18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stało chłopu, nie pojmuję...

Halman • 2020-12-18, 13:49

Gorący olej mu się na bużkę spuścił czy co? :niggasmile:

bungman

2020-12-18, 13:55
ja ci powiem co mu się stało: zobaczył twój denny post.Halman składać ci życzenia już czy poczekać? bo może jest jeszcze szansa że przez te kilka dni przed świętami stanie Ci się jakaś fajna krzywda.

adrianthc

2020-12-18, 13:55
Pomoc zajebista!! Prędzej ten pies go wyr*cha niż ktoś mu pomoże.

Zbysław

2020-12-18, 13:57
Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz

T3RMINATOR

2020-12-18, 14:13
Facet nie żyje bo mu wyj***ło oponę w kosmos.

Halman

2020-12-18, 14:15
T3RMINATOR napisał/a:

Facet nie żyje bo mu wyj***ło oponę w kosmos.


no tak, słuszna uwaga, zapewne z tej koparki oponę... :szloch:

T3RMINATOR

2020-12-18, 14:28
Halman napisał/a:

no tak, słuszna uwaga, zapewne z tej koparki oponę...



Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyj***ło ją w kosmos a jego przy okazji upie**oliło olejem.

wins89

2020-12-18, 14:29
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



a co tam nie ma odmy żeby ciśnienie uchodziło pierdzielisz jak byś się grzybów najadł

TRQPL

2020-12-18, 14:50
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



Tym okropnym ciśnieniem możesz straszyć dzieci.

dżonyłojlker

2020-12-18, 14:52
T3RMINATOR napisał/a:

Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyj***ło ją w kosmos a jego przy okazji upie**oliło olejem.



"Chcesz powiedzieć, że ten obiekt znajduje się w zasięgu mojego wzroku? Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię".

wins89 napisał/a:

a co tam nie ma odmy żeby ciśnienie uchodziło pierdzielisz jak byś się grzybów najadł



Pewnie chodziło mu o olej w układzie hydraulicznym, te 20 barów i opiłki coś nie bardzo mi pasują do oleju silnikowego.

maybeme

2020-12-18, 15:10
Maska spawalnicza i elektroda lezy obok, ciekawe co spawał.

banerr

2020-12-18, 17:41
Zmurzyniał i tyle.

T3RMINATOR

2020-12-18, 18:04
Gmork napisał/a:

"Chcesz powiedzieć, że ten obiekt znajduje się w zasięgu mojego wzroku? Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię".
Pewnie chodziło mu o olej w układzie hydraulicznym, te 20 barów i opiłki coś nie bardzo mi pasują do oleju silnikowego.



To chyba niewidomy jesteś albo co najmniej niedowidzący

xXx5226

2020-12-18, 18:18
~T3RMINATOR napisał/a:

Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyj***ło ją w kosmos a jego przy okazji upie**oliło olejem.



Serio ? Spostrzegawczości od teletubisiów wymagasz ? Oni nawet nie wiedza co to jest kompresor.