wrocław, czekamy na pociąg 4 rano na głównym 2 żuli 1 podbija, morda obita jak sam sk***ysyn, oczu prawie nie widać
-uszanowanie państwu, nie będę owijał zbieramy na dobre polskie tanie wino owocowe
znajoma dała 4 zł ja jako cham 1 złoty polski chłopaki jarali się jak ja pie**ole polecieli po wino :mrgreen:
z miesiąc temu szedłem koło głównego, leci żul, morda znajoma tyle, że nie obita,oczywiście ten sam wać pan ten sam tekst -uszanowanie...dostał znowu 5 zł
Jak widać, żul a żul jest różnica, taki co chce na bułkę oj***ł by cię, albo zwyzywał, że mu za mało dałeś....
dasz chłopakom na jabola te 3 czy 4 zł chodzą naj***ni i szczęśliwi cały dzień a ty jesteś dla nich jak pan :D

marcin1630

2013-10-18, 21:54
wasiuu napisał/a:

Ale pie**olicie! Wystarczy, żeby nie udał się jakiś biznes, gdzie część majątku firmy jest w kredycie i/lub leasingu. Czasem mimo najszczerszych chęci do pracy los tak popie**oli plany, że wpada się w spiralę zadłużenia i odsetki rosną jak kula śniegowa. Wtedy można wylądować na ulicy i wyglądać jak ci kolesie. I choćby się zaj***ć robotą po uszy, to zadłużenie wpie**oli wszystko co się na bieżąco uciuła i z ulicy nie wyrwiesz się nigdy. Nikomu tego nie życzę, a pamiętajcie, że może spotkać każdego jednego jak siedzicie teraz z dupami przed kompem.


Piwo za mądre słowa, a ch*j w dupę dla szczekaczy gówno wiedzących o życiu.

Lukasz2525

2013-10-18, 22:04
Ja raz dałem bezdomnemu 75 zł , był bardzo zadowolony , powiedział że nawet nie komentuje tego co zrobiłem , i że kiedyś to do mnie wróci . Ale zaczynając od początku , wybierałem się do sklepu , złapał mnie w ostatniej chwili , nie chciał pieniędzy , tylko zapytał czy nie kupię mu czegoś do jedzenia , po chwili dodał , żeby chociaż puszkę dla psa kupić , on może nie jeść , ale żeby pies zjadł . Zrobiłem mu więc małe zakupy za 15 złotych i dałem 5 dych po wyjściu ze sklepu . Zaczął opowiadać jak to ciężko w życiu i w ogóle , pies biedny ze schroniska , dołożyłem mu później jeszcze 25 . Nie zarabiam dużo , ale nie poczułem , żebym zbiedniał , a od razu na sercu się lepiej robi , że się komuś pomaga .

1991adam1991

2013-10-18, 22:08
Lukasz2525 napisał/a:

Ja raz dałem bezdomnemu 75 zł , był bardzo zadowolony , powiedział że nawet nie komentuje tego co zrobiłem , i że kiedyś to do mnie wróci . Ale zaczynając od początku , wybierałem się do sklepu , złapał mnie w ostatniej chwili , nie chciał pieniędzy , tylko zapytał czy nie kupię mu czegoś do jedzenia , po chwili dodał , żeby chociaż puszkę dla psa kupić , on może nie jeść , ale żeby pies zjadł . Zrobiłem mu więc małe zakupy za 15 złotych i dałem 5 dych po wyjściu ze sklepu . Zaczął opowiadać jak to ciężko w życiu i w ogóle , pies biedny ze schroniska , dołożyłem mu później jeszcze 25 . Nie zarabiam dużo , ale nie poczułem , żebym zbiedniał , a od razu na sercu się lepiej robi , że się komuś pomaga .



Trzeba było kupić miske psiego żarcia wypieprzyć to na podłoge i patrzeć jak razem z pieskiem wcinają... Swoją droga materiał na sadola by był ciekawy tego jeszcze nie widziałem jak żul z psem o żarcie się kłóci. Pozdrawiam :)

op...........ve

2013-10-18, 22:10
1991adam1991 napisał/a:



Trzeba było kupić miske psiego żarcia wypieprzyć to na podłoge i patrzeć jak razem z pieskiem wcinają... Swoją droga materiał na sadola by był ciekawy tego jeszcze nie widziałem jak żul z psem o żarcie się kłóci. Pozdrawiam :)



nie wiem czy aż tak durny jesteś czy takiego udajesz :roll:

1991adam1991

2013-10-18, 22:13
opusative napisał/a:



nie wiem czy aż tak durny jesteś czy takiego udajesz :roll:



Udaje :( Nie zrobiłbym tego po prostu chciałem być fajny i szukam akceptacji, myślałem że jak zajadę takim tekstem to spotkam się tutaj z aprobatą :(

Bladess

2013-10-18, 22:13
1:19 r*chał by

PonuryUser

2013-10-18, 22:14
Ta rozgadana kobieta ma bardzo zadbane włosy jak na bezdomną

op...........ve

2013-10-18, 22:15
1991adam1991 napisał/a:



Udaje :( Nie zrobiłbym tego po prostu chciałem być fajny i szukam akceptacji, myślałem że jak zajadę takim tekstem to spotkam się tutaj z aprobatą :(


tu kolego trzeba mieć wyczucie :mrgreen:

yeloneck

2013-10-18, 22:24
r4dzik napisał/a:



w Polszy to pewnie by spróbował Cię jeszcze okraść.



Dałeś bezdomnemu chociaż 5zł, że tak twierdzisz?

cenius

2013-10-18, 22:26
Fajny filmik. Ciekawe czy nie fejk.

EdmundKemper

2013-10-18, 22:28
A jakby tak bez kamery? Bez wyświetleń na youtubie? Bez popularności? Bez ochów i achów jaki to dobry uczynek? Nie da się?

domat1

2013-10-18, 22:31
bezdomność może spotkać każdego, życie to nie bajka, tylko k***a, która cię wyr*cha na ostro

KrnabrnyKrab

2013-10-18, 22:31
k***a a powiedzcie mi kto nie cieszylby sie z 3 stow za free? KAZDY!!!!!!!!!! k***a z 5 zlotych sie ciesze a co dopiero z taka iloscia